Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[28.03][DSE] Kayes - Deep Reverence (Official Video)


Barru

Rekomendowane odpowiedzi

qSASQasXAWSXDnia 28 marca 2024 roku równo o godzinie 20:00 na wszelkich platformach streamingowych pojawił się zapowiadany wcześniej singiel od artystki Aniyah Kayes Geovanney pod wydawnictwem jej własnej wytwórni Digital Scale Entertainment. Piosenka nosi tytuł Deep Reverence i jest pierwszym tworem w karierze artystki, w którym oficjalnie daje fanom możliwość poznania swojego głosu. Cały utwór kręci się wokół tematyki oceanu - czy to przez tekst, czy to przez dołączoną przez niego okładkę razem z teledyskiem. Jest to również nawiązanie do zeszłorocznego albumu producenckiego Ocean Views, który zyskał nominację do nagrody najlepszego albumu ubiegłego roku. Produkcją podkładu muzycznego zajęła się producentka Freya H3XE Sauber, odpowiada również za miks, do którego swoją ekspercką dłoń przyłożyła także Judy MOXXXY Roux, jak i sama Aniyah Kayes Geovanney. Jednocześnie z wyjściem singla, pojawił się teledysk, za który odpowiedzialna jest grupa filmowa spod rąk Malia Yo Parris.

 

PyPkrCw.png

Spoiler

Performer: Kayes
Written by: Kayes
Produced by: H3XE
Mixed/mastered by: Kayes, MOXXXY, H3XE

[Intro: Kayes]
Mmh
Nie chcę zatonąć

[Verse 1: Kayes]
Jestem na środku oceanu plotek
Dryfuję po nim od dawna, otarłam łzy z powiek
Próbuję przeżyć pomiędzy rekinami krążącymi wokół
Odcięłam już tych, którzy ściągali mnie w dół
Oddałam za to życie wiele
Chciałabym zostać zapamiętana na świecie
Płynę dalej, nie mogę inaczej
Płynę dalej, zawsze tak samo wytrwale

[Chorus: Kayes]
Nie chcę zatonąć na środku oceanu, otwarte dla wszystkich i nie dochowujące wierności nikomu
Głębokie jak relacje, unikam ich na każdym kroku
Twoje zdanie jest jak kropla w oceanie, lecz ocean się z nich składa
Nie chcę zatonąć, nie chcę dotknąć dna

[Verse 2: Kayes]
Cholera, nie jestem zagubiona na tym oceanie (Oh)
Moje jedno wiosło to zdrowy rozsądek, drugie to szaleństwo
Próbuję przepłynąć przez każdy dzień, ale to nic łatwego (Łatwego)
Silny prąd, życie nabrało szybkie tempo
Próbuję utrzymać się na fali
Jakbym była w klubie surferskim, KayKay i Protais
Płynę dalej, nie mogę inaczej
Płynę dalej, zawsze tak samo wytrwale

[Chorus: Kayes]
Nie chcę zatonąć na środku oceanu, otwarte dla wszystkich i nie dochowujące wierności nikomu (Nie-oh)
Głębokie jak relacje, unikam ich na każdym kroku
Twoje zdanie jest jak kropla w oceanie, lecz ocean się z nich składa (Ocean, ocean)
Nie chcę zatonąć, nie chcę dotknąć dna (Dotknąć dna)

[Bridge: Kayes]
Ocean
Bezkresna część samego siebie, której się nie znało (Płynę dalej—)
Ale której istnienie się podejrzewało
Po sztormie zawsze wychodzi słońce
Dlatego nie poddawałam się, kiedy było gorzej (Płynę dalej)
Jestem na fali, którą sama tworzę (Płynę dalej—, płynę dalej—)

[Chorus: Kayes]
Nie chcę zatonąć na środku oceanu, otwarte dla wszystkich i nie dochowujące wierności nikomu (Wierności nikomu)
Głębokie jak relacje, unikam ich na każdym kroku (Na każdym kroku)
Twoje zdanie jest jak kropla w oceanie, lecz ocean się z nich składa
Nie chcę zatonąć, nie chcę dotknąć dna

 

 

Spoiler

Promocja wokół postaci:

  • Na stronie Celebrity Preview pojawił się post na temat Aniyah Geovanney, ukazujący ją policzkującą swojego adoratora przed Marlowe Restaurant. (#1)
  • Na profilu Jt Shade pojawił się snippet ze studia zapowiadający nowy numer wraz z artystką Aniyah KayesTheProducer Geovanney. (#1)
  • Na stronie Celebrity Preview pojawił się post na temat Aniyah Geovanney, Dakota Williams, Ansgar von Brauchitsch II i Renee Tillery zatrzymanych przez organy porządkowe. (#1)
  • Aniyah KayesTheProducer Geovanney wyprodukowała singiel AHHH HA od rapera Finess3 God, jednocześnie wystąpiła w teledysku. (#1)
  • Celebrity Preview opisało karygodne zachowanie Aniyah Geovanney i Renee Tillery na ślubie Nannie Larocque z Chenille Carter. (#1)
  • Obszerny artykuł Celebrity Preview na temat producentki: 092. Wzorowy przykład uderzenia wody sodowej do głowy, czyli Aniyah Geovanney i jej tania kontrowersja. (#1)
  • Aniyah KayesTheProducer Geovanney wyprodukowała i zrealizowała numer od Dakota Williams pod tytułem I love vinewood! (#1)
  • Aniyah KayesTheProducer Geovanney rozpoczęła charytatywną akcję związaną z artykułem od Celebrity Preview, w którą zaangażowane zostały takie osoby jak: Chase Love, Renee Tillery, Marquis North, Lou Coulibaly, Avice Cousteau, Santiago Roach i Benito Roach, Toni Nuangren, Kyler Kelly, Jack Müller, Kenny Whitfield, Eelis Forsberg, Andrew Bidman, Tione Carter, Richard Sutliff, Lara Kozlova, Eliana Moore, Pheonte Love Jr., Stormi Breedlove, Viviane Genereux, Neveah Trevino, Navea Escandon, Santiago Marroquin, Nikko Lambo, Jt Shade, Leslie Thatcher, Nathalie Larson, Calvin Heavinway, Vinicius Daughtler, Dolly Perri, Savina DaLazzari, Nancy Pérez, MONGOLS MC PACIFIC COAST, Kareem Malone, Judy Roux, Freya Sauber, Seth Dagaard, Cecilla Morgan, Steven Downs, Ambrosio Grijalva, Aimee Connor, Laila Aguirre, Scott Hughes, Jackson Sturdivant, Mick Malik, Bradley Clark.
  • Celebrity Preview: Super kumpel Aniyah KayesTheProducer Geovanney został zatrzymany. (#1)
  • Celebrity Preview: Aniyah Geovanney zwiewa ze stanu?! (#1)
  • Aniyah KayesTheProducer Geovanney wyprodukowała bit do numeru rapera Jeezy - CANT SLEEP. (#1)
  • 14 lutego 2024 roku Aniyah Geovanney wyprodukowała, zrealizowała i wypuściła w świat ostatni pośmiertny numer rapera Monty Hoodstar Hampton pod tytułem Blessed. Zmieniła tym samym pseudonim artystyczny na Kayes. (#1)
  • 27 lutego 2024 roku Aniyah Kayes Geovanney oficjalnie objęła stanowisko co-CEO w wytwórni muzycznej Digital Scale Entertainment. (#1)
  • Aniyah Geovanney zaangażowała się w otwarcie nowego punktu schroniska Animal Care Foundation. Wystąpiła w reklamie, pojawiając się obok takich osób jak: Asami Kiyoko, Maxine Koci, Genesis Trujillo, Nannie Larocque, Chanel Carter-Larocque. Podczas całej ceremonii otwarcia powierzyła czek o wysokości $1.100.000 na cele charytatywne. (#1)
  • Aniyah Kayes Geovanney odegrała ważną rolę w artykule Daily News: 229. Otwarcie Animal Care Foundation Shelter. (#1)
  • Aniyah Geovanney nominowana przez Celebrity Awards do najlepszej producentki roku 2023 oraz najlepszego albumu muzycznego 2023 roku za album Ocean Views.

Promocja wokół materiału:

Koszty:

Odgrywki (dziękuję za grę przy materiale @Furix, @thaZu, @ka6i. Za pomoc przy okładce dziękuję @jedrekk):

  • Omówienie planu na kawałek, dwie sesje studyjne (#1, #2, #3, #4)
  • Sesja zdjęciowa do okładki (#1, #2)
  • Plan teledysku (#1, #2)
Spoiler
Imię i nazwisko postaci: Aniyah Geovanney (75%)
Link do profilu postaci: https://forum.v-rp.pl/topic/24816-aniyah-geovanney-alias-kayes/
Przynależność: Digital Scale Entertainment (15%)
Imię i nazwisko menadżera: Viviane Généreux
Link do profilu/przeds. menadżera: https://forum.v-rp.pl/topic/23451-empire-management-—-leave-the-chaos-to-us/?_rid=6465
Kontrakt zawarty z menadżerem: 10%
Edytowane przez Barru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Phil Fama odsluchal, jest fanem.**

Barru lubi to

Grupa Downtownowska, zwana też gangiem „Mutantów”, zrzeszająca czołowych zawodowych morderców i złodziei samochodów z Los Santos, do której należeli Valdemar Javorsky (znany także jako Javor) i Gareth Gallagher (☠️28.09.2023), próbowała przejąć wpływy grup przestępczych z West Vinewood, Alta, Morningwood, Del Perro, Vespucci, Pillbox Hill, Little Seoul, El Burro Heights, i poszczególnych dzielnic miasta Davis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin