Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[KRADZIEŻ 05/04/24] 43 sekundy - buchnięcie Gallivanter Baller LE.


law and justice.

Rekomendowane odpowiedzi

Obraz

 


05.04.2024r. - Piętnaście minut przed północą. Z krzaków za barem LUCKY STRIKE wyskakuje zakapturzony mężczyzna w kominie narciarskim. Bez zbędnego namysłu zaczyna dobierać się do zamka jednego z samochodów stojących na parkingu za biznesem; kruczo czarny Gallivanter Baller LE o indeksie stanowym 8G545N z przyciemnionymi, limuzynowymi wręcz szybami. Według jednej z kamer skierowanej na parking za barem, cała akcja trwała czterdzieści trzy sekundy i ani jednej więcej. Po otwarciu samochodu za pomocą nowoczesnego urządzenia przypominającego konsole do gier pokroju gameboy sprawca wsiadł do środka wózka, momentalnie uruchamiając silnik na okablowaniu; ruszył z piskiem opon z miejsca zdarzenia. Całe zdarzenie jako świadek opisuje jedna z kobiet, która akurat wyszła na papierosa;

 

SARAH WHITE; 05/04/24, 23:54...

 

Wyszłam akurat na papierosa, koleś już wtedy dobierał się do auta, wtedy jeszcze o tym nie wiedziałam, wyglądał jakby grał w jakąś gre na telefonie albo odpisywał swojej szurniętej byłej, można powiedzieć że się stresował, yeah... To był biały mężczyzna, średniej budowy, na oko metr osiemdziesiąt. Miał na sobie zieloną wiatrówke i ciemne jeansy, był zamaskowany, widziałam tylko jego oczy gdy wsiadał do wozu. Wtedy domyśliłam się, że on tak naprawde nie grał w Mario, tylko buchnął ten wózek spod baru. - Zadzwoniłam do Was ale było już za późno, odpalił go na kablach w jakieś dwadzieścia sekund, ten facet chyba się na tym znał, poważnie.. - Czy to wszystko? Ugh, jeszcze jedno - jestem prawie pewna że ten koleś nie miał na sobie rękawiczek, właśnie... Nic więcej nie pamiętam, wybaczcie.

 

 

EVIDENCE;

- Błotne ślady stóp w rozmiarze US 11.

- Zryw opon, sugerujący trase pojazdu na Vinewood Hills; samochód kolejno był widziany na kamerach CCTV zjeżdzając z Vinewood obok lokalnej stacji LSPD. Kolejna kamera uchwyciła go na Mirror Park, kierującego się w strone doków. Ostatnia kamera uchwyciła samochód mijający szpital nieopodal El Burro, można więc wnioskować, że samochód zatrzymał się właśnie w okolicach El Burro, gdzie był przetrzymywany oraz rozkręcony na części.

Edytowane przez law and justice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Właściciel pojazdu - Juan Dos Santos, o zniknięciu swojej własności zorientował się dopiero nad ranem, kiedy to wrócił na miejsce kradzieży po swój samochód. Zdezorientowany poinformował lokalny departament o zdarzeniu, zwrócił się także do swojego ubezpieczyciela, żeby zgłosić kradzież pojazdu. W zeznaniach utrzymywał, że opuścił lokal Lucky Strike taksówką, a gdy pojawił się rano samochodu już nie było. **

Gdyby ktoś z PD chciał odegrać jakieś przesłuchanie, czy jakąkolwiek interakcje IC - zapraszam na discord: toksky

 

Edytowane przez Tokarsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin