Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[DISCORD]szymek_88


szeryfuwa

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/2907-szeryfuwa/
Discord ID: 236503484973842443 (szymek_88)
Rodzaj kary: Ban
Powód nałożenia kary: Prawdopodobnie prowokacje na kanale głównym/spamowym.
Wyjaśnienie sytuacji: W styczniu tego roku otrzymałem bana na discord za prowokacje. Prowokacje były skierowane w zarząd serwera, gdy udostępnili aktualizację z zwierzętami wprowadzonymi na serwer. Pomimo faktu, iż styl wypowiedzi nie był chamski oraz z zawartymi przekleństwami, to domyślam się, że prowokacyjne teksty o skrypcie były złe w odbiorze przez moderację, ekipę bądź zarząd serwera. Dwa miesiące na banicji, bez możliwości korzystania z kanałów informacyjnych, sprzedażowych oraz tym podobnych wystarczająco sprawił, że spokorniałem. Nie zamierzam już wdawać się w bezsensowne dyskusje, prowokacje. Na forum nie ma niestety żadnego "kanału nadawczego" na którym ekipa wstawiałaby informacje nt. serwera, dlatego piszę aplikację aby być na bieżąco z informacjami oraz aktualnościami na serwerze. Nie pozostaje mi nic innego, jak zwyczajnie w świecie przeprosić za prowokacyjne treści umieszczane na discord oraz liczyć na pozytywne rozpatrzenie tej apelacji. 

antoine yn lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin