Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Siłownia] L.S. VINEWOOD BOXING GYM


Rekomendowane odpowiedzi

y8Sl8F7.gifiticKq8.gif

Spoiler
Cześć, wychodzę z inicjatywą założenia kolejnego biznesu z ramienia San Fierro Crime Family. Jest to trzeci już biznes naszej organizacji i chciałbym skorzystać tutaj z dodatkowego slotu opiekunów sektora przestępczego. No chyba, że moja aplikacja i pomysł na grę spodoba wam się na tyle, że nie będzie takiej potrzeby za co będę bardzo wdzięczny :). 

Character development w kierunku branży fitness/sportowej prowadzę już od samego założenia postaci Paul Orefice. Plan na siłownie to długofalowy proces, który realizowałem wraz z rozwojem postaci. Nadszedł czas gdy nie jestem w stanie realizować wszystkich swoich planów jako pracownik siłowni dlatego postanowiłem wcielić się w rolę gościa zarządzającego siłownią. 

W ostatnim czasie strasznie denerwował mnie fakt, że po odwiedzinach w jakiejkolwiek siłowni na serwerze gra w takich miejscach opierała się tylko na tym, że kasjer wciskał mi wejściówkę. Chcę wyjść naprzeciw takim miejscom i stworzyć ciekawe miejsce do gry, gdzie sesje treningowe będą nie tylko polegały na wbiciu przysłowiowych /jotek/, ale będzie to miejsce prawdziwej gry Role Play. 

Wszystko brzmi pięknie, ale jakie są realne plany na prowadzenie aktywnej gry role play w siłowni? 
amatorskie gale bokserskie/mieszanych sztuk walki
spersonalizowane treningi dla graczy
próba wejścia w branżę sportową(odnalezienie i wepchnięcie do branży rozrywkowej sportowca z ramienia tej siłowni)
minieventy promujące zdrowy tryb życia, dla przykładu: zorganizowanie wykładu, sesji treningowych dla jakiejś grupy społecznej by pracować lepiej i efektywniej (np. dla frakcji LSFD, biznesów prywatnych)

Postać lidera: Paul Orefice(Fabularnie to Donnie Prisco)
UID postaci lidera z panelu gracza: 46099
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: https://i.imgur.com/ZRhCzV2.png
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Siłownia, klub bokserski, mieszanych sztuk walki.
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): n/a
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): https://forum.v-rp.pl/topic/25062-san-fierro-crime-family-spanish-ave-boys/page/30/#comments

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I90kb8a.png

 

Cześć, Twoja aplikacja została przyjęta.

Zgłoś się po odbiór w grze udając się w miejsce wskazane przez Ciebie w aplikacji i wpisz /biznes zakup. Jeśli we wskazanym miejscu nie ma żadnego markeru, zgłoś prośbę o jego stworzenie u opiekuna lub pomocnika strefy cywilnej.

Pamiętaj, by dołączyć do oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu który prowadzisz.

Jeśli Twój biznes nie widnieje na mapie w swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa).

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, dzisiaj oficjalnie wystartowaliśmy. Wielkie podziękowania dla naszych klientów, oraz społeczności, która pojawiła się na pierwszych treningach. Razem pokazujemy graczom tego serwera i konkurencyjnym biznesom, siłowniom, że gra nie musi opierać się tylko na wydaniu karnetu. Mam nadzieję, że kolejne dni będą równie aktywne. Przy okazji pierwszego postu chciałbym zaznaczyć, że nie będzie to biznes, który będzie aktywny 24/7, jak działają niektóre siłownie ponieważ tu kładę ogromny nacisk na porządny roleplay i nie zamierzam zatrudniać NPC.  Poniżej wrzucam kilka widokówek, niestety zapomniałem by wszystko fotografować, ale graczy przewinęło się naprawdę sporo. 

p2MIDJ2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Śmiało mogę stwierdzić, że to były udane dwa tygodnie. Siłownia/klub cały czas się rozrasta i z dnia na dzień coraz prężniej działa. Bardzo trudno jest mi wszystko fotografować, bo dzieje się naprawdę wiele. Podziękowania dla graczy, którzy razem ze mną budują tą społeczność. 

7e4poeE.png47JMMNO.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin