Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Brtmss(JamaTo_)]MonsterCiastko


MonsterCiastko

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/12141-monsterciastko/
Nazwa postaci na którą nałożono karę:Caden Carter
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)Blokada
Powód nałożenia kary:
Nieposzanowanie życia postaci, gdy osoby celują do Twojej głowy z broni nie zaprzestajesz dalej ich prowokować [JamaTo]
Członek ekipy nakładający karę:Brtmss(JamaTo_)
Wyjaśnienie sytuacji:
Siemanko, została mi zablokowana postać za, ,nieposzanowanie życia" Zaczne od początku, sytuacja wygląda tak( w skrócie) Dzowni  do mojej postaci jego kobieta i prosi o spotkanie, podjeżdrza tam wraz ze znajomymi, wchodzi ze swoją kobietą do środka, jest wątek zdrady, zaraz przychodzi kuzyn tej laski, ubrany na czarno z klamką, celuje do mnie, wydaje mi różne polecenia, w pewnym momencie wchodzi ziomek który wtedy ze mną podjechał, odgrywa że puka do drzwi, zamaskowana postać każe mu wejść do środka celując do niego, klęczmy przy ścianie, celuje nam w głowe, i moja postka jako iż miała dość sporo podobnych sytuacji, zachowuje zimną głowe, dostałem z rękojeści w  tył głowy, następnie graliśmy dalej, aż wkońcu dostałem tak ową blokade, akcja została cofnięte przez JamaTo, moja postać nie została odblokowana, a kobieta posiadająca mój telefon zaczeła go przeglądać, jeżeli uda mi się to wrzuce tutaj przydatne chatlogi, mam nadzieje że postać zostanie odblokowana, pozdrawiam cieplutko
Ewentualne screeny/świadkowie:  i jako świadkowie osoby które tam wtedy były. np Liam Wilsoon

image.png.0e9c14bcac621bb52ac85d9dec215af2.pngimage.png?ex=65ee2e6b&is=65dbb96b&hm=b83cb2dfef85aa14c875144e8abf4239e71cc018f968d305e7eb34f705909792&Zrzut_ekranu_2024-02-25_225117.png?ex=65ee2e74&is=65dbb974&hm=426ce64718abb4f00c6bee325a7953ffeb6ba89bcff21303bcb059bcf2a2a260&

Edytowane przez MonsterCiastko
duban lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specowałem wasza akcje przez dłuższy czas od pierwszych problemów które się pojawiły - niechęć do oddania itemów i 1000$ podczas rabunku (akurat to dotyczyło twojego kolegi)
Odgrywałeś kompletny brak strachu przed bronia a nawet śmiało moge powiedzieć, że dodałeś przy tym swoje prowokacje. 
Akcja została cofnięta ze względu na to, że złamałeś w tym momencie regulamin serwera a osoby które z tobą grały straciły dużo czasu przez problemy i wszyscy się na to zgodzili. Cofnięcie akcji nie wiąże się z cofnięciem blokady postaci.

image.thumb.png.39c705b74eadc2e0d99b4f690d2fadff.png
Dorzucam logi z akcji  o których wspomniałem.

Brtmss lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze się z tym, postąpiłem źle, lecz wydaje mi się że zasługuje na drugą szanse, zważywszy na to że przez 300h które miałem wbite na owej postaci, nie zrobiłem nic aż tak złego, lecz dalej trzymam sie swojej wersji, i wydaje mi się że blokada powinna zostać zdjęta, nawet dla drugiej i ostatniej szansy- jesteśmy ludźmi, każdy popełnia jakieś błędy, mam nadzieje że jest taka szansa

duban lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się szybko i treściwie (moja postać była napastnikiem), od samego początku postać Caden'a to zwykła postać która zgrywa gangstera nawet nie mając styczności z żadnym panelem wiedząc że moja postać jest członkiem gangu:Screenshot_2024-02-26-19-17-28-65_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg.d56936e73ff27f54850d196578ea3ce7.jpg

Dodatkowo dostałem informację że prowadzicie grę na kanale głosowym na discord wraz z swoimi znajomymi (wszystkimi którzy się tutaj wypowiadają). Ale wiem że słowo to nie dowód więc jeżeli administracja chce mieć takową pewność to sprawdźcie sobie czy postać Liam'a (znajomego postaci Caden'a) dostała na /w jakiekolwiek info o numerze pokoju hotelowego do którego weszła, jeżeli nie, to wynik będzie jednoznaczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, llia napisał:

Wypowiem się szybko i treściwie (moja postać była napastnikiem), od samego początku postać Caden'a to zwykła postać która zgrywa gangstera nawet nie mając styczności z żadnym panelem wiedząc że moja postać jest członkiem gangu:Screenshot_2024-02-26-19-17-28-65_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg.d56936e73ff27f54850d196578ea3ce7.jpg

Dodatkowo dostałem informację że prowadzicie grę na kanale głosowym na discord wraz z swoimi znajomymi (wszystkimi którzy się tutaj wypowiadają). Ale wiem że słowo to nie dowód więc jeżeli administracja chce mieć takową pewność to sprawdźcie sobie czy postać Liam'a (znajomego postaci Caden'a) dostała na /w jakiekolwiek info o numerze pokoju hotelowego do którego weszła, jeżeli nie, to wynik będzie jednoznaczny.

jak widać słabo sprawdzacie logi ponieważ wszystko było grane ic numer pokoju znałem ponieważ tam już byłem a że ktoś mi napisał to nie moja wina, jeśli chcesz sie do mnie czepiać zapraszam dc pokój 1 :)) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, duban napisał:

jak widać słabo sprawdzacie logi ponieważ wszystko było grane ic numer pokoju znałem ponieważ tam już byłem a że ktoś mi napisał to nie moja wina, jeśli chcesz sie do mnie czepiać zapraszam dc pokój 1 :)) 

 

Czyli chcesz mi powiedzieć że znałeś ten numer pokoju na pamięć? 

Maltretacja lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie logi z ostatnich trzech tygodni Twojej gry, aby znaleźć podobną sytuację do tej, w której znalazła się Twoja postać. Chciałbym zobaczyć screeny albo przybliżone daty, w których miała styczność z tym, że celowano do niej bronią, bo mam wrażenie że mylisz postacie na których te sytuacje Ci się zdarzyły, zważywszy na to, że masz już za sobą kilka blokad za gangsterkę po cywilu. Moje PW jest otwarte. 🙂

Niemniej postać zostanie odblokowana, akcja została też cofnięta przez Supportera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin