Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Saboorek] wzmacniacz ciśnienia


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1945-wzmacniacz-cisnienia/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Ban na całe konto
Rodzaj kary:
 (AJ/blokada/ban, itp.) BAN
Powód nałożenia kary: 
Bugowanie systemu złomowania do kopiowania gotówki. Tłumacz się w apelacji
Członek ekipy nakładający karę: Saboorek
Wyjaśnienie sytuacji:

Ponawiam apelacje po regulaminowych dwóch tygodniach. Od tamtej pory kara się nie zmieniła, więc pozwole sobie tutaj przekleić pewne jej fragmenty.

Wczesnego, grudniowego poranka dopuściłem się zbugowania gotówki przy wykorzystaniu błędu związanego ze sprzedażą aut na złomowisku i przyłapany na gorącym uczynku przez supportera Saboorek dostałem permamentnego bana. Cóż, chciwość wzięła góre, a ja łamiąc regulamin zdecydowałem się na szybkie pomnożenie swojego majątku.

Na tym mógłbym skończyć swoje wyznanie grzechów, jednak kilka godzin później zamiast po prostu napisać apelacje zdecydowałem się na podjęcie kolejnej błędnej decyzji jaką było założenie
 multikonta, które całkiem szybko zostało zdekonspirowane i zbanowane.

Przyznaje się do postawionych mi zarzutów, nie tłumacząc ich dalej bo wszystko jest raczej klarowne. 

Mimo świadomego złamania regulaminu, uważam że całość mojej gry od początku Vibe w LS była nienaganna, i poza kilkoma potknięciami w postaci małych kar nie dopuściłem się przez cały ten czas niczego poważniejszego. Nawet grając na multikoncie po otrzymaniu bana nie stwarzałem żadnych problemów i grając pod jednym z projektów branży modelingowej wykładałem (tak myśle) dobry roleplay, po prostu zajmując się grą.

W odpowiedzi na zarzut z ostatniej apelacji twierdzący o tym, że naraziłem gospodarke serwera wprowadzając zbugowany majątek do obiegu chciałem sprostować, że nie były to kwoty które by na to pozwoliły, a moim celem nigdy nie była jakakolwiek destabilizacja gospodarki, a jedynie chęć zdobycia majątku który pozwoli mi na kupno assetów bez grindu. Nie zdążylem nawet wydać tych pieniędzy, bo dostałem bana zaraz po ich zbugowaniu.

Po tym, jak poprzednia apelacja została zablokowana zaraz po odrzuceniu pozwoliłem sobie skontaktować się z rozpatrującym ją Mixerem i dowiedzieć się czegoś więcej.
W odpowiedzi usłyszałem, że nie widzi możliwości UB za bugowanie gotówki, do czego chcę się ustosunkować w prosty sposób:

https://forum.v-rp.pl/topic/27348-grahoustonfornication-gibbson/
https://forum.v-rp.pl/topic/27963-grajackal-moneytalks/
https://forum.v-rp.pl/topic/21025-grawlk-macieju/#comment-142113
image.png?ex=6623e219&is=66116d19&hm=caa21627c4a921e14a8e98ae1fcecc93a48e3724d0ea4c6541d3fef82588913e&
(Apelacja została usunięta z forum, więc wrzucam to w formie screena - akceptował/egzekwował ją nawet Mixer)
Wszystkie te cztery apelacje od bana za to samo (bugowanie gotówki) zostały wrzucone i zaakceptowane niedawno - moja jest jedyną która została odrzucona.

Żałuje tego co zrobiłem, nie było to fair w stosunku do innych graczy, którzy musieli się wysilić i spędzić troche czasu nad zgromadzeniem takiej kwoty. Jako rozwiązanie proponuje wyczyszczenie postaci i usunięcie mojego multikonta.

dodaje za kolegę

Edytowane przez DreamsWorthMoreThanMoney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje ustosunkowanie ma po części sens, ale po części nie. Jak możesz zobaczyć, apelacje, które wymieniłeś nie są ich jedynymi apelacjami a czas między nadaniem kary a jej zdjęciem jest spora (poza jednym przypadkiem, gdzie sytuacja miała się nieco inaczej). Patrząc również na to, że przez czas trwania kary byli "grzeczni". Ty nie byłeś grzeczny, zrobiłeś MK i omijałeś bana. To jeszcze nie ten czas, apelacje odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin