Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/HUSIO] fmrd


fmrd

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:https://forum.v-rp.pl/profile/19020-fmrd/
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.)AJ
Powód nałożenia kary: Odwalanie podczas interwencji gamemastera, 
 akcja ofensywna z użyciem broni bez panelu organizacji(120 minut)
Członek ekipy nakładający karę: @Husio
Wyjaśnienie sytuacji: Witam, pisze odwołanie ponieważ dostałem AJ praktycznie za nic, i nawet nie zdążyłem wyjaśnić sytuacje - Zacznę, od początku sytuacja wynikła z tego, że organizacja zabiła kilka moich znajomych. Jako jedyna organizacja miała beef z tymi postaciami, więc na logiczny punkt widzenia raczej oni im coś zrobili jako że przyglądałem, się już jakiś czas im i nagle zauważyłem sam Joceyln Wilkins postanowiłem wjechać za blok i ją rosztrzelac - Tak wiem nie posiadam panelu organizacji ale kreuje już postać BO posiadam już aplikacje na BPS ale czekam na ludzi czy decydują, się grać żeby znaleźć szytwna ekipe do grania, ale to nie ten temat. Postanowiłem ją rozstrzelać tak jak mówiłem za moich najbliższych uciekłem po tej sytuacji po jakimś czasie tepnąl mnie @Husio napisałem "Elo Co tam" Husio wysłał mi loga że zabiłem Jocelyn Wilkins i mówie "Co z tym?" zaczełem tańczyć przy nim animacje .wygibasy zacząłem się tłumaczyć gdy nagle dostałem AJ nie rozumiem dlaczego nawet nie mogłem się wytłumaczyć. Dlatego moim zdaniem nie rozumiem za co dostałem AJ 

Ewentualne screeny/świadkowie: image.png.de088cbb1d63f704439dc48438fefd83.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Community Manager

nie apelujemy od AJ które nie wynoszą więcej niż 120 min, w tym przypadku jeżeli chcesz dochodzić swoich praw odsyłam do działu skarg na ekipę, tym samym apelacja odrzucona.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin