Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[07/04/2024][LIVE] Chrissy Broussard @luna


Aliéné

Rekomendowane odpowiedzi

**Chrissy wchodząc do studia, udała się do swojej kabiny - chwyciła z niej krzesło, wyciągnęła je z niej i ustawiła przed biurkiem. Udała się następnie do sypialni, z półki chwyciła kilka książek - zniosła je do studio, położyła na biurku. Uruchomiła aplikację instagrama na swoim telefonie, przeglądając przez chwilę kafelki ze zdjęciami które jej wyskoczyły. Po chwili uruchomiła transmisję na żywo a telefon położyła na biurku i oparła o książki. podeszła do krzesła i usiadła na nim machając z początku w kierunku kamerki z telefonu i ciepło się uśmiechając.**

Heey! Dawno mnie tutaj nie było cholera, mam nadzieję że odsłuchaliście już serenity - głównie to właśnie przez album mnie nie było, phah!

Chociaż przez ostatni czas czuję się jak na życiowym rollercoasterze, jak jest dobrze że to nagle spadek do spodu, głównie po tej imprezie gdzie zginął człowiek. Cieszę się że otoczyłam się w ostatnim czasie dobrymi osobami, szczególnie chciałabym podziękować Iiris, Mallory i Laili - choć wy ją możecie głównie kojarzyć jako FHY, mocno wspierały mnie prywatnie po tym wszystkim, podnosiły na duchu.

Jak wspomniałam wam na początku, mam nadzieję że odsłuchaliście serenity - jeśli nie to zaraz wam podrzucę linka do soundcloud'a, ale najpierw..

**Chrissy wstała z krzesła, podeszła do swojej amatorskiej kabiny nagraniowej. Po wejściu do niej udała się do jej rogu, chwyciła ze stojaka gitarę z którą wróciła do krzesła - usiadła a gitarę ułożyła sobie na udzie.**

Ostatnio jak siedziałam w domu, nie wiedząc co ze sobą zbytnio zrobić, stwierdziłam że zagram któryś z numerów, z serenity na gitarze. Deeper love tak mi wszedł do ucha że musiałam się z nim wam dzisiaj podzielić. A! I żeby nie zapomnieć, podrzucam wam linka.

**Wstała jeszcze na moment z krzesła - trzymając gitarę w lewej dłoni. Prawą chwyciła telefon, szybko weszła w safari, wyszukała na soundcloud swój album i udostępniła link na czacie - finalnie wróciła na miejsce.**

**LINK**

Dobra, dla tych którzy nie słuchali, jeśli was to co zaraz zagram zainteresuje to wbijajcie odsłuchać całość, jest o wiele więcej letniaczków, phah!

**Potakując głową ułożyła palce lewej dłoni na odpowiednich akordach, zaczynając powoli pogrywać, z początku testując czy gitara jest dobrze przystrojona. Po chwili przeszła do odpowiedniej melodii, jednocześnie wbijając się w rytm śpiewem, nie raz bawiąc się wokalem.**

W deszczu i w słońcu, w dzień i w nocy
Przez burzę i ciszę, 
Wspólną drogą idziemy
W którą wierzyłam cały czas
Wciąż pamiętam te chwile
Jak ptaki w locie 
Miłości był tu nasz raj

Ale nie da się tak kochać
Gdy kochasz tylko siebie
Kiedy jesteś egoistą
Który nie widzi niczego poza sobą
Dotykaj mojego ciała
W sercu tańczą emocji szlaki
Miłość jak wiatr, unoszący nas

Ale ty, ooh ty,
Ty, ooh ty,
Tworząc z mojego życia coś zupełnie nowego

Ale ty, ooh ty,
Ty, ooh ty,
Ale nie wiem, co mam począć

**Zawiesiła prawą dłoń na mostku gitary, spoglądając co jakiś czas na obiektyw telefonu.**

Z tej piosenki tak chyba jestem najbardziej zadowolona. W ogóle, widzę że na chacie przewijają się pytania co się dzieje odnośnie tej charytatywnej epki.

Sprawy dośc mocno mi się skomplikowały w ostatnim czasie, miałam ja stworzyć z kimś jeszcze. Na ten moment zostałam sama z tym, nie wiem kiedy się pojawi. Zajmuje to masę czasu, staram się coś myśleć w przerwach od występów - jaką tematykę poruszyć, poważniejszą czy coś luźnego jak serenity. 

Z takich planów na przyszłość, bo głównie przez ostatni czas wspominałam tylko o epce serenity. Chciałam teraz nawiązać więcej współprac i częściej pojawiać się na występach w klubach, poszukać też innych kontraktów. 

Mimo wszystko Mirage będzie u mnie zawsze na pierwszym miejscu i najbardziej priorytetowy, bo to oni dali mi szansę się wykazać. I za to będę im dozgonnie wdzięczna.

Phah.. Cholera, trochę się rozgadałam a miałam wam tylko zagrać tą piosenkę. Niedługo pojawi się więcej nowości i informacji odnośnie charytatywnej epki, wyczekujcie, Kocham Was wszystkich! See yaa! 

**zaśmiała się dość głosno jednocześnie wstając z krzesła, oparła gitarę o fotel. Podeszła do telefonu, chwyciła go dłonią a drugą jeszcze przed tym jak zakończyła tranmisję, pomachała w kierunku widowni.**

 

Spoiler

Materiał wyłączenie w celach promocyjnych, proszę nie wyceniać.

Spoiler

ctAVw0d.png9LpcxrT.pnghb1IZ4P.pnghb1IZ4P.png6utLXdJ.pngCfYUado.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin