Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Jackal] xenony


xenony

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnegohttps://forum.v-rp.pl/profile/1340-xenony/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Joe Float
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary: 
Kłamstwo administratora, wyrzucenie nielegalnych itemków podczas crasha LEA, monotonna gra OOC, nieudolna kreacja charakteru. Całokształt gry.
Członek ekipy nakładający karę: Jackal
Wyjaśnienie sytuacji: co tu wiele wyjaśniać dostałem blokadę postaci z wyrzucenie itemów 9 lipca 2021 o tego czasu minęło prawie trzy chciał bym się odnieść do do powodów nałożenia na mnie blokady postaci otóż tak okłamałem Jackala i tu nie mam jak się wybronić po prostu okłamałem jeśli chodzi o wyrzucenie itemów to zrobiłem to z głupoty nie umiem tego wyjaśnić jeśli chodzi o monotonną gre to z
rozumiałem uwagi dotyczące monotonii w mojej grze i zobowiązuję się do aktywniejszej interakcji z innymi graczami oraz do unikania powtarzalnych schematów w moim sposobie gry jeśli chodzi o nieudolną kreacje charakteru to akceptuję konstruktywną krytykę dotyczącą mojej kreacji postaci i jestem otwarty na udoskonalenie jej w przyszłości. Chcę podejmować bardziej złożone decyzje, które będą lepiej odzwierciedlały charakter mojej postaci jeżeli chodzi o mój całokształt gry to Pragnę podkreślić, że moim celem jest zapewnienie sobie i innym uczestnikom satysfakcjonującego doświadczenia z gry. Jestem gotowy dostosować swoje zachowanie i podejście do gry, aby przyczynić się do pozytywnego rozwoju społeczności na serwerze na koniec chciał bym dodać Proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sytuacji oraz uwzględnienie moich argumentów. Jestem oddanym graczem i pragnę nadal uczestniczyć w życiu społeczności na serwerze, przestrzegając wszelkich obowiązujących zasad i regulacji
Ewentualne screeny/świadkowie: nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin