Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes / Salon Tatuażu] Tattioo Studio


kapi.

Rekomendowane odpowiedzi

logo.thumb.jpg.111d66036b707f1b741ed48189730db2.jpg

 

TATTIOO Studio 

Właściciele, artyści i kuzyni, Victoria Petrenko, marzyła o otwarciu własnego salonu tatuażu tutaj w centrum Los Santos, wiele lat temu. Ze względu na okoliczności życiowe i inne możliwości sen został opóźniony. Wreszcie w 2024 roku osiągnęła cel, który wyznaczyła sobie na początku XXI wieku. Chociaż nasza siedziba znajduje się we Lwowie na Ukrainie, Victoria ma trzy inne studia w Stanach Zjednoczonych, gdzie opiekę przejęli jej zaufani współwłaściciele. W Tattioo Studio jesteśmy dumni z tego, że spełniamy, a nawet przekraczamy oczekiwania naszych klientów. Wykonujemy wyłącznie prace na zamówienie i cieszymy się, że możemy przekształcić pomysł klienta w kreatywny projekt, który będzie mógł nosić przez całe życie. Jesteśmy certyfikowanymi, licencjonowanymi, profesjonalnymi artystami - specjalizującymi się we wszystkich stylach tatuażu. Nasze studio jest odzwierciedleniem nas samych: profesjonalny, czysty, schludny i gościnny. To piękne studio pokryte jest oryginalnymi obrazami naszych artystów. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem, czy turystą szukającym wyjątkowej pracy w Los Santos, zapraszam do odwiedzenia naszego studia!

 

victoria.thumb.jpeg.3e21d6464c0f2155ab755d5176a0e710.jpegUrodzona w styczniu 2000r., pochodząca z Ukrainy.
W 2020r. uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie malarstwa i rysunku na Akademii Sztuki Uniwersytetu SF.
Prowadziła tam także zajęcia dla osób chętnych na Wydziale Ilustracji Modowych oraz Sztuk Pięknych.
Victoria specjalizuje się w piercing'u oraz w tatuażach o zaawansowanych liniach. Wykonuje niesamowite prace kolorowe, a także czerń i szarość.
Jej miłość do tatuaży zaczęła się już jako nastolatka, kiedy zdała sobie sprawę, że to jest to, co chce robić w życiu.
Jej pasją jest tworzenie wyjątkowych dzieł sztuki, kt
óre opowiadają wyjątkowe historie z życia swoich klientów.
Do miasta Santos sprowadziła ją jej miłość i chęć poszerzenia listy studiów tatuażowych oraz promowanie swoich
umiejętności, wiedzy oraz ambicji tym samym zarażając inne osoby pasją do tatuaży.

 

 

 

Contact: 

Victoria Petrenko : 856-470 - CEO

67880516-ilustracja-wskanika-mapy-z-tob-jest-tutaj-napis-nawigacja-lokalizacja-pozycja-jeste-tutaj.jpg.b551a388bb0aacf7202b0303f0aa1a5b.jpg

Spoiler

miejsce.thumb.png.4812d290580a5650e35da2483bc9424e.png

Lokalizacja:
Pawilony na Vespucci Canals / Palomino Ave

mapka.png.b7537108f36405f0c14f7b65001e9de2.png

 

Notka OOC:
 

Spoiler

Co by tu się dużo rozpisywać. Chciałbym wystartować z biznesem typu Salon Tatuażu i po prostu nie nastawiać się na zyski lecz na miłą rozgrywkę wśród naszej społeczności. Startuje sam z tym biznesem, lecz wierzę że szybko uda mi się ogarnąć kilku graczy z zamiarem odgrywania tatuatorów z którymi razem stworzymy przytulne miejsce do rozgrywki na dłuższe chwile. Oczywiście kiedyś prowadziłem dwa biznesy typu salony fryzjerskie, lecz brakło czasu z powodów prywatnych i zamknęło się biznesy. Doświadczenie mam w prowadzeniu biznesu nie tylko na tym serwisie lecz na innych RP również. Co do moich kar? Nie mam "poważnych" przewinień, a nie które kary po prostu wynikają z czystej głupoty OOC mimo wieku. Z czasem się opamiętałem i od grudnia nie mam żadnej stosownej kary od administracji. Wszystkie fotografie/loga/obrazki robię sam, nie kupuje ich za pieniądze OOC. Więc po cichu liczę na ostatnią szanse, oczywiście nie widnieje na żadnych BL.

 

Postać lidera: Victoria Petrenko
UID postaci lidera z panelu gracza: 44455
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: https://i.imgur.com/eMRnWcP.png
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Salon Tatuażu
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): N/A
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): N/A
Edytowane przez kapi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin