Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

226. Czy bezdomni w końcu uzyskają dach nad głową? Kolejna akcja charytatywna organizowana przez Harveya Haydena.


Mafio

Rekomendowane odpowiedzi

image.png

Written by Ethan Parker - DAILY GLOBE 22/02/2024


CZY BEZDOMNI WKOŃCU UZYSKAJĄ DACH NAD GŁOWĄ? KOLEJNA AKCJA CHARYTATYWNA ORGANIZOWANA PRZEZ HARVEYA HAYDENA.


zdj1.png?ex=65ea3702&is=65d7c202&hm=56aa

21 luty stał się dniem nie tylko współpracy, lecz również przełamania społecznych barier w Davis. To niezwykłe wydarzenie charytatywne, zorganizowane po raz kolejny przez niezawodnego Harveya Haydena, przerosło wszelkie oczekiwania, stając się punktem zwrotnym dla lokalnej społeczności. Tydzień temu opowiadaliśmy o poprzedniej akcji charytatywnej, a teraz nasi społecznicy podjęli wyzwanie i zorganizowali kolejne wydarzenie, podnosząc tym samym poprzeczkę jeszcze wyżej.

Podczas tego wyjątkowego spotkania udało się zebrać imponującą sumę 644 000 dolarów, które zostaną przeznaczone na pomoc potrzebującym, bezdomnym oraz budowę schronisk. To jednak tylko wierzchołek góry lodowej, gdyż sukces tego dnia nie da się jednoznacznie zmierzyć jedynie liczbami. To zaangażowanie i obecność różnorodnych frakcji oraz firm, które połączyły siły dla wspólnego dobra, sprawiły, że wydarzenie to miało wyjątkowy charakter.

Na miejscu pojawiły się kluczowe frakcje, począwszy od Los Santos Police Department, Los Santos Sheriff's Department, a skończywszy na Los Santos Fire Department i Davis Community Medical Center. Wsparcie polityków oraz przedstawicieli biznesu, takich firm jak DLT Incorporated, Daily Globe, Healife, Fuzzy i Beezy World, dodatkowo podkreślało społeczną solidarność. Różnorodność uczestników nie ograniczała się jedynie do podstawowych frakcji i biznesów. Również dywizje takie jak Gang and Narcotics Division, Special Enforcement Bureau, Special Weapons and Tactics oraz Urban Search and Rescue odegrały kluczową rolę, wzbogacając atmosferę o specjalistyczne pokazy i prezentacje umiejętności.

To nie tylko akcja charytatywna, to wydarzenie, które ukazuje potencjał jednoczenia się społeczności w obliczu trudności. Tego dnia nie tylko zebraliśmy fundusze na pomoc potrzebującym, ale również stworzyliśmy inspirację do kontynuowania działań charytatywnych na szeroką skalę. Davis udowodniło, że jedność i współpraca są kluczowe dla budowy lepszej przyszłości dla wszystkich. To nie tylko chwilowy gest dobroczynności, ale fundament, na którym można zbudować trwałe społeczne więzi.

Dzięki uprzejmości Harveya Hayden otrzymaliśmy więcej informacji na temat akcji i jego przyszłych planów:
 

Spoiler

TRANSKRYPCJA WYWIADU:

 Ethan Parker: Dobry wieczór Państwu, nazywam się Ethan Parker. Przybył do nas oficer Harvey Hayden, organizator wydarzenia. Dobry wieczór, Harvey.

Harvey Hayden: Dobry wieczór, Ethan oraz witam wszystkich słuchaczy dzisiejszego wieczoru w Daily Globe, jestem zaszczycony możliwością pogadania dzisiaj z wami tutaj.

Ethan Parker: Mam nadzieję, że to nie ostatni raz Harvey. Powiedz mi, jak to się stało - kolejny tydzień, kolejna akcja charytatywna organizowana przez Ciebie. Planujesz to kontynuować?

Harvey Hayden: Oczywiście, nie planuje się z tym zatrzymywać, jestem wdzięczny dla wszystkich służb porządkowych którzy postanowili się zjawić oraz wesprzec to wydarzenie, jesteśmy tutaj aby nosić tą pomoc dalej, następnym naszym celem jest El Burro Height, a finalnie Mirror Park, Vinewood oraz Vespucci - chcemy nieść pomoc dla każdego potrzebującego nas obywatela, twierdze że takimi wydarzeniami możemy tylko pomóc niż zaszkodzić i odkąd będę dalej miał możliwość, takie wydarzenia jak te będą zawsze.

Ethan Parker: Planujesz, aby każda akcja organizowana przez Ciebie była na rzecz społeczności Davis? Czy może masz jakieś inne pomysły, jakie cele chciałbyś wesprzeć?

Harvey Hayden: Oczywiście, będziemy skupiać się na różnych celach - naszym głównym celem na Davis oraz Vespucci jest pomoc dla bezdomnych, potrzebujących bo to tutaj występuję ich największa liczba - chciałbym to zwalczyć jak najlepiej mogę. Zaś w innych dystryktach, mowa tutaj o Mirror Park, Vinewood - El Burro Heights, planujemy wspierać lokalne szkoły, weterynarzy takie spółki pomocy zamierzamy wesprzeć w niedalekiej przyszłości, aktualnie na Davis - zbieramy kwote na schroniska dla potrzebujących oraz bezdomnych w mieście Davis, tak samo postąpimy na Vespucci Beach, chcemy otworzyć dwa schroniska na Davis oraz na Vespucci.

Ethan Parker: A właśnie o to miałem pytać... a więc tak, jak słyszeliście - dzisiaj zbieramy pieniądze na otwarcie schronisk dla bezdomnych. Harvey powiedz mi, kto dzisiaj się zjawił. Widzę masę stanowisk firm, wiele służb i ich oddziałów specjalnych. To już chyba nie spontaniczna akcja? Masz jakieś plany co do rozwoju, może własna fundacja?

Harvey Hayden:  Jak sam widzisz, przyszło sporo obywateli, sporo przedsiębiorstw oraz służb do pomocy - wszyscy chcemy tutaj pomagać, myślałem o tym.. Owszem - ale czy mogę zdradzić więcej, tego jeszcze nie wiem.. Ethan - to presja, sam wiesz ale mimo tego  dalej będziemy organizować takie wydarzenie jak to, bezwzględnie na to czy posiadam Fundację.. Wystarczy że tak właśnie pomagamy, racja?

Ethan Parker: Oczywiście Harvey. W poprzednim tygodniu zostałeś odznaczony Medal Of Valor, podczas gali Above Beyond. Jak się z tym czujesz, że znaczysz dla tego miasta coraz więcej?

Harvey Hayden: Będę z tobą naprawde szczery, Ethan - nie chciałem zabrać tego odznaczenia, jestem zdania że wykonałem to co każdy by wykonał - pomogłem dla naszych officerów, paramedyków względem tego że to mój obowiązek, mimo wszystko czuję się dumny z tego odznaczenia ale to nie oznacza że jestem kimś większym od kogokolwiek, jestem taki sam - to miasto dla mnie wiele znaczy, nie ja dla niego.. Ethan, każdy z nas daje cegiełke do lepszego życia w tym mieście.

Ethan Parker: A więc ludzie warto pomagać, może też zostaniecie odznaczeni, jak Harvey. Nie zatrzymuje Cię na dłużej, a już za tydzień widzimy się na El Burro Heights. Może tam uda nam się porozmawiać nieco dłużej. Dziękuje Harvey, dobrej nocy.

Harvey Hayden: Nie ma sprawy, to był zaszczyt że mogłem z tobą tutaj pogadać - również dla słuchaczy, dziękuję za każde wsparcie nas oraz służb, biznesów.. Jestem wam wdzięczny, licze że jeszcze przyjedzecie - Davis, Strawberry Bank wydarzenie dalej trwa!

Ethan Parker: Tak jak usłyszeliście, wydarzenie cały czas trwa. Był z mną oficer Hayden, organizator wydarzenia.


ECMxxx9h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin