Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Klub] bahama mammas


lionelek

Rekomendowane odpowiedzi

pJ6RaVJ.png

 

bahama mammas Club - Piękne kobiety, alkohol i klimat w który wkręci się dosłownie każdy! Klub ma za sobą wspaniałą i bogatą historię, zaczynając od lat 80 gdzie na topie były bujne imprezy w klimatach rodem z Vice City, muzyka najlepszych artystów tamtych czasów, mężczyźni poubierani w hawajskie koszule i pięknie wyglądające kobiety z bujnymi fryzurami. Przez dwie dekady kluby w takich stylach biły rekordy popularności, dosłownie pękały w szwach, a dzielnice, okoliczne biznesy i hotele profitowały z nocnego życia i chaosu powodowanym przez nocne kluby. W Los Santos nie wyglądało to inaczej, Night Club zlokalizowany na skrzyżowaniu Marathon Avenue i Prosperity Street Promenade w Del Perro ma już za sobą wielkie czasy świetności, choć w głowach mieszkańców Del Perro i Los Santos osiągnął już status legendy. Przez wiele lat, lokal wędrował z rąk do rąk, często każdy z właścicieli zmieniał styl, próbując zrobić z tego klub który w metropolii Los Santos można spotkać dosłownie na każdym kroku, z biegiem czasu całe przedsięwzięcie zaczęło powoli upadać, zainteresowanie spadło a następni właściciele nie radzili sobie z podtrzymaniem interesu, nie potrafili tchnąć życia w ten klub pełny potencjału.

 


 

UxXRgqU.pngIdąc dalej do roku 2023, ogłoszono ponowne otwarcie klubu, zainteresowanie wzrosło na tyle że interes zaczął na początku przynosić pokaźne zyski, Del Perro i okolice bahama mamas znów zaczęły tętnić życiem, a klimat dawnych lat wrócił tam gdzie jego miejsce. Cała passa nie trwała zbyt długo, klub zamknął się znowu pod koniec 2023 roku i do dnia dzisiejszego pozostaje zwykłym pustostanem. W lutym 2024 lokalem zaczęły interesować się biura nieruchomości oraz przedsiębiorcy ze wschodu, gdyż jak wiadomo klub z pod szyldu bahama mamas działa także w Liberty City przy Frankfort Avenue. Jednym z nich jest Jonathan Midwest, który postanowił wejść w układy z inwestorami i wykupić obiekt by powrócił on do swoich najlepszych czasów nie zapominając że główne skrzypce będzie tu grał klimat z którego słynie bahama mammas i cała jego historia. Midwest mając doświadczenia z zachodniego wybrzeża gdzie klubów podobnych jego inwestycji jest wiele, w kooperacji z Shelby Clark, agentki nieruchomości i byłej menadżerki odsłony z 2020 roku odkupili objekt od starych właścicieli i w okolicy ponownie zrobiło się głośno, ludzie są ciekawi nowej odsłony aczkolwiek przez stracone lata klub stracił na renomie która teraz będzie ciężka do odbudowania. Przygotowali starannie zaplanowany proces renowacji klubu, mający na celu zachowanie jego charakterystycznej atmosfery, jednocześnie wprowadzając nowoczesne elementy, które przyciągnęłyby zarówno stare, jak i nowe grono klientów. Od remontu wnętrza po organizacje wydarzeń tematycznych i koncertów, każdy detal był starannie przemyślany. Pomimo utraty renomy, Jonathan Midwest i Shelby Clark byli zdeterminowani przywrócić klubowi dawny blask. Biorąc pod uwagę konkurencje i zmienny trendy w świecie rozrywki nocnej nie jest to łatwe zadanie. 

 

 

 

6DRnaTx.png

Zmiany tematyczne, przeplatane imprezy, muzyka lat 80, 90 i aktualne trendy mają przywrócić klubowi swoją dawną renomę i zainteresowanie. Na świecie ciężko trafić w gusta muzyczne każdego człowieka, klub stawia głównie na innowacyjność stawiając platformę dla każdego imprezowicza w Los Santos. Imprezy tematyczne z barmankami chodzącymi w samej bieliźnie zachęcających mężczyzn do wspólnej zabawy, eventy typu Hot 80s gdzie ludzie będą mogli poczuć ponownie klimat lat 80 bądź zobaczyć jak kiedyś bawiły się wierchuszki tych najbardziej znanych. bahama mammas ma być platformą także dla młodszych ludzi, którzy potrzebują zastrzyku Endorfiny i brzmienia aktualnych trendów muzyki Hip-Hop, Trap oraz Techno. Lifeinvader ma pękać od /storys/ na których bawią się piękne, skąpo ubrane małolatki a małolaci w swoich grupach będą pozować do wspólnych zdjęć na parkiecie. bahama mammas Night Club to ponad 1500 metrów kwadratowych klimatu i najlepszej zabawy. Klub wyposażony jest w ponad 200 lamp estradowych LED w strefie tanecznej, sieć lamp laserowych które mają za zadanie oddać najlepsze doznania dla klientów, 2 strefy barowe które ugoszczą i zaproponują trunki najlepszej jakości w takiej ilości, jakiej ktoś sobie zażyczy. Strefa barowa podzielona jest na dwie części:

 • Frontowa - Dla osób szukających spokoju, przed wejściem do strefy tanecznej, tutaj usiądziesz w spokoju ze znajomymi, wypijesz co tylko sobie zażyczysz i poznasz wiele pozytywnych ludzi!
 • Parkiet - Strefa dla tych najbardziej wytrwałych, to tutaj rozstrzyga się wszystko co najlepsze i tutaj leje się najwięcej alkoholu, w strefie znajduję bar ciągnący się na prawie 15 metrów! Miejsca nie zabraknie dla nikogo. 

 

W klubie działa innowacyjny sposób płatności online, wchodząc do niego, aplikacja /bahama/ wygeneruje kod którym każdy klient będzie musiał płacić, po zakończonej imprezie opłata musi zostać uiszczona na wyjściu, bramka się wtedy otworzy. Innowacyjność i zadowolenie klienta to sprawa najważniejsza, kodem zapłacisz szybciej i odciążysz personel.

 

Lokalizacja:

Spoiler

14f7c1a9efe1360da84dae85edd83591a2fc0863.jpeg?ex=65e19fa1&is=65cf2aa1&hm=f05b21dabc34479ece43ef304cb7a23f6765ac3967d5366070d5727bc769f5cc&=

OOC:

Spoiler

Siemanko, przychodzimy i mamy zajawkę na Night Club z tematycznym klimacikiem, tak jak opisałem wyżej, skupimy się na klimacie lat 80, 90 tworząc pod to jakieś fajne eventy, dresscode itp. Chcemy podpiąć to pod nasz spot do organizacji, pierwotnie miał to być Strip Club ale w Night Club widzimy większy potencjał do rozwoju, nakręcenia gry choć i tak myślimy by robić imprezy w których nie zabraknie /tancerek/, z czasem pewnie będziemy to rozwijać, może pokusimy się o jakieś diametralne zmiany co do tematyki, lecz na początek założenie jest jasne. I nie, nie chcemy robić tylko eventów pod lata 80 i 90, trendów się tu będziemy trzymać żeby nie było monotonności. Chcemy podpiąć to pod barracudas w którym gramy. Klub jest niedaleko Vespucci i hotspotów więc liczymy na dużą interakcje. Gramy różne ekipy więc nie będzie to typowy slot gangusów tylko interes pod kontrolą który chcemy rozwijać także w sferze cywilnej i trzymać to trochę /odcięte/ od bandytki. bahama maMMas to dobra nazwa, specjalnie ją trochę zmieniliśmy gdyż gramy nową edycję klubu z jakąś tam historią. Pozdrawiam!

 

Postać lidera - Jonathan Midwest

UID postaci lider z panelu gracza - 3375

Link URL do mapy z lokalizacją - media.discordapp.net/attachments/1206195987576659999/1207981705680658432/14f7c1a9efe1360da84dae85edd83591a2fc0863.jpeg?ex=65e19fa1&is=65cf2aa1&hm=f05b21dabc34479ece43ef304cb7a23f6765ac3967d5366070d5727bc769f5cc&=&format=webp&width=640&height=439

Wybrany Interior - bahama mamas ID 97

Link do tematu organizacji - 

 

 

 

Edytowane przez lionelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja została przyjęta.

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Jeśli Twój biznes nie widnieje na mapie w swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa).

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na Marathon Avenue dzieje się coraz więcej, od rana przy Bahama Mammas Night Club kręcą się robotnicy, stoją ciężarówki i rozładowują wielkie palety na chodnik, z wnętrza lokalu wydobywają się dźwięki remontu, w okolicy chodzą pogłoski że klub kupił Jonathan Midwest, kompletnie nieznany typ w świecie branży nocnych klubów, podobno klub ma wystartować już na dniach a coś większego kroi się na początek następnego miesiąca, coraz więcej osób spotyka nowy profil klubu na Lifeinvader, sprawy nabierają tempa.**

45wDqQG.png

0YtcCk4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Dźwięki remontu z Marathon Avenue ustały, przy Bahama Mammas Club zaczęli kręcić się teraz ciekawscy, wielu małolatów robią tam posiadówki, poszła fama że klub zostanie otwarty już na dniach a na Lifeinvaderze pojawiają się kolejne informacje**

k87AyaO.png


KaSNeZU.png

 

 

Adek, Bonger, onezinho i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Bahama Mammas Night Club nie zrobił jeszcze oficjalnego otwarcia ale zaczyna otwierać klub dla klienteli Los Santos, coraz więcej ludzi zaczyna odwiedzać klub na Marathon Avenue, nie są to tłumy ale klub zaczyna zarabiać pierwsze pieniądze. Chodzą pogłoski że jakiś większy Event szykuję się na 2 marca, czyli w przyszłą sobotę. Szefostwo Night Club próbuje zrekrutować największą ilość załogi, wszędzie widać ogłoszenia klubu, podobno obiecują całkiem przyzwoite zarobki.**

 

vRrNOwy.png

nxmJmFP.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Od czwartku 29.02.2024 w Internecie można natknąć się na posty reklamujące imprezę w nowo otwartym Bahama Mammas Night Club znajdującym się przy Marathon Ave. Chodząc po centrum Los Santos można zobaczyć porozwieszane plakaty reklamujące wydarzenie, organizatorzy chcą zwrócić na siebie jak największą uwagę. Impreza odbędzie się w klimacie lat 80tych.**

yfZeKqe.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUfxIgN.png

**W poprzednią sobotę (02.03) w bahama mammas odbyła się inauguracyjna impreza w klimatach lat 80 [HOT 80'S] klub zaliczył naprawdę dobrą frekwencję, był praktycznie zapełniony po brzegi, za konsoletą zabawiał DJ FOX, coraz więcej ludzi wraca do Bahama Mammas czując powracający klimat ostatnich lat. Na miejscu byli obecni fotografowie i wynajęte tancerki.**

avGeW9B.png

iJJ1RqT.png

Yf4xZEU.png

q3CzgXP.png

H4NqnkP.png

La2t41G.png

bTEBy9r.png

fG48QN0.png

AtqI3CI.png

Kkrmtxz.png

ZvkR2lC.png

iUdNpn8.png

6xV0dHr.png

JzEUHMT.png

P51cgPc.png

XCVqlsd.png

**Pod koniec imprezy w klubie doszło do strzelaniny, grupka czarnoskórych mężczyzn weszła do klubu i otworzyła ogień do ludzi siedzących w loży. Zostali ranni, klub ewakuowany, nikomu innemu nie stała się krzywda, na miejscu do Poniedziałku pracowały służby, na portalach społecznościowych właściciel odniósł się do sytuacji.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 2 tygodnie później...

**Po prawie 2 tygodniach od przykrych wydarzeń w Bahama Mammas Night Club, lokal został oddany do ponownego użytku, na profilach społecznościowych można zobaczyć informację że klub przeszedł gruntowną rewizję, doinwestowano sporą ilość pieniędzy w systemy zabezpieczeń i ochronę, podobno w gronie menadżerskim pojawiły się roszady. Bahama Mammas wznawia swoją działalność, biorąc pod uwagę posty pisane przez PR-owców klub nie ma w myślach odejść od swoich założeń.**

 

fnIwt6S.png

oVDtdcx.png

gXZ4d6D.png

y78btHe.png

LlXTLje.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZIksqYA.png

**Z poniedziałku na wtorek w nocy w Bahama Mammas odbyła się całkowicie spontaniczna impreza, po wydarzeniach w Mirage wielka część klienteli wybrała się na Marathon Avenue by tam kontynuować zabawę w rytmach lat 80-tych, impreza bez DJ'a, inicjatywę przejęli sami goście, nakręcili zabawę aż do godzin porannych, w Del Perro było głośno do około 4 nad ranem.**

o8nNlkN.png

GGZ1pyE.png

Bonger, onezinho, Adek i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HW1TTR4.png

**W mediach społecznościowych takich jak m. in. Lifeinvader, na plakatach w mieście oraz na tablicy ogłoszeń przy klubie pojawiły się informacje o zbliżającym się Evencie w Bahama Mammas który ma się odbyć w najbliższą sobotę. Fizz Bombs 80s to temat przewodni imprezy, podobno za muzykę ma odpowiadać DJ BB (Baby Bass) klimatyczny styl Miami Vice, Scarface i różne hity tamtych lat. Dresscode jest mile widziany, Event Management klubu szykuje podobno pokaźne nagrody i upominki dla gości, ścisłe Del Perro gada o tym wydarzeniu.**

pogrom, luki197, Bonger i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pRt5z7w.png

**W poprzednią sobotę w Bahama Mammas odbyła się tematyczna impreza w latach 80tych FIZZ BOMBS 80s, długo zapowiadany Event okazał się strzałem w dziesiątkę. Pierwszy raz w lokalu pojawiła się DJ Baby Bass która poprowadziła imprezę robiąc mixy największych hitów z przed ponad trzech dekad, impreza rozkręciła się dopiero w godzinach nocnych, wcześniej były to grupki ludzi zaczynających porządny weekend. To już kolejna impreza gdzie Bahama Mammas Night Club zalicza poparcie i pozytywny feedback mieszkańców.**

XHAgZuJ.png

5SHVPWa.png

vC4WzxL.png

CfdpMXe.png

q49s4JI.png

B99zHCC.png

K2YcZJo.png

02Kt8tU.png

FQcp7HP.png

bFqgkOA.png

pogrom, onezinho, luki197 i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7onn8B4.png

**Wchodząc na stronę www.bahamamammas-ls.com można ujrzeć stronę główną z wyodrębnionymi kafelkami u góry. Klikając w każdy z nich, potencjalny klient może ujrzeć następujące informacje:**

EVENTS;

 • April 6th 2024 9PM - 90's Everywhere in LS 
 • April 13th 2024 9PM - Techno evening 
 • May 4th 2024 9PM - booked 

JOBS;

 • Szukamy; Barmanów/Barmanek, Tancerek, Bramkarzy
 • Zarobki; Stawki minimalne to 7.000$ dziennie oraz dodatkowe Premie!
 • Kontakt; 202-905 oraz 616-229 lub email: [email protected] ((discord lionelek_))

BAHAMA-APP; 

 • In Progress... ((discord prawie na ukończeniu)).

COOPERATIONS;

 • Szukasz współpracy? Jesteś firmą? DJ'em? W celu zaoferowania współpracy z klubem zapraszamy do kontaktu!
 • Kontakt; Club Manager - Chloe Lopez (616-229), Event Manager - Dayna Maldonado (....) lub adres email ((PW forum lionelek, lia lub discord))

CONTACT;

 • Bahama Mammas Night Club
 • 8th Marathon Avenue, Los Santos - San Andreas State
 • Owner; Jonathan Midwest
 • Tel; 202-905, 616-229
 • [email protected]

OFFER;

 • In Progress.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin