Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Brtmss] playboy roku sentino


Playboy roku Sentino

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/8514-playboy-roku-sentino/ https://forum.v-rp.pl/profile/10097-martin/ (reszty nie podam, bo najzwyczajniej w świecie nie pamiętam nicków)
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: 
MK: 11901, 10097, 9849, 8698, 8502 + najprawdopodobniej bugowanie gotówki między kontami przelewając ją na postac Tione Carter, UID konta 8514 z postaci Martin Anderson
Członek ekipy nakładający karę: @Brtmss
Wyjaśnienie sytuacji: 
hej, nie pisze tego żeby się jakoś głupio tłumaczyć i udawać, że nie wiem o co chodzi, bo szczerze przyznaje się do swojej winy, lecz chciałbym trochę nakreślić czemu tak postąpiłem i czemu sądzę, że zasługuje na zdjęcie blokady z mojego konta. Więc, zaczynając od początku - jakieś dwa lata temu usłyszałem pierwszy raz o takim czymś jak RP, tyle, że pisane, miałem tu dwóch koleżków którzy grali i szczerze mówiąc na tamten okres czasu myślałem, że pogramy tu maksymalnie miesiąc, może dwa ale finalnie i tak przestaniemy, jak możecie się domyślić - zostałem tu jednak na dłużej. W między czasie zapominałem haseł do różnych kont, więc po stworzeniu już któregoś zdecydowałem się na niesamowity krok - zapisanie hasła, no i tak powstało moje konto które obecnie nosi nick "Playboy roku sentino". Szczerze mówiąc, przerzucanie edolarów nie było poparte jakimś chorym dowartościowaniem się w tej gierce, tylko chęcią stworzenia odpowiedniego statusu społecznego, który będzie pasował do backgroundu. No bo hej, odgrywałem aż do dzisiaj osobę rozpoznawalną i z przeszłością w profesjonalnym MMA, a teraz boksie, więc wpadłem na tak genialny pomysł - mając z tyłu głowy myśl, że zostały mi te konta.. więc czemu by ich do czegoś nie użyć? z perspektywy czasu wiem, że było to głupie ale nie chciałem stać miesiąca na cornerze żeby móc zagrać w normalny sposób sportowca, a tymbardziej, że odgrywamy USA w którym gwiazdy MMA, którą niewątpliwie była moja postać, mają wielkie ville i kilka drogich fur, więc poszedłem na skróty, czego dzisiaj szczerze żałuje. Stworzyłem bardzo fajną i spójną postać która zaistniała w tym świecie i mimo, że wiem, że zrobiłem źle to chciałbym ją dalej prowadzić. Bo jednak wyłożyłem dużo czasu i kreatywności, chcąc stworzyć ciekawe wątki dla siebie i innych graczy, co myślę, że poniekąd mi się udało, więc  szkoda byłoby gdyby ten cały czas spędzony na serwerze i wszystkie relacje, konflikty czy akcje z innymi graczami poszły na marne. Zdaje sobie sprawę, że na 99% nie dostane takiej zgody i w pełni to rozumiem, ale jednak fajnie byłoby dalej kontynuować rozgrywkę. Co do tego skąd wzięły się te edolary, to chętnie komuś wytłumaczę w prywatnej wiadomości. Reasumując - nie bugowałem edolarów, rozumiem i przyznaję się do winy, prosząc jedynie o pozwolenie na dalszą rozgrywkę i kreacje postaci. Jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy, Roleplay to również tylko gra, w której niestety czasem musimy sobie pomóc innymi sposobami niż czysto IC, bo po prostu nie ma takiej możliwości. Mam nadzieję, że moja apelacja zostanie zaakceptowana chociaż w połowie, pozdrawiam i życzę miłego wieczoru/dnia

krystiiian i Verenar lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin