Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Zagram/Szukam] Motoryzacyjnego grona dla mojej postaci


Lenareq

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, szukam towarzystwa motoryzacyjnego dla mojego mechanika Earla. 

Earl, to afro-amerykanin zamiłowany w motoryzacji, z głównym pociągiem do JDM'ów. Pracuje od dawna na warsztacie Japan Car Service, w zasadzie będąc już jego kierownikiem. Szukam towarzystwa do gry IC, fajnie gdyby był to aktywny projekt IC, do którego mógłbym dołączyć. Nie zależy mi na nielegalnych przedsięwzięciach, ponieważ druga postać jest kryminologiem.

Earl preferuje życie w skrytym podziemiu, jego cztery kąty, to hala w strefie industrialnej, w której skrywa swoją kolekcję samochodów. Posiada tam niewielki, autorski garaż, swoje lokum mieszkalne oraz antresolę do imprez ze znajomymi. Chętnie wykorzystam ten interior jako miejsce do rozgrywki z graczami, którzy będą chętni. 
Link do fotek tego skromnego interioru: https://imgur.com/a/nGnpZiJ

Jeśli chodzi o moje doświadczenie w roleplayu, to w zasadzie jestem na serwerze od listopada 2017 roku, gdy działał pod nazwą lsvrp. Wtedy prowadziłem projekt San Andreas Park Rangers, a później pierwszy komis samochodowy na serwerze, pod opieką Axonisa. Po beta-testach vibe zrobiłem sobie niekrótką przerwę, bo w zasadzie wróciłem dopiero końcem 2023 roku.

Wrzucam kilka fotek z tego jak zabijam nudę na serwerze grając samemu. Głównie kupuję ciekawe furki do kolekcji, przerabiam dając im nowe życie, sprzedaję i tak w kółko. Dążę do celu posiadania z każdej kategorii samochodu jakiegoś ciekawego projektu, który urodzi mi się w głowie. 
https://imgur.com/a/BdYLsst

P.S.
Dodam, że bardzo dużym utrapieniem dla mnie, jest ostatni changelog z usunięciem grup rodzinnych. Niestety pozbawiło mnie to możliwości tworzenia swojego barwnego kąta, który był wypełniony klimatycznymi samochodami takimi jak moje driftowozy. Liczę, że administracja cofnie tą zmianę, lub wprowadzi możliwość posiadania większej ilości zespawnowanych pojazdów, bez konieczności ciągłego kupowania mikropłatności.

 

 

Edytowane przez Lenareq

J3xDF8B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin