Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/madeleine] unforgettable


unforgettable

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.02.2024 o 20:17, unforgettable napisał:

Po prostu zdenerwowałem się, że pan Anti tak rżnął nasze pomysły i plany

W dniu 13.02.2024 o 20:17, unforgettable napisał:

Po prostu nie mogłem zdzierżyć tego, że od nas to zerżnął

W dniu 13.02.2024 o 20:17, unforgettable napisał:

Tutaj niestety nie postawie żadnych zarzutów bo nigdzie tego nie publikowaliśmy, ale skoro jest wolność słowa to moge o tym chwile

 W porządku, rozumiem, że mogłeś się zdenerwować i miałeś do tego prawo, ale ten argument jest totalnie bezsensu. Równie dobrze, mogę teraz napisać, że Wy wszyscy podłapaliście pomysł od nieistniejącego już Robert Dazzler i będzie on na podobnym poziomie. Ani trochę nie tłumaczy to tego, co zrobiłeś. 


 

W dniu 13.02.2024 o 20:17, unforgettable napisał:

Zablokowano mi trzy postacie - wydaje mi się jednak, że to kara ZA WYSOKA (To moje osobiste zdanie). Ludzie, którzy robią gorsze rzeczy dla WIĘKSZEJ grupy odbiorców i dostają mniej surowe kary... W przypadku łączenia wątków w grze, jak chociażby posiadanie jednego spawna z dwoma postaciami, panel rodzinki itp ze strony skryptów, czy chociażby "przelewanie" numerów telefonu do kogoś, znanie sie od zaraz w pozytywnych relacjach "bo to nasz kolega na drugiej postaci", sprzedawanie samochodów po niższej cenie niż rynkowa dzielona przez trzy z drugiej postaci, na której ktoś nie gra. 

Każda podobna sytuacja kończy z taką samą karą. Niezależnie czy przelejesz pół majątku czy cały majątek - przelewanie to przelewanie, tak samo jak łączenie wątków postaci. Jeżeli jednak wiesz o osobach, które dopuściły się podobnych rzeczy a dalej grają bezkarnie na serwerze, napisz skargę w dziale do tego przeznaczonym przedstawiając odpowiednie dowody.

 

W dniu 13.02.2024 o 20:17, unforgettable napisał:

Trzeba też wziąć pod uwagę, że każdy się uczy grać roleplay, by był na takim wysokim poziomie jak Antiego. Anti też swoje za uszami miał na serwisie z MTA San Andreas. Ten, który miał kropkę na początku - chyba część na pewno wie, o który mi chodzi. Przynajmniej Madeleine, która miała mnie pod swoimi skrzydłami w San News 🙂 . Anti też sie uczył grać i dostawał kary, też blokade postaci. Czy to wyciąganie starych brudów? Według mnie nie

A widzisz, według mnie na przykład jest to wyciągniecie starych brudów z innego serwera. Nie ma to totalnie znaczenia co Anti, Ty, czy ktokolwiek inny robił na innych serwerach. Zaczynając przygodę na klimaciku, zaczynasz ją z czystą kartą. W profilu nie masz przeniesionych kar z SAMP'a czy MTA bo byłoby to głupie. Gdybyśmy mieli egzekwować to, co ktoś robił na innych serwerach, połowa z osób, które grają by najpewniej nie grały. Nikt nie był święty, każdy kiedyś zaczynał, każdy miał swoje mocniejsze strony, słabsze i na każdą osobę jakieś "brudy" by się znalazły. Patrzymy na to co jest tutaj i teraz, nie to co było kiedyś.

 

W dniu 13.02.2024 o 20:17, unforgettable napisał:

pokazuje to, że jednak KAŻDY sie uczy RP, jedni dłużej, drudzy krócej

Każdy jest człowiekiem a jak wiemy człowiek całe życie się uczy. Jednym przychodzi to łatwiej, drugim ciężej. Ty jako osoba mająca ponad 2700h na vibe, chcesz powiedzieć, że nie potrafisz pojąć prostych pojęć nt. roleplay'u? Próbujesz nam wszystkim wcisnąć, że prowadząc swój biznes, grając w przeróżnych strefach, ciężko było Ci dojść do wniosku, że to co robiłeś nie jest OK? Masz na profilu trochę kar i chcesz powiedzieć, że żadna niczego Cię nie nauczyła? Mam nadzieję, że nie.

 

W dniu 13.02.2024 o 20:17, unforgettable napisał:

a co do tych komentarzy, to nie tylko ja je pisałem. Niżej przykładowe: 

Widzisz, problem w tym taki, że każda z tych osób jest jedną osobą. W momencie kiedy zacząłeś komentować z jednej postaci, było wszystko w porządku. Problem pojawił się w momencie, gdy przelogowałeś i rzucałeś ofensywkę na kolejnej postaci na której zapewne ani trochę powiązany z sytuacją nie byłeś.

 

Apelacje odrzucam.
Słowem końca, jeżeli nie potrafisz trzymać nerwów na wodzy i reagujesz na wszystko emocjonalnie, może wypadałoby wziąć nieco przerwy od RP? Nie pisze tego aby Ci dowalić, zaszkodzić czy cokolwiek innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin