Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/noizeh]


noizeh

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://panel.v-rp.pl/#/characters/details/46599
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Aiden Lorens
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) blokada
Powód nałożenia kary: "Wyjście z gry IC. Po postrzeleniu przez LEA walisz quita. [sprunk]"
Członek ekipy nakładający karę: sprunk
Wyjaśnienie sytuacji: Cześć, sytuacja wyglądała następująco, wbiłem na serwer, aby sprawdzić czy ktoś z kim odgrywam RolePlay + sprawdzić czy dostałem przelew za pracę, po sprawdzeniu podszedłem do ludzi, którzy się bili na spawnie w pare osób, stojąc od nich kawałek. Wróciłem na krawężnik na spawnie i wpisałem quit w konsoli, bo musiałem pomóc przy sprawie z  firmą (po za grą). Z tego co mi wiadomo to jednak zostałem postrzelony, chyba da radę sprawdzić w konsoli, kiedy był quit, a kiedy BW, nie rozumiem po co miałbym quitować akcje, gdzie nie dawno otworzyliśmy z grupą znajomych u was biznes. Proszę o zdjęcie blokady z postaci, bo widzę większe możliwości na rozgrywanie i urozmaicanie akcji RP.
Ewentualne screeny/świadkowie: Sprawdźcie historie logowania i wylogowwywania, bo nie mam żadnych ss ani nagrania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, o godzinie 16:55 na taxi zone w Vespucci postać zastępcy, którą grał @yeeciok, prowadziła interakcję z grupą osób, wśród której panował mocno średni poziom rozgrywki, głównie chodziło o jakieś prowokacje, niewykonywanie poleceń, wzajemne obrażanie się IC uczestników zamieszania, chodzenie z kijem na plecach i tym podobnych rzeczy kłujących w oczy. Nie skupiałem się wtedy zbytnio na nickach IC, byłem tam przelotnie, a akcja nie wymagała jakiejkolwiek na tamten czas reakcji z mojej strony lub po prostu ekipy. Wróciłem do sprawdzania napływających raportów, dostałem informację na komunikatorze od yeeciok o godzinie 17:11, że jeden z graczy dał quit podczas akcji. Na tamten czas z perspektywy zastępcy był to quit podczas użycia broni less lethal na grupce osób, taką też informacje otrzymałem i dostałem screen od gracza yeeciok na discord, który ukazał quit w tle podczas akcji. Odczekałem dziesięć minut do momentu, aż postać gracza apelującego wróci na serwer. Jak można się domyślać, tak się nie stało i poprosiłem członka ekipy o nadanie kary w moim imieniu. 

Przechwytywanie.PNG?ex=65ef0120&is=65dc8

Przechwytywanie2.PNG?ex=65ef0120&is=65dc

image.png?ex=65eddbca&is=65db66ca&hm=bd1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem podobną odpowiedź, gracz yeeciok po prostu przy dynamicznej akcji i takim natłoku graczy w jednym miejscu, mógł po prostu strzelić pomyłkę. Nie narzucam tu żadnej winy, pozostawiam to więc do zweryfikowania. Dodatkowo postać taksówkarza która kontratakowała werbalnie grupkę tych osób, nie kojarzy nicku Aiden Lorens, na którą została nałożona kara. 

noizeh lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem logi:

[25.02.2024 17:09] ** Dnia 14 lutego miała miejsce głośna premiera albumu Soul Evisceration - Self Diagnosis:Fathomless Dark. Na mieście roi się od plakatów, a na social media od informacji o albumie metalowego zespołu. ((forum->branża rozrywkowa->materiały)) **
[25.02.2024 16:17] ** Dnia 14 lutego miała miejsce głośna premiera albumu Soul Evisceration - Self Diagnosis:Fathomless Dark. Na mieście roi się od plakatów, a na social media od informacji o albumie metalowego zespołu. ((forum->branża rozrywkowa->materiały)) **
[25.02.2024 15:58] ** Dnia 14 lutego miała miejsce głośna premiera albumu Soul Evisceration - Self Diagnosis:Fathomless Dark. Na mieście roi się od plakatów, a na social media od informacji o albumie metalowego zespołu. ((forum->branża rozrywkowa->materiały)) **
[25.02.2024 13:25] ** Dnia 14 lutego miała miejsce głośna premiera albumu Soul Evisceration - Self Diagnosis:Fathomless Dark. Na mieście roi się od plakatów, a na social media od informacji o albumie metalowego zespołu. ((forum->branża rozrywkowa->materiały)) **
[25.02.2024 00:29] Aiden Lorens mówi: Dobra, idę narazie, bo nie chce mi się robić nic - jak coś to mail.

 

Faktycznie gracz tego dnia po wejściu na serwer - nie wykonywał żadnej interakcji w godzinach, w których wystrzelono z less-lethala. 

 

Karę zdejmuję.

oliwierr i sprunk lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin