Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Toyer] ngp123


skoubi

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/24306-ngp123/
Rodzaj kary: ban
Powód nałożenia kary: MK Druggy
Członek ekipy nakładający karę: Toyer

Wyjaśnienie sytuacji: Wiem, ze swoje nabroilem na koncie druggy. Ban ktory dostalem wtedy byl za liczne niejasności oraz przekręty dające drobną przewage w świecie In Character mojej organizacji. Przesiedzialem na banie kolo 3 lat, miałem przerwę od polskiego roleplayu. Na koncie NGP123 chciałem prowadzić normalną grę razem z moim przyjacielem satan666 który również śmigał na Multikoncie. Tylko tym razem, graliśmy czysto. Nie mamy żadnych logów poza tym multikontem, nie psociliśmy graczom. Tworzyliśmy grę dla innych i też taki był plan, przy zakładaniu AP13. Nie próbowałem już apelować na koncie druggy, bo mój wizerunek na tamtym koncie był dość skrzywiony. Przez czas mojej przerwy od VibeRP troche się zmieniłem, moje podejście do gierki i roleplayu też wygląda inaczej. Nie jestem zupełnie innym człowiekiem, natomiast nie mam już funu z robienia totalnego dymu w gierce. Zależy mi na realizowaniu swojej zajawki dot. roleplayu na tym serwerze, a moja postawa przez ostatni miesiąc grania tutaj być może świadczy o mojej "zmianie". Zakładam, że dalej pozostał wam niesmak po mnie. Ale jeżeli wyrażacie chęci na danie mi szansy dot. prowadzenia tutaj rozgrywki oraz organizacji Armenian Mafia na którą poświęciłem troche czasu, pisanie poradników, aplikacji i dość spory research, proponuję tzw. zawiasy, jeśli bym narobił jakiegoś zgrzytu po prostu odwiesić mi permanentnego bana. Chciałbym kontynuować gre na tym koncie, niech tamto pozostanie na banie.

wrzucam za kolezke na banicji

Edytowane przez skoubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Community Manager

Apelacja zostaje zaakceptowana na następujących warunkach.

Wszystkie MK zostają usunięte, wypisz tutaj w komentarzu linki do profili forum wszystkich swoim MK. Dodatkowo otrzymujesz wpis do profilu o dożywotnim zakazie dołączania do ekipy.

elo xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin