Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/wuuu] PiekarniKk


PiekarniKk

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/4811-piekarnikk/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Patricia Hollenbeck
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: MK
Członek ekipy nakładający karę: wuuu
Wyjaśnienie sytuacji: Nie sądziłem, że kiedyś dostanę karę, której nie powinnem dostać, trochę śmiesznie ale dobra. Cała sytuacja wywodzi się od tego, że musiałem pobierać pliki serwera na nowo, a jako iż wtedy dość mocno trzymałem z graczem romek, to wysłał mi pliki serwera, aby to się jakoś szybko pobrało, bo pobieranie na ALTV jest uciążliwe. No i wrzucił cały folder, gdzie zapisał się jego login z hasłem - ja nie zauważyłem wtedy tego, że tak jest. Próbowałem wbić na serwer, no i nie mogłem ponieważ nie miałem linka aktywacyjnego serialu na email, dlaczego? Bo logowałem się nieświadomie na jego konto, wtedy również kontaktowałem się z Matieuszem w sprawie resetowania hasła. No i po któreś próbie zorientowałem się, że loguje się na nie swoje konto i poinformowałem o tym gracza romek. Również mówiąc mu, że znam jego hasło i żeby zmienił sobie w razie czego, ponieważ nie jestem osobą, która by to wykorzystała. Trochę śmieszy mnie sam fakt kary, skoro bardzo szybko można obalić fakt tego, że to jest moje MK, ponieważ wiele razy graliśmy w równoległym czasie, czy chociażby graliśmy z sobą offduty. Szkoda, że nie skleiłeś wszystkich faktów, a zwłaszcza że to było jednorazowe logowanie, a jak już sprawdzałeś logowania, to mogłeś zobaczyć, że wiele razy byliśmy w tym samym czasie w gierce, dodatkowo oboje należymy do frakcji LSSD. Trochę dziwne, jak na to że to mój domniemany mulciak xd. No cóż, zdarza się xd 
Ewentualne screeny/świadkowie:

rozmowa z matieuszem z dnia, kiedy próbowałem się logować na jego konto

Spoiler

image.thumb.png.64b55374dadc21ff7930798922ed5dd8.pngimage.thumb.png.4d43c646006442d0c3ce5f9b7d342bac.png

poinformowanie gracza o zaistniałej sytuacji + pobieranie owych plików

Spoiler

image.png?ex=65e20e7c&is=65cf997c&hm=af5

image.png?ex=65e20e96&is=65cf9996&hm=a40

image.png.6820c7313c6498789e178df84c2c2126.png

image.thumb.png.ce64112a9f11f6d33a40e72d79ab571e.png

ss jak wrzucal pliki serwera

 

pozdro

 

 

Edytowane przez PiekarniKk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin