Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

5element - Ważna Informacja


5element

Rekomendowane odpowiedzi

Z @Sava znam się od lat, dużo jej zawdzięczam i dla mnie zawsze była gwarancją najlepszego RP i bezstronniczości. Jej wkład w rozwój różnych projektów i konceptów na przestrzeni lat jest dla mnie wzorem do naśladowania. Pozbycie się tak doświadczonej osoby z ekipy - w dodatku w tak nieprofesjonalny sposób, na pewno będzie mieć negatywne odbicia na całokształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, aDiq napisał:

Z @Sava znam się od lat, dużo jej zawdzięczam i dla mnie zawsze była gwarancją najlepszego RP i bezstronniczości. Jej wkład w rozwój różnych projektów i konceptów na przestrzeni lat jest dla mnie wzorem do naśladowania. Pozbycie się tak doświadczonej osoby z ekipy - w dodatku w tak nieprofesjonalny sposób, na pewno będzie mieć negatywne odbicia na całokształt.

Już ma gram tu od dawna i takiej szopy to ja nie widziałem tu nigdy. Każdy oczywiście wiedział że tu w ekipie przekręty są robione takie że głowa mała ale żeby tak se zniszczyć strefe rozgrywki. Mam wrażenie że tu chyba jakas współpraca z konkurencja xd

SKÓRKA: Romantyczny czopek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak szczerze moze byliscie wkurwiający jak 101, alee w sumie. NIeraz podejmowaliście dobre decyzje, glownie pamietam was z tych złych no ale dużo było bezstronniczych sytuacji, niektóre by się trafiły (zwłaszcza te o ktorych sie dowiedzialem huje bezwgledne) no ale byliscie w sumie spoko, przynajmniej nie rzucaliscie monetą na fck wiecha, co tylko dal bliczek nie? albo w sumie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, warbabyy napisał:

komu bede blikal na Wódę za akcepta apki? Jaaapierdole ……. TRZYMAJ SIĘ BRACIE

bliczek dostepny 24/7 cos tam naszponcimy zawsze bajere skleimy, co nieco sie uda moze apke przepchnac przez znajomosci ekipowe Homs 🤙🤙🤙

11 minut temu, Korupnik napisał:

a tak szczerze moze byliscie wkurwiający jak 101, alee w sumie. NIeraz podejmowaliście dobre decyzje, glownie pamietam was z tych złych no ale dużo było bezstronniczych sytuacji, niektóre by się trafiły (zwłaszcza te o ktorych sie dowiedzialem huje bezwgledne) no ale byliscie w sumie spoko, przynajmniej nie rzucaliscie monetą na fck wiecha, co tylko dal bliczek nie? albo w sumie...

doceniam, niektore sytuacje sa ciezkie i niezawsze kazdy bedzie zadowolony, ale nie mam sobie nic do zarzucenia wzgledem kolesiostwa czy celowego upierdalania. bo mimo ze wielu osob nie trawilem prywatnie tak nigdy nie wyzywalem sie na takich osobach w gierce, niektorzy w ekipie maja z tym problemito. pzdr bez Zlej Krwi dla cb

Wedel lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ekipa tez sie spowiadac nie musi z naszego wyjebania, nawet jak to zrobili za widzimisie i to jacy bylismy to jednak to ich serwer, na ktorym my tylko gralismy. jakby chcieli to by mi mogli przyfundowac banicje i nasrac na morde i maja do tego prawo bo to ich serwer z ktorego my jedynue korzystamy

no ale fakt faktem, patrzac przez pryzmat tego ile czasu wlozylem w serwer pro bono, ile lat tu bylem w ekipie i ile pracy wlozylem, to jednak sposob wyrzucenia jest smieszny. gdyby mi napisali ze znalezli kogos innego, ze bylo tak i tak i chca sprobowac z kims innym, luz. podalbym reke i odszedl z honorem, przekazujac materialy, pomysly i inne rzecxy zeby nowi opiekunowie tera nie musieli sie lamac nad wszystkim. ale jednak, zostalem wyjebany bez slowa, o wyrzucie dowiedzialem sie od gracza, nie dostalismy nawet okazji na pozegnanie sie bo instant zabrwno nam rangi, a szalera wyjebali z dc i mimo ze azzi pisala ze nie chce zlej krwi miedxy mna, a zarzadem to ciezko jej tu nie miec po takim spluneciu w twarz imo, ale jest jak jest. nie mam zamiaru dymic i huj wie co robic z tego wzgledu bo dla mnie to tylko gra, a te osoby sa dla mnie anonimami, ktorzy po prostu potwierdzili to co juz do moich uszu dotarlo pare miesiecy temu. przykra sytuacja, tyle

ps. nie mam zamiaru porzucic tych kwestii ktorych sie zobowiazalem, takze. ogarne temat wiezienia z fretka do konca, dalej prowadze rozgrywke AB dla bialych gangow, total explode dalej bedxie chulal i dalej jestem tu zeby tworzyc cos dobrego, pomimo tego ze juz nie mam kolorka i jestem czescia community a nie ekipy

Edytowane przez 5element
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i parę osób pisało, że obawiało się że olewamy i odchodzimy byście radzili sobie sami.

Z tego miejsca przepraszam tych co przez to wydłużone będą mieli swoje sprawy, mam nadzieję, że wszystko sprawnie będzie zaopiekowane i będziecie mogli działać spokojnie : )

 

Kwestie gdzie z kimś były prowadzone rozmowy by przegadać detale czy doradzić z apkami zostaną już dogadane ewentualnie na PW, ale też warto wtedy byłoby już z nowymi opiekunami pogadać, czy ewentualny materiał będzie i dla nich satysfakcjonujący

 

Nie mieliśmy jak przekazać tego, a personalnie napisać do każdego ciężko ✌️

Wolfex lubi to

image.png.5cb8aa22c8b19db3c3f177627bc6f119.png

VEA1ykW.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin