Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[KRADZIEŻ] 25/02 - Pegassi Torero XO


afrika bambata

Rekomendowane odpowiedzi

68uU7M0.pngJbFodsz.png

 


Późny wieczór, prawie dwudziesta druga na zegarku. Pod knajpę Ocean Bounty Pub podjeżdża bordowy Sultan który w szybkim tempie parkuje idealnie za knajpą. Mija dosłownie dziesięć sekund i zza knajpy wybiega zamaskowany facet który zbiega w kierunku białego supersamochodu Pegassi Torero XO. Staje przy drzwiach kierowcy, mija niemalże pół minuty a zamaskowany bandyta wsiada za kierownicę samochodu i siedzi tam chwilę. Mija chwila i reflektory w luksusowym samochodzie się zapaliły - co znaczy, że samochód z łatwością został otwarty. Tak szybko jak go otworzył, tak szybko też stamtąd zwiał. Skradziony samochód kierował się w stronę South Central (ówcześnie ciągnąć się przez Hawick, San Andreas Avenue, La Mesa - finalnie zjeżdżając gdzieś obok Jamestown). Ewentualni świadkowie zdarzenia mogli zeznać, że mężczyzna był ubrany na czarno, miał czarną bluzę z logiem Amiri, okulary korekcyjne, skimask i rękawiczki nitrylowe. Z tego co mówili to facet nie posiadał żadnych cech szczegółowych. Na oko 1.90cm wzrostu, z naturalnym BMI. Z dodatkowych informacji ew. organy ścigania mogli dowiedzieć sie, że przestępca używał profesjonalnego sprzętu do kradzieży samochodu. 

Ofiarą całego przedsięwzięcia stał się Danny Chaparral - facet, który tego spokojnego wieczoru chciał miło spędzić czas w jednym z pubów przy promenadzie. 

Sprawę można powiązać z innymi kradzieżami samochodów w ostatnim czasie. (tu i tu)

Chwilę po całej akcji Sultan zniknął - najprawdopodobniej został zabrany z miejsca zdarzenia przez osoby powiązane z kradzieżą Pegassi Torero XO. (wbiłem do gry, pojechałem obczaić czy stoi na miejscu, próbuje go odspawnić i wyskakuje mi komunikat że nie można ani go odspawnić ani go namierzyć co znaczy, że ktoś go po prostu ukradł więc w sumie to czekajmy na przestępstwo z kradzieży Sultana którym podjechałem na miejsce XD)

Spoiler

D7wteEd.png

Edytowane przez hollywood enjoyer

NACZELNY ŁOWCA WNIOSKÓW W CRIME

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin