Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA] @oliwierr/Lowny


Lowny

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/26025-lowny/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Xavier Gagnon 
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary: Dodatek do kary - odwalanie,
Tańczysz w środku rozgrywki .drill, dodatkowo na samochodzie oraz ubrany w strój małpy. Twoja rozgrywka niczego nie wnosi, a wręcz przeszkadza innym. Zastanów się nad tym co zamierzasz grać.
Członek ekipy nakładający karę: @oliwierr
Wyjaśnienie sytuacji: Dobrze a więc po krótce chciałbym coś wyjaśnić, z mojej strony uważam że to nie było odwalanie. Ponieważ moja postać odgrywa troche inne geny co wiele razy tłumaczyłem na /b sam gracz który wezwał administratora. prowokował mnie do bójki, typu tekstami "mógłbym cie tu zabic" Nie tak ze ja odwalalem, co do tego ze moja postać niby jest "martwa" to jest to już wyjasnione. Nie moge dostac FCK poniżej 5h co wytłumaczył mi jeden JGM, który napisal ze jedynie mam pisac do administratora. wiec napisalem reporta lecz nikt nie powiedzial, to postanowilem grac dalej. Gdy zaproponowalem zeby sie rozejsc to mnie jeszcze z tego co pamiętam zwyzywano na /b za całe zajscie przeprosiłem ponieważ znam swoje granice i wtedy znałem powagę sytuacji. Moim zdaniem doszlismy do lekkiego nie porozumienia, jako iz ze jest to moja pierwsza kara nadana na tym serwerze, prosilbym o zdjecie kary lub co najmniej zlagodzenie. Dziękuję i przepraszam że marnuje panstwa czas.
Ewentualne screeny/świadkowie: (Miałbym jakby dalo sie wejsc w logi.. ale ze mam bana to nie ;>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin