Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/sprunkk] Gawer


Gawer

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego:  https://forum.v-rp.pl/profile/25992-gawer/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Bashar Maxwell
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada postaci
Powód nałożenia kary:  
Wyjście z serwera podczas rozgrywki z Fire i LE
Członek ekipy nakładający karę: sprunkk
Wyjaśnienie sytuacji: Witam z góry przepraszam za zaistniałą sytuację przez którą mogłem zdenerwować graczy, przez zmarnowanie ich czasu a więc już tłumaczę, była akcja w której moja postać wdała się w bójkę wszystko gra cyk cyk, i odgrywałem z medykami w pewnym momencie zerwało mi połączenie z internetem i przez co najmniej pół godziny nie miałem go w ogóle, uwierzcie mi że nie zrobiłbym tego specjalnie by uniknąć po prostu gry z medykami no wydawało by się to trochę dziwne jeżeli tak by było, po jakimś czasie stwierdziłem że to już nie ma sensu czekać na  ten internet musiałem szybko wyjść z domu z powodu tego że miałem jazdy i musiałem szybko wyjść z domu, przepraszam za zaistniałą sytuację i prosiłbym o ewentualną zmianę kary jeszcze nigdy nie byłem na tym serwerze karany i fajnie by było bym mógł odgrywać znów małego szczyla, pozdrawiam miłego wieczoru
Ewentualne screeny/świadkowie: Nie pomyślałem by zrobić jakiegokolwiek screena czy cokolwiek przepraszam 🤧

Edytowane przez Gawer
Chciałem dodać parę słów
straszak lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gawer finalnie skontaktował się ze mną wieczorem, po długim czasie od nadania kary. Zresztą sama kara została nadana godzinę później od jego opuszczenia serwera, z nadzieją, że się może odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mixer napisał:

Dlaczego kogoś nie poinformowałeś o tym, że przerwało Ci połączenie z internetem? Wystarczyło wejść na głowny serwer discorda Vibe i napisać do któregoś z członków ekipy.

Mam dwa różne konta na discordzie inne mam na komputerze inne na telefonie gdybym chciał się zalogować z telefonu na discorda którego mam normalnie na kompie przyszedłby mi link na Gmaila i tak jak mówiłem serio się spieszyłem bo miałem ważne wyjście na jazdy i czasu zbytnio nie miałem jeszcze raz przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sprunk napisał:

Gawer finalnie skontaktował się ze mną wieczorem, po długim czasie od nadania kary. Zresztą sama kara została nadana godzinę później od jego opuszczenia serwera, z nadzieją, że się może odezwie.

Teraz tłumacze się jak bym to robił specjalnie a tak nie było, następnym razem będę niezwłocznie się kontaktował z administratorem gdyby taka sytuacja miała kolejny raz miejsce no bo przecież nie jestem w stanie przewidzieć tego kiedy mi internet wywali no nie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w sumie zamieszany w tą akcje, wątpie że ziomek zlogał specjalnie dopiero po przyjeździe pogotowia, jakby nie patrzeć jest to nowy gracz i nie wie co ma robić jak wydarzy się taka sytuacja. Na moje oko to był po prostu nieszczęśliwy zbieg okoliczności że mu wywaliło neta. Mógł zlogać dosłownie odrazu po otrzymaniu statusu BW, a "zlogał" niby dopiero w trakcie przenoszenia do Ambulansu lub jak już w nim się znajdował. Kara jaką otrzymał według mnie jest za duża patrząc na to że to nie jest jakiś nowy odwalacz który założył postać 2 godziny temu a już nakopał z 5 osób. Tyle z mojej strony, pozdro

Gawer, fly i kokaxxx lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2024 o 14:39, sprunk napisał:

Gawer finalnie skontaktował się ze mną wieczorem, po długim czasie od nadania kary. Zresztą sama kara została nadana godzinę później od jego opuszczenia serwera, z nadzieją, że się może odezwie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin