Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/graba] quatre cent sept


quatre cent sept

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2568-quatre-cent-sept/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Enrique Carrera
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary:

  Niepoprawna kreacja postaci cywila, nijaczenie charakteru.


Członek ekipy nakładający karę: Graba
Wyjaśnienie sytuacji: Sprawa ma się od tamtego roku. Podczas gierki przy lotnisku dostałem alert o włamaniu, podleciałem zobaczyć co i jak to wygląda. Wylądowałem na helipadzie, gdy zszedłem pojawiło się trzy osoby - z uwagi na to, że było ciemno, miałem wrażenie, że miały broń, przez co użyłem broni - jak się potem okazało, broni nie mieli a była to animacja telefonu. Za co bardzo przepraszam. Chciałbym wrócić do rozgrywki na tej postaci. IC zostałem ukarany za malwersacje i użycie tej broni a sam majątek został odpisany (aukcje UCCD itp moich "włości")  

Ewentualnie chciałbym prosić o możliwość przepalenia postaci, gdyż ma tam wiele fajnych ubrań, których nie zrobię teraz. Dziękuję i pozdrawiam. Dodatkowo z dwa miesiące temu była informacja na temat, bym w tym dziale apelował od "blacklisty" na latanie - można to podpiąć pod to, gdyż na NOWYCH postaciach chciałbym zrobić licencje i mieć swoje maszyny. Od tego czasu trochę zrozumiałem, pomagałem przy sektorze jak mogłem też (informowanie o błędach innych projektów, które były rażące itp)
Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez quatre cent sept
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin