Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[02.04][ANGELS&DEMONS LABEL]KELLY - LONELY [PROD. KELLY]


yungg

Rekomendowane odpowiedzi

1tZKCkw.png

 

**"Lonely" - nowy utwór od utalentowanego artysty KELLY'ego, zapowiadany na 2 kwietnia 2024 roku o godzinie 20:00, stanowi przełomowy moment w jego karierze muzycznej. W tym wyjątkowym kawałku, KELLY wkracza na zupełnie nowe terytorium, eksplorując nowe brzmienia i styl muzyczny, który dotychczas nie był obecny w jego repertuarze.

Po dłuższej przerwie, KELLY wreszcie wraca z solowym utworem, "Lonely", który jednocześnie ogłasza początek prac nad jego nadchodzącym albumem, zatytułowanym "DOOMED TO FALL". Artysta nie tylko zaskakuje swoich fanów nowym kierunkiem muzycznym, ale także potwierdza swoje zaangażowanie w tworzenie pełnometrażowego albumu, który zapowiada emocjonującą podróż przez różnorodne brzmienia i tematy.

"Lonely" nie pozostawia nikogo obojętnym. To utwór nasycony głębokimi emocjami, które artysta tak doskonale potrafi przekazać swoim słuchaczom. Świetnie znany ze swojego zdolnego do oddania emocji w muzyce, KELLY dostarcza kolejnej porcji przejmujących melodii i tekstów, które trafiają prosto do serca.

Nie sposób nie docenić wysokiego poziomu wykonania utworu. Produkcja jest doskonale dopracowana, a każdy dźwięk i akord są starannie dobrane, by stworzyć niezapomniane wrażenie dźwiękowe.

Jego talent został także doceniony na gali CELEBRITY AWARDS, gdzie został uhonorowany nagrodą dla najpopularniejszego artysty za rok 2023. To tylko potwierdza, że KELLY to nie tylko muzyk, ale również ikona, której wpływ na światową scenę muzyczną jest niezaprzeczalny.

"Lonely" to kolejny kamień milowy w karierze KELLY'ego, który nieustannie udowadnia, że jego muzyka ma moc dotarcia do najgłębszych zakamarków ludzkich serc.**

((POLECAM ODPALIĆ  BO NAPISY DODANE)

Lll1xAU.png

Spoiler

[Verse 1]
Nie mam już siły
Mówili, że z czasem to zagoi się 
Nigdy nie miałem domu
Przez całe dzieciństwo ze mnie śmiech 
Byliśmy dość blisko
A w twojej głowie tylko śmierć
Moim marzeniem jest po prostu by stąd uciec

[Pre-Chorus]
Nie chce tak żyć, to niszczy mnie
Moja dusza umiera a we mnie tylko..

[Chorus]
Samotność, samotność nadal we mnie tkwi
Weź ją, weź ją i pozwól mi już lepiej żyć 
Samotność, samotność nadal we mnie tkwi
Jestem samotny, samotny, samotny i nadal nie wiem nic

[Verse 2]
Nie mam już siły
Niszczycie od środka mnie
Dałem wam tyle ile mogłem
A w mojej głowie złowrogi śmiech
Nie dzwoń już do mnie
Mam dość już tych wszystkich wspomnień
Goddamn, popieprzone te myśli
A co jeśli nie obudzę się kolejnego dnia...

[Pre-Chorus]
Nie chce tak żyć, to niszczy mnie
Moja dusza umiera a we mnie tylko..

[Chorus]
Samotność, samotność nadal we mnie tkwi
Weź ją, weź ją i pozwól mi już lepiej żyć 
Samotność, samotność nadal we mnie tkwi
Jestem samotny, samotny, samotny i nadal nie wiem nic

[Verse 3]
Znowu we mnie siedzi smutek (fuck)
Dajesz palec a wyrwą Ci dłoń
Nie umiem już płakać
Dasz palec a wyrwą Ci jebaną dłoń
Znowu we mnie siedzi smutek
Dajesz palec a wyrwą Ci dłoń
Nie umiem już płakać
Dasz palec a wyrwą Ci jebaną dłoń

[Chorus]
Samotność, samotność nadal we mnie tkwi
Weź ją, weź ją i proszę weź ją i pozwól mi lepiej żyć 
Samotność, samotność nadal we mnie tkwi
Weź ją, weź ją i już pozwól mi lepiej żyć 
Samotność, samotność nadal we mnie tkwi
Weź ją, weź ją i już pozwól mi lepiej żyć 
Samotność, samotność nadal we mnie tkwi
Nienawidzę wszystkich tych smutnych i pojebanych chwil

[Outro]
Jestem w cholere pijany ale stary to już cząstka mnie
Wiesz, powiesz że znowu zalewam falą depresji
Ale to chyba tak musi być, wiesz to nie jest łatwe, uh
Nie pamiętam dnia w którym miałem trzeźwy umysł
Wydarzyło się dużo ale mogę obiecać, że na płycie jest wesoły KELLY
Nie wiem kiedy to wyjdzie ale czekajcie po prostu na DOOMED TO FALL

 

SSY Z GRY
https://forum.v-rp.pl/topic/22279-kenny-kelly-whitfield/?do=findComment&comment=199387&_rid=17729

azcDX6I.png3Xd6sFN.png
VrR2OIO.png6xOKTCr.png

 


★ PROMOTION

Spoiler

★ Merch Bluz z okazji wspólnego projektu z artystką ELIROSE[07.03][ANGELS&DEMONS LABEL] LIMITED DROP HOODIE ,,I LOVED IN HELL, I LOVED IN HEAVEN''

★ Wspólna EP z artystką ELIROSE - [09.03][ANGELS&DEMONS LABEL][EP] KELLY&ELIROSE ,,I LOVED IN HELL, I LOVED IN HEAVEN''

★ Otwarcie Hali Koncertowej ANGELIC ARENA i zagranie tam koncertu - [22.03] ANGELIC ARENA - opening of the concert hall, concert of the angels&demons label

★ Wypuszczony dzień wcześniej na kanał snippet utworu LONELY z potwierdzeniem opublikowania nowego numeru - [01.04][ANGELS&DEMONS LABEL] SNIPPET KELLY - LONELY

★ Produkcja Beatu do solowego utworu wokalistki ELIROSE który wydała we współpracy z salonem fryzjerskim Île De Stylo -  [29.03.2024][ANGELS&DEMONS] ELIROSE - own temple [PROD. KELLY]

★ Współpraca na tle własnej wytwórni ANGELS&DEMONS LABEL z jubilerem WINFREY CASTIGLIONE JEWELERY - na podstawie które, zostały wyprodukowane chainy dla wytwórni oraz KELLY pojawił się na jednym z billboardów w Los Santos oraz w poście u samego jubilera. [1] [2] [B3]

★ Sukcesy artystyczne KELLY'ego zostały również docenione przez branżę muzyczną, gdyż został nominowany do dwóch prestiżowych nagród na gali Celebrity Awards: "Best Rap Artist" oraz "Best Performance
[15.03][CELEBRITY AWARDS] Zażarta walka wyłoniła trzech największych kandydatów.
[17.03][DAILY GLOBE] Kenny "KELLY" Whitfield, nominowany w kategorii BEST RAP ARTIST

★ Wygranie statuetki na gali CELEBRITY AWARDS - za najpopularniejszego artystę 2023r, głosem publiki https://li.v-rp.pl/post/68785_celebrity-awards-2023-people-039-s-choice-award-for-most-popular-celebrity-nie.html

★ Zagranie utworu na koncercie w MIRAGE (05.04.2024 - 21:30)https://li.v-rp.pl/post/70674_los-santos-rџ-ѓrџ-ѓ-rozpoczynamy-weekend-ostrym-wjazdem-rџ-grџ-g-jue-w-pid-tek-0.html

★ Wywiad w Daily Globe oraz wykonanie utworu LONELY akustycznie na początku wizji. https://forum.v-rp.pl/topic/30512-028-daily-globe-live-presents-kelly-lonely-o-nowej-płycie-i-planach-na-przyszłość/

LI

★ Post z informacją kiedy zostanie wydany numer - https://li.v-rp.pl/post/69892_lonely-02-04-2024-20-00-jestem-w-cholere-pijany-ale-stary-to-juz-czastka-mnie-wi.html

★ Post z snippet i informacją o piątkowym koncercie - https://li.v-rp.pl/post/70337_widzimy-si-sh-jutro-na-kanale-o-godz-20-00-a-w-pi-etek-widzimy-si-sh-na-moim-kon.html

 

★ WYDATKI:

Spoiler

X

★ DANE: 

Spoiler
  • Imię i nazwisko postaci: Kenny Whitfield
  • Numer konta postaci: 0174559027


 

 

 

Edytowane przez yungg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Matthew Pierce przesłuchał utwór, wpatrując się w panoramę miasta z swojego tarasu. Utwór wywołał u niego smutek i żal, bo czuje że to z jego winy Kelly jest w takim stanie. Planuje odezwać się do swojego przyjaciela, gdy sam poskłada się do kupy. Wysłał link do Felicity, przy okazji prosząc kobietę o radę. **

sukuna.gif

“𝕯𝖔𝖓’𝖙 𝖑𝖔𝖔𝖐 𝖎𝖓𝖘𝖎𝖉𝖊 𝖒𝖊 𝖜𝖎𝖙𝖍𝖔𝖚𝖙 𝖕𝖊𝖗𝖒𝖎𝖘𝖘𝖎𝖔𝖓. 𝕴 𝖍𝖆𝖙𝖊 𝖎𝖙…”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**H&B przesłuchała cały utwór siedząc w samochodzie ze swoją przyjaciółką, w kompletnej ciszy i konsternacji dopadły ją retrospekcje małej sprzeczki między nią a Kenny Whitfield przed jednym z miastowych lokali. Skoczyła kątem ust w bok twierdząc wewnątrz siebie, że wtedy powiedziała mu zupełną prawdę i całość zaczęła się pokrywać zgodnie z tym co dzieje się wokół artystów spod loga A&D. Zostawiła polubienie wraz z komentarzem poniekąd wspierającym artystę pomimo stosunków które do niego dzierży.**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin