Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[PROJEKT IC] VOLOGDA VODKA


Phanius

Rekomendowane odpowiedzi

gy0VXqM.png

Vologda to przedsiębiorstwo założone przez Amerykanina o rosyjskich korzeniach - Terrance Voroshilova na przełomie lutego i marca 2024 roku. Jest to firma zajmująca się importowaniem alkoholi z przedmieścia Los Santos do słonecznego miasta. VOLOGDA to historia pasji, determinacji i miłości do tradycji rosyjskiego spirytusu. Wszystko to właściwie zaczęło się od podróży do regionu Vologda w Rosji, gdzie stawiający swoje pierwsze kroki w biznesie Terrance odkrył niezwykłą tradycje produkcji wódki, którą pielęgnowano od pokoleń. Zafascynowany tą historią i wyjątkowym smakiem lokalnego alkoholu, Voroshilov postanowił wprowadzić tę esencję do swojej ojczystej Ameryki. Postanowił jednak działać na małą skalę, wierząc w znaczenie jakości nad ilością. Właściciel podjął się negocjacji z lokalnymi producentami wódki, dbając o zachowanie tradycyjnych metod destylacji. Tak narodziła się marka Vologda Vodka. Mimo to, początkujący przedsiębiorca jest świadom tego, że sama produkcja wódki nie przyniesie oczekiwanych efektów. Z tego powodu, produkcja alkoholu jest jedynie częścią składową całego przedsięwzięcia. Duży nacisk kładzie się na import wszelakich alkoholi, niekoniecznie związanych z Voroshilovem, i ich dalsze rozprowadzanie. Importowany alkohol cechuje się przede wszystkim tym, że można go nazwać egzotycznym, nie do końca spotykanym w każdym sklepie monopolowym, czy na stacji. Vologda to podmiot zajmujący się rozprowadzaniem alkoholi, a Vologda Vodka to produkt flagowy.

 

 

G3vTfea.png

Witam bardzo serdecznie. Od jakiegoś czasu chodził mi po głowie jeden pomysł, który postanowiłem zrealizować. Gram czynnie w Russian Connection; west side story, więc jak łatwo się domyślić, jest to projekt ściśle związany z ów organizacją. Zastanawiałem się dłuższy czas czym dokładnie się zająć. Od początku głównym celem była produkcja wódki, ale stwierdziłem, że to będzie skok na głęboką wodę i coś co może nie do końca pasować do mojej postaci. Z tego względu na samym początku chcę zająć się importowaniem alkoholi i ich dalszą dystrybucją, a z czasem wchodzić w coś bardziej poważniejszego, czym będzie właśnie produkcja własnego alkoholu. Plan na papierze wydaje się być doskonały, wpasowuje się idealnie w naszą grę, a dodatkowo będzie miejscem rozgrywki dla wielu osób. Nie zamierzam się ograniczać do jedno-osobowej działalności, właściwie to nawet zamierzam współpracować z istniejącymi już projektami, które wydaje mi się, że będą idealnym uzupełnieniem tego, do czego dążę. Pierwszy raz będę coś takiego prowadził na tym serwisie, mam nadzieję, że podołam zadaniu. Z góry dzięki za zaufanie!

Postać lidera: Terrance Voroshilov
UID postaci lidera z panelu gracza: 46001
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: https://imgur.com/a/ePepbDo
Typ biznesu: Projekt IC
Wybrany interior: ID 45

 

mvjk, grzybon, Di7L i 1 inny lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja na Projekt IC została przyjęta, choć sama uważam że jest biedna w treść - daję jednak szansę. 

Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru i/lub nie jesteś dodany pod grupę twojego projektu IC, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Jeśli Twój Projekt IC nie widnieje na mapie, w swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa).

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

Di7L lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin