Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Baby Zayve (Zayvetan Hurriceoux) 🌏 ​💸


szewsin

Rekomendowane odpowiedzi

 

vexi7.png?ex=660f0901&is=65fc9401&hm=9dfcdc721fe8cd7189462c55b9651994fc40834cb15e21f02ef6b07886134598&ZAYVETAN HURRICEOUX - wywodząca się z Paryża wschodząca gwiazda trapu. Pisząc swoje teksty często nakreśla na jego życie czy słowa, które opisują miasto, w którym BABY ZAYVE mieszka. Wchodząc po szczeblach kariery stara się kreować swój muzyczny styl, który w połączeniu ze świeżym i konkretnym mix/masteringiem czy wokalem kreuje otoczkę wokół niego. Zayve co weekend pokazuje swój pysk na imprezach czy domówkach, gdzie dzieciaki wrzucają forsę od rodziców w dragi, alkohol czy dziewczyny na jedną noc. Rodzice od zawsze chronili go od używek (alkoholu, papierosów czy zażywania narkotyków). Chłopak niegdyś był uzależniony od MDMA, jednak przeszedł przez odwyk i od tamtego czasu nie tyka żadnego ćpania. Zayvetan to dzieciak, który jest zbudowany bardzo specyficznie, ma ogromne wahania nastroju, emocji - zwyczajnie nie potrafi zapanować nad emocjami (nagły płacz/smutek/agresja). Hurriceoux jest także bardzo nadpobudliwy, często zamiast pomyśleć to działa przez co często wychodzi na ogromny MINUS. Chłopaczyna jest nastawiony na posiadanie kolekcji niezłych ciuchów czy błyskotek, bo bardzo lubi być rozchwytywany... a bycie w centrum uwagi to ogromne spełnienie dla niego. Zayvetan przez całe swoje życie przeszedł przez kilka związków, jednak ostatni z nich pociągnął dzieciaka właśnie do MDMA... dwuletnia relacja, w której był artysta zniszczyła go do ostatniego kawałka, pełno toksyczności, krzyków i awantur zaprowadziło małego muzyka do wejścia w narkotykowy ciąg. Hurriceoux o mały włos nie zostałby ojcem, podczas stosunku zapłodnił swoją BYŁĄ partnerkę, było to dla niego pewnego rodzaju szczęście, jednak druga połówka usunęła malca, który rozwijał się w jej organizmie. Po wszystkich marnych wydarzeniach zabookował lot do Los Santos, gdzie od razu udał się do swojego najlepszego kumpla Mr. Little Upper Lil Yasee (Yasee Laugeux JR.). Często jest widoczny w jego towarzystwie na przeróżnych wydarzeniach, Zayve został wciągnięty w tabletki przez małego Yasee, który zaczął wciskać mu w łapska towar. Cała terapia młodego rapera poszła na marne, ponowny ciąg narkotykowy rozpoczął się z przytupem. Pierwsze dni artysty w Los Santos przebięgły pomyślnie, zapoznał kilka person ze śmietanki towarzyskiej miasta, pojawiał się często w towarzystwie Gio Parris, Haylee Baker, czy kilka innych osób. 27 marca 2024 roku artysta wydał swój pierwszy numer pt. "BAD FOR MY HEALTH", który był zapowiadany na Lifeinvader, sama zapowiedź często widniała na głównej tablicy portalu. Kawałek wygenerował nienaganne liczby, a sam Zayve dostał jeszcze większego kopa do działań w kierunku swojej kariery.

PLAN:

Siema, mój pierwszy rzut w branży rozrywkowej, chcę grać spokojny i powolny LA trap, bez grindu na sławę, powolne wejście w szeregi celebrytów... chcę grać "W GRZE", a nie na forum. Mam kilka fajnych planów na przyszłość postaci. Temat oczywiście na bieżąco chcę aktualizować wraz z wydarzeniami IC. Chcę być w świecie widoczny ale ze smakiem i zdrowym rozsądkiem. POZDRO!

 

 

 

 

 

 

Materiały:
- xxx

Wzmianki:
- xxx

Lifeinvader:

 - baby zayve

Edytowane przez szewsin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin