Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Jaquan "Baby Quan" Collins


Alpaca

Rekomendowane odpowiedzi

Screenshot_43.png?ex=65f63bf4&is=65e3c6f4&hm=f3c86d98a5d3526132ad24c4fc59a3fd7694b7c4b77853668d75a13f81ee4eb4&

Imię: Jaquan "BabyQuan" Collins

Wiek: 17

Wzrost: 185 cm

Waga: 82 kg

Profesja: Bokser

Zamieszkawszy dwudziestą pierwszą ulice na Long Beach, czarnoskóry dzieciak nie miał w dzieciństwie łatwo, ponieważ był wyśmiewany w szkole
przez swój niski wzrost co skutkowało dużą ilością bójek w niej, przez co przynosił dużo kłopotów swoim kochającym rodzicom, którzy i tak mieli dużo na głowie bo ledwo wiązali koniec z końcem. Od trzynastego roku życia zaczął uczęszczać na lekcje boksu i a jego jednym z głównych marzeń było zostanie profesjonalnym bokserem. Jaquan w młodym wieku próbował zarobić na różne sposoby po zatrudnienie się w lokalnej sieci fastfoodowej aż po usługi mycia samochodów na lokalnej myjni, ale szybko z nich rezygnował ze względu na niewielki zarobek jaki dostawał, nie wiedział za co się zabrać do czasu kiedy ten miał zaledwie 15 lat i zaczął przebywać w przesiąkniętym patologią towarzystwie bangerów Baby Smash Gankg, dla których zaczął rzucać towarem. Jaquan robił to, ponieważ zarabiał na tym dużo, więcej niż w zwykłej pracy poza tym chciał wstąpić do gangu. W wieku 16-stu lat dostał put on, od tamtego czasu jest aktywnym bangerem dla Filthy Insanes. Warto również wspomnieć, że jest artystą i tatuuje swoich ziomków w lokalnym studio tatuażu w którym pracuje na codzień. To własnie w towarzystwie Filthy Insanes poznał Drakeo który zauważył jego talent do boksu, zaczął jeździć z nim na  treningi zakupywał mu suplementy i wciągnął młodego Quana w sparingi bokserskie w Colloseum Gym na które systematycznie przychodził. Po wielu latach ciężkich treningów i rygorystycznych
walk na niewielkich arenach, Jaquan nie tak dawno za pomocą Drakeo podpisał kontrakt z VFF profesjonalnej organizacji MMA. Od tamtej pory jego kariera nabrała tempa, a jego umiejętności stały się obiektem podziwu w oczach innych trenerów. Swoją pierwszą walkę na gali WAF przegrał na punkty po bardzo kontrowersyjnej decyzji sędziów. Jaquan "BabyQuan" Collins słynie ze swojego agresywnego stylu walki, opartego na sile i precyzji. Jego mocne uderzenia potrafią znokautować przeciwnika w zaledwie kilku rundach, jednak nie brakuje mu także zwinności i umiejętności unikania ciosów jak i podstaw partetu. Jest znany z wytrzymałości i niezłomności, potrafiąc przetrzymać ciężkie uderzenia i wracać do walki silniejszy niż kiedykolwiek. Poza ringiem Jaquan jest sympatyczny i skromny jednak cięższe dzieciństwo zostawiło w nim ten jeden promyk i potrafi czasem wybuchnąć , oddany swojej rodzinie i przyjaciołom. Pomimo sukcesów, które powoli spełnia pozostaje lojalny wobec swoich korzeni i często angażuje się w działania charytatywne, pomagając młodym talentom z trudnych środowisk w jakich sam się wychowywał. Jego celem jest nie tylko osiąganie sukcesów na ringu, ale także inspiracja dla innych do pokonywania własnych ograniczeń i dążenia do lepszego życia.

 

 

 

PRO RECORD
1/1/0

download.png?ex=65fd8808&is=65eb1308&hm=5ada1545e4d7c9c8b05485ac2583d8cadb3e0bfd02fd9455c302a9429889c850&=SOCIAL MEDIA Bkloccboyathree

POWIĄZANIA VFF, WAF

WZMIANKI N/A

 

Spoiler

OOC: 

Siema grając już troche na postaci stwierdzilem, ze w końcu napisze o profil jako zawodnik Boksu/MMA, mimo przywiązania mojej postaci do gangu nie chce aby to
wpływało za bardzo w branże nie mam zamiaru aż tak mocno zagłębiać się w gangbanging już nie mówiąc o różnych strzelaninach lub porwaniach. Wiadomo, że postać mimo wszystko
jest powiązana z gangiem i czasami mogą moją postać napotkać jakieś problemy z prawem ale to już fajny smaczek do przyszłej dużej kariery jaką planuje. Nie grałem jeszcze w
branży jest to moja pierwsza apka na profil ale mam ze sobą ludzi którzy wiedzą co i jak i pomagają mi w tym. Plan na postać jest raczej prosty chciałbym zostać profesjonalnym
zawodnikiem Boksu lub MMA zależy jak moja kariera się potoczy. Dopisałem trochę tekstu, postanowiłem spróbować drugi raz, ponieważ zależy mi na tej karierze. Mam nadzieje, że do zobaczenia w grze i obiecuje, że nie zawiodę.

 

 

Edytowane przez Alpaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jaquan "BabyQuan" Collins VS Juan Dos Santos na gali Worldwide Amateur Fight 1 (3.03.2024)

**Dnia trzeciego marca odbyła się epicka gala Worldwide Amateur Fight 1, na której stanęli naprzeciw siebie Jaquan "Babyquan" Collins i Juan Dos Santos. Pierwsza runda nie była łaskawa dla Jaquana, lecz po mądrej naradzie z jego teamem sytuacja zaczęła się zmieniać. Niestety, kilka nierozważnych ciosów postawionych w decydującym momencie przesądziło o losach walki. Mimo porażki, Jaquan nie załamał się i skupia się teraz na treningach pod okiem swego oddanego przyjaciela. Razem pracują ciężko, dążąc do tego, by Jaquan osiągnął szczytową formę i wrócił na ring jeszcze silniejszy. **

8.png?ex=66155511&is=6602e011&hm=5514258cbf075fce5eb889e1f43bae21a10152e398fad2036f59395243e9f39e&

 

Edytowane przez Alpaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin