Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Thaire Avant alias AirJumper


dior

Rekomendowane odpowiedzi

image.thumb.png.b9db45782977571d9a843e2aa7bbe77c.pngThaire Avant alias AirJumper urodzony 17.01.2008r - Szesnastolatek zamieszkujący Hawick, gdzie często mozna zauważyć przesiadujących tam członków afilujący się z Sunset City do ktorych Thaire również należy poprzez swojego kuzyna Darella który jest ważną postacią w całym Sunset oraz jego starszego brata Cevonte w którym Thaire zawsze widział wzór do naśladowania. Thaire wychowywany wraz ze swoim starszym bratem Cevonte przez średnio zamożnych ale bardzo kochających rodziców w jednym z mieszkań na Meteor.St. Dzieki jego bratu który był zajawiony muzyką Thaire również zaczął się tym interesować, na początku wraz z Cevonte wypuszczali amatorskie utwory na soundcloud'a w prowizorycznym studiu które zbudował wraz z bratem w mieszkaniu i do sieci zaczeły trafiać filmiki gdzie Thaire freestyluje na ulicy gdy jest wspośród aktywistów Sunset CityAvant w przeciwieństwie do swojego starczego brata skupiał się na nauce, zawsze przynosił dobre oceny do domu i nie wpadał w większe zaczepki z innymi uczniami highschool do którego dalej chodzi. Razem z dojrzewaniem Thaire co za tym idzie buntu wiekowego oraz brakiem kontaktu z jego bratem przez jego problemy, Thaire zaczał opuszczać się w nauce, przestał chodzić systematycznie do szkoły i zaczął wpadać w konflikty z innymi uczniami oraz osobami poza nią co doprowadzało do częstych aresztowań go przez LAPD. Mimo braku kontaktu z jego starszym bratem Thaire dalej zajmował się muzyką i kupywał paczki bitów od swojego znajomego ze szkoły na których powstawały jego utwory które również publikował na soundcloudzie. po 4 miesiącach wypuszczaniu amatorskich nut złapał jakikolwiek kontakt ze swoim bratem który wrócił z odwyku lecz mimo tego, że łączy ich mocna braterska więź dalej ma za złe Cevontow'i brak jakiegokolwiek kontaktu przez ostatnie miesiące i odcięcie się od całej rodziny. Z ubiegiem czasu Thaire łapał coraz lepszy kontakt ze swoim starszym bratem który w tamtym czasie budował studio nagraniowe wraz z ich wspónym kuzynem Darelle'm i wspólnie postanowili wejsć w muzyke na poważnie z profesjonalnym sprzętem i umiejętnościami jakie nabył jego starszy brat przez ostatnie miesiace nieobecności.

TWÓRCZOŚĆ ;

 AirJumper - Forever (Official Audio) (prod. CapJumper)

AirJumper - Selfish (Official Audio) (Prod. CapJumper)

AirJumper - Heartless (Official Audio) (Prod. CapJumper)

WZMIANKI ; SOON

POWIĄZANIA ; Hawick Melody StudioSunset City Mob

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE ; Bild - Lifeinvader icon.png - GTA Wiki AirJumper

Spoiler

OOC; Siema po nieoczekiwanym FCK mojej poprzedniej postaci rapera chciałbym znowu zacząć działać w tej branży ponieważ poprzednia próba no nie udała mi się tak jak to zaplanowałem na początku. Po przyjęciu aplikacji tak jak było w niej napisane nie wpadałem w żadne konflikty oraz nie wplątywałem gry oganizacji w to tylko grałem głównie rozwijanie się jako raper i łapałem nowe kontakty z branży a dostałem FCK za starą sytuacje sprzed w ogóle myślą o tym, że chciałbym zacząć gre rapera. Wychodze z nową inicjatywą teraz również jestem pod organizacją jaką jest Sunset City Mob ale przed tym jak to pisze oraz w przyszłości nie mam zamiaru wpadać i nie wpadałem w jakiekolwiek konflikty i nie mam zamiaru łączyć jakoś bardzo tych dwóch światów które mogły by powtórzyć historie mojej poprzedniej postaci. Chciałbym w branży zacząć na nowo z fajnym pomysłem na gre razem z @Bieluuoraz innymi członkami Sunset City i mam nadzieje, że dostane jeszcze jedną szanse po ostatnim niewypale. Początek aplikacji jest podobny do aplikacji biela ponieważ gramy rodzeństwo więc nasze życie rodzinne i wychowanie wyglądało bardzo podobnie oczywiście bielu zezwolił na skopiowanie początku aplikacji. Mam nadzieje, że widzimy się w grze i pokaże dobry poziom jako postać rapera.

 

 

Edytowane przez dior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin