Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Wiesiu] LcLc


LcLc

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/16771-lclc/

Nazwa postaci na którą nałożono karę:britney carver

Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)ban

Powód nałożenia kary:groźby ooc groźby doxingjem

Członek ekipy nakładający karę: @Wiesiu

Wyjaśnienie sytuacji:a więc sytuacja wygląda tak że byłem cały dzień na nerwach i dla relaksu chciałem pograć w rp gracz sheeva budował interior i doradzałem co nieco a gracz kapixxo mówił że ma dodać belki sheeva je dodała i mówię że kapixxo nie ma gustu on do mnie że mam się nie udzielać to go zacząłem wyzywac przyznaje się do obrazy następnie pisaliśmy itp i napisał do mnie dzieciaku jakoś tak ja jako osoba nerwowa nie odpuściłem i zacząłem go wyzywa bardziej i w nerwach napisałem coś głupiego czyli że poleca adresy nie chodziło mi o jego adres a randomowe adresy np "Raciborz" itp bardziej mi głupio z tej sytuacji że tak zareagowałem liczę  a dobre rozpatrzenie kary bo chciałbym pograć na serwisie obiecuje ze to się nie zdarzy kapixxo przeprosiłem na discordzie za to co powiedzialem lecz nie odpisał pewnie nie odczytał  nie dziwię się mu też bym nie odczytał lub nie odpisał mam nadzieje ze dostane unbana i będę mógł pograć mimo wielu banów  jezeli nie ma opcji unbana liczę na skrócenie kary obiecuje poprawe i nigdy sie to nie powtorzy obiecuje ❤️

 

Ewentualne screeny/świadkowieScreenshot_20240213_082927_Discord.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin