Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[19/03/24] [LIVE] Maxine Koci (@maxinekoci)


sleepwalker

Rekomendowane odpowiedzi

4D7frbC.png**W godzinach późnego popołudnia, na oficjalnym profilu Instagram, piosenkarka Maxine Koci udostępniła transmisję na żywo, podczas której przedstawiła swoją wieczorną rutynę,  w momencie mniejszego natłoku obowiązków.**

**Artystka zwinnie poprawiła oparty o lustro telefon, następnie pomachała w stronę obiektywu, z przyklejonym do ust beztroskim uśmiechem.**

M: Cześć wszystkim, hey! Cholera, dawno mnie tu nie było - a wiem, że powinnam być tu jakiś czas temu! Postanowiłam, że zorganizuję dla Was szybki, krótki live. Podrzucę Wam trochę nowości, opowiem o albumie i skupimy się na małym Q&A!

**Maxine przysiadła przy swoim stanowisku, następnie rozłożyła produkty do wieczornej pielęgnacji, zaczynając swój rytuał.**

M: Dziś zdecydowanie mam trochę luźniejszy dzień, mogę się chociaż przez chwilę skupić na sobie, na pielęgnacji i odpoczynku. Nie macie pojęcia, jakie to ważne dla wielu kobiet, kiedy wracają zmęczone po całym dniu pracy. Ostatnio odkryłam wiele nowości kosmetycznych, o których wam trochę poględzę, bo uważam, że to produkty OBOWIĄZKOWE w każdej kosmetyczce! 

**Piosenkarka uśmiechnęła się w stronę obiektywu, delikatnie poprawiając się na krześle, momentalnie rozpuściła swoje wilgotne włosy, łapiąc finalnie za jeden z olejków, widniejących w kadrze live.**

M: Kochani! Ostatnio testuję świetny produkt, mówię Wam, to lek na wszystkie cierpienia moich włosów! Nie wyobrażacie sobie, jak bardzo cierpią moje włosy, po licznych operacjach i zabiegach, które na nich wykonuję. Ale jest na to patent, zdecydowanie! HAIR ELIXIR by TOKYO BLOSSOM BEAUTY od ASAMI - kochani, to jest coś nieziemskiego! Po odpowiednich konsultacjach, ustaliliśmy, że moje włosy cechują się średnią porowatością, więc otrzymałam produkt w ramach testów. Stwierdziłam, że przy tak zniszczonych włosach, które ciężko było mi odratować, nie uda się znaleźć na to wszystko antidotum, ale... Myliłam się, a to jest obowiązkowa pozycja do sprawdzenia, moje włosy są odżywione, pełne blasku, natomiast wysokie temperatury przy lokówkach i prostownicach, nie są straszne!

**Max chwyciła za odpowiedni olejek, przystosowany do jej włosów, następnie pokazała bliżej opakowanie, prezentując kosmetyk dla oglądających, finalnie otworzyła produkt, nanosząc go na dłonie, wcierając ostatecznie w końcówki włosów.**

M: Byłam przekonana, że popłynę przy jednym produkcie, chcąc polecić ich więcej! Ouh, no cóż, do kosmetyków jeszcze wrócimy... Czas, żeby trochę powiedzieć Wam o nadchodzącym krążku. Geneza tego albumu sięga dobrych dwóch lat wstecz, niektóre piosenki napisałam, kiedy zaczynałam swoje życie w Santos... Kochani, "Sweet Disaster" to moja historia, to moje rozliczenie się z przykrą przeszłością, która odbiła się na mnie w tak ogromnej skali. Ale nie liczcie na to, że wydawnictwo będzie wypełnione tylko smutkiem, żalem i bólem. Krążek cechuje również szczęście, żart, kokieteryjność, która też była owocem tamtego czasu... Chcę zamknąć już ten rozdział, abyście mogli ujrzeć mnie na nowo, w świetle własnej chwały i dumy!

**Piosenkarka związała ponownie włosy, następnie złapała za waciki kosmetyczne oraz mleczko do demakijażu. Prezentując krok po kroku czynności swojej pielęgnacji, w ramach osiągnięcia największego sukcesu przy dbałości o swoją skórę.**

M: Hey, widzę w komentarzach, że chcecie usłyszeć coś przedpremierowo, to zdecydowanie coś, czego się spodziewałam, więc... Hey, posłuchajcie tego, oceńcie!

**Łapiąc za swój telefon, zaczęła klikać coś po ekranie, następnie uruchomiła nagłośnienie w domu, z którego zaczęło wybrzmiewać nagranie, którego nikt jeszcze nie słyszał. Maxine słysząc w tle podkład, zaczęła śpiewać fragment nowego tracku, balansując barwą głosu;**

M: "Wszystkie flesze zamiast nieba gwiazd. Aparat gotowy ująć kiedy upadam. Shimmy shimmy ya! Czy jestem gotowa na kolejny mój krok? Nie pragnę pierdolonej atencji. Odpowiem za swoje wybory. Odpowiem za wejście na szczyt! Zdolna by podbić cały świat? Wyglądasz jakbyś wiedział... Przyznaj, yeah!

**Po zarzuceniu drugiego wersu, szeroko wyszczerzyła białe zęby w stronę kamery, unosząc prawą dłoń w górę, artystycznie pomachała palcami w stronę fanów, wyłączając po krótkiej chwili beat, brzmiący w tle.**

M: To było "Questions", dokładnie numer siódmy na krążku! Ahh, mam cholerną nadzieję, że cały album się Wam spodoba, nie mogę się doczekać, aż usłyszycie to wszystko, co zostawiłam na tym albumie... A teraz! Czas na Q&A, dalej pokazuję Wam jak wygląda moja wieczorna rutyna i staję w ogniu Waszych pytań.

((Zachęcam wszystkich do interakcji w komentarzach, podczas trwania owej transmisji na żywo! Śmiało wrzucać swoje narracje i pytania w stronę Maxyny.))

Spoiler

Materiał nie podlega wycenie.


 

 

Edytowane przez sleepwalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Barru napisał:

**Addiel Desideiro zapytał na live**

kiedy premiera???????????

**Maxine dopatrując się pytania podczas przeglądania czatu, pośpieszyła z odpowiedzią;**

M: Niebawem ogłoszę finalną datę premiery albumu, już niebawem pojawi się oficjalna informacja związana z tym tematem. Chwila cierpliwości, ale myślę, że warto czekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**naczelny hejter Corey zadal pytanie**

kiedy w końcu zaczniesz coś robić? poza wrzucaniem zdjęć nie istniejesz w branzy, a o albumie kazdy zapomnial - nominacja na celebrity awards?? smieszne. jak wygrasz statuetke zamiast asami, to tylko pokaze jak bardzo zaklamana jest cala akademia ktora przyznaje te nagrody

sleepwalker lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bajtek napisał:

**naczelny hejter Corey zadal pytanie**

kiedy w końcu zaczniesz coś robić? poza wrzucaniem zdjęć nie istniejesz w branzy, a o albumie kazdy zapomnial - nominacja na celebrity awards?? smieszne. jak wygrasz statuetke zamiast asami, to tylko pokaze jak bardzo zaklamana jest cala akademia ktora przyznaje te nagrody

**Maxine widząc mniej przyjemny komentarz, nie zawahała się udzielić odpowiedzi na zaczepkę hejtera.**

M: Nie mnie oceniać, dlaczego zostałam nominowana do dwóch nagród, związanych z Celebrity Awards - jeśli chodzi o Asami, życzę jej samych sukcesów i trzymam za nią kciuki na każdej płaszczyźnie. Rozumiem niechęć, rozumiem fakt, że masz prawo mieć zdanie związane z moją działalnością w Internecie, czy muzyce. Ostatecznie mogę tylko obiecać poprawę i postarać się, abyś lepiej odbierał moją osobę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin