Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

edycja mapy


charon

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adami17 napisał:

Nie wiem w jaki sposób miałoby to urozmaicić rozgrywkę, zawaluchy po środku niczego. Będzie tylko lagować i nic więcej

Nie wyłapałem Twojego niespójnego toku myślenia. To, że sporo osób z inteligencją na niższym biegu, woli, żeby wgrywane były dildosy lub inne sportowe samochodziki nie oznacza, że takie zmiany urozmaicają rozgrywkę. Być może, zamiast mentalnie sie masturbować grając postacią, którą chciałbyś być w realnym życiu (ale z pewnych powodów nią nie jesteś) lub grając postacią kobiety łagodząc w ten sposób swoje frustracje i niepowodzenia w życiu seksualnym powinieneś docenić niszowe pomysły, które rzeczywiście otwierają nowe drogi gry dla normalnych ludzi, drogi które wykraczają poza twoją zakompleksioną mentalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się sprułeś koleś xD. Nie chcę aby były wgrywane dildosy i sportowe samochody dla maćków. Nie wiem jak się można masturbować postacią w grze, także jak będziesz tak miły to mi wyjaśnij jak to wygląda. Widocznie masz wiedzę na temat walenia kapucyna do postaci w grze komputerowej. Nie mam kompleksów ale dzięki za troskę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, charon napisał:

Nie wyłapałem Twojego niespójnego toku myślenia. To, że sporo osób z inteligencją na niższym biegu, woli, żeby wgrywane były dildosy lub inne sportowe samochodziki nie oznacza, że takie zmiany urozmaicają rozgrywkę. Być może, zamiast mentalnie sie masturbować grając postacią, którą chciałbyś być w realnym życiu (ale z pewnych powodów nią nie jesteś) lub grając postacią kobiety łagodząc w ten sposób swoje frustracje i niepowodzenia w życiu seksualnym powinieneś docenić niszowe pomysły, które rzeczywiście otwierają nowe drogi gry dla normalnych ludzi, drogi które wykraczają poza twoją zakompleksioną mentalność.

Tu doszło do sigmy... a tak poza tym to jedyne z tych budynków to wygląda ten pierwszy, reszta jest mocno średnia, ale raczej ciężko będzie to wgrać bo wgrywasz to do menyoo spoonera. Lecz mogę oczywiście się mylić co do trudności tego zadania

Edytowane przez Playboi Capo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Playboi Capo napisał:

Tu doszło do sigmy... a tak poza tym to jedyne z tych budynków to wygląda ten pierwszy, reszta jest mocno średnia ale raczej ciężko będzie to wgrać bo wgrywasz to do menyoo spoonera, ale mogę się mylić co do trudności tego zadania

Nic z tego i tak nie dodadzą, już kiedyś był temat dotyczący wgrywania takich mapek, zwyczajniej w świecie albo lagowały, nie działały albo po prostu crashowały grę. Wątpie że zostanie to wgrane z wyżej wymienionych powodów, ale zawsze warto wierzyć 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2024 o 20:35, charon napisał:

Nie wyłapałem Twojego niespójnego toku myślenia. To, że sporo osób z inteligencją na niższym biegu, woli, żeby wgrywane były dildosy lub inne sportowe samochodziki nie oznacza, że takie zmiany urozmaicają rozgrywkę. Być może, zamiast mentalnie sie masturbować grając postacią, którą chciałbyś być w realnym życiu (ale z pewnych powodów nią nie jesteś) lub grając postacią kobiety łagodząc w ten sposób swoje frustracje i niepowodzenia w życiu seksualnym powinieneś docenić niszowe pomysły, które rzeczywiście otwierają nowe drogi gry dla normalnych ludzi, drogi które wykraczają poza twoją zakompleksioną mentalność.

Charon Sigma. image.gif.6783996aff0590ec0caf2851e5d15f99.gif

charon lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin