Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC/Studio Nagraniowe] Hawick Melody Studio


Rekomendowane odpowiedzi

image.png.2b0772a6a887781a6844b713c12946fb.pngHawick Melody Studio - Powstało w marcu 2024 roku za sprawą kupna budynku do generalnego remontu na ulicy Hawick Avenue przez Cevonte Avant który rozwija się jako
producent muzyczny oraz raper od dłuzszego czasu oraz jego kuzyna Darella Cruz który zainwestował w studio tworzone przez Avanta. Budynek za sprawą dużego funduszu
dość szybko przeszedł remont a na miejscu zaczeły pojawiać się duże pudła ze sprzętem do robienia muzyki od topowych firm. Samo studio w środku prezentuje
bardzo wysoki poziom jako miejsce do tworzenia muzyki a także na organizowanie tam imprez lub po prostu miejsce do siedzenia ze względu na duży obszar pomieszczenia.
Po przekroczeniu progu studia na prawo znajduje się biuro w którym Cevonte ma zamiar współpracować z innymi muzykami z Los Santos, na wprost znajduje się osobne
wejście do bardzo dobrze wygłuszonego pokoju w którym muzyk tworzy swoje nowe utwory a zaraz za szybą pokoju bądź też po lewej stronie od wejscia do studia duże
pomieszczenie gdzie tworzy się cała magia produkcji muzyki a zaraz na lewo po wejsciu do glownego pomieszczenia studia znajduje się kanapa i mały bar za nią gdzie
serwowane są drogie alkohole przez innych mieszkańców dzielnicy Hawick na różnych imprezach które są tam organizowane. Samo miejsce ma zrzeszać fanów muzyki z okolic
Hawick i nie tylko, do tego pokaz tworzenia muzyki od samych podstaw oraz pomoc dla raczkujących raperów na których w środku będzie czekała opcja jakim jest nie tylko
Cevonte Evant czyli producent muzyczny a także menadżer Kane P który czeka tylko na młodych artystów żeby pociągnąć ich kariere jeszcze wyżej.

Spoiler

OOC; Siema wychodze z inicjatywą studia muzycznego w bardziej północnej części Los Santos. Plan na gre jest dość rozbudowany ja gram producenta muzycznego
do tego w planach jest gra rapera oprócz mnie są narazie 3 osoby które również chcą grać raperów i na dodatek menadżer który również przesiaduje w studiu co daje
dla nowo powstałego rapera bardzo dobrą droge do szybkiego wyjścia z undergroundu. Moja postać należy do Sunset City Mob całe studio również znajduje się w okolicy gry
tej organizacji ale w żadnym wypadku nie mam zamaru łączyć tych dwóch rzeczy a moja postać odcina się od różnych strzelanin napadów itp tylko głównie skupiam się na 
rozgrywce muzycznej a jedyne co studio będzie miało związanego z organizacją to imprezy na których będzie duzo osób afilujących się z organizacją Sunset Mob jako
raperzy, zwykli uczestnicy ale też jako ochroniarze lub ludzi pracujących za barem. To moja pierwsza aplikacja na jakikolwiek Projekt IC sam interior jest już kupiony
ale mam nadzieje, że to nie jakiś problem i normalnie dostaniemy panel pod to. Chyba tyle ode mnie mam nadzieje, że widzimy się w gierce i szybko złapiemy kontakt z 
innymi ludźmi z branży.
 

Spoiler

Postać lidera: Cevonte Evant
UID postaci lidera z panelu gracza: 47469
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: https://imgur.com/a/6UmcPMB - https://imgur.com/a/aFkZUuR
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Studio Muzyczne
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): Interior studia Dr Dre z gta online który jest przerobiony przeze mnie w gierce  (już gotowy)
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): N/A

 

 

 

Edytowane przez Bieluu
Alpaca, Weron, v4kk4 i 10 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja na Projekt IC została przyjęta.

Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru i/lub nie jesteś dodany pod grupę twojego projektu IC, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Jeśli Twój Projekt IC nie widnieje na mapie, w swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa).

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

Pamiętaj, że twoim obowiązkiem jest aktualizować temat przynajmniej raz na 30 dni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🎶Hawick Melody ready to release fresh music🌊 📲RECORDING DM📲

image.png.85475a7a91eaa9f5a59dd4b6606cb4de.pngimage.png.ba3dd6813f040494bf55ac927f16e1a4.png

PROMOCJA NA LIFEINVADERZE

GRUPA NA LIFEINVADERZE

Edytowane przez Bieluu
Alpaca, mibik, Weron i 4 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin