Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/wlk] macieju


macieju

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/1144-macieju/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: satoshi togo
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) ban
Powód nałożenia kary: korzystanie ze zbugowanej gotówki, bug abusing - tłumacz się w apelacji (tak tez robie),
Członek ekipy nakładający karę: wlk
Wyjaśnienie sytuacji: elo, to tak - wracając do poprzedniej i poprzedniejszej apelacji; nie za bardzo wiem co bugowałem, jeżeli jest możliwość rozszerzenia tego wątku, to z chęcią pomogę przy wytłumaczeniu wszystkich nieścisłości związanym z tym tematem. Co do majątku, to złożyło się na niego parę wypadkowych jak grindowanie hajsu z duty, pare udanych prób w prowadzeniu różnorakich biznesów i /spadki/, które dostawałem jak komuś gierka się znudziła. Starałem się nie wychylać i grać swoje co mogą potwierdzać tylko dwa wpisy w kartotece (w sumie to piec, bo trzy bany dla pewności dostałem). Od kary minął prawie rok, więc miałem trochę wakacji od serverka. Przeglądając zaakceptowane apelacje, zauważyłem, że pare osób dostało drugą szanse za cheatowanie, więc mam nadzieję, że dla mnie też coś się znajdzie. Mogę zgodzić się na jakiś nadzór policyjny moich poczynań w gierce, nie mam nic do ukrycia.
Ewentualne screeny/świadkowie: -

Edytowane przez macieju
Pingu lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin