Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

(Ban @oliwierr /Lowny


Lowny

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/26025-lowny/?tab=node_vrp_VibeProfileTab
Nazwa postaci na którą nałożono karę: William Barnes
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban
Powód nałożenia kary:  
Odpocznij, mino ostatnich kar w przeciągu tygodnia niczego nie wnosisz do swojej rozgrywki. Nie rozumiesz powagi sytuacji gdy się ciebie upomina. Poświęć ten czas na poradniki.
Członek ekipy nakładający karę: @oliwierr
Wyjaśnienie sytuacji: Dobrze a więc po krótce chciałbym wytłumaczyć tą sytuację. Z mojego punktu widzenia mogę zaprzeczyć kilku tutaj rzeczą. Piszesz że w przeciagu tygodnia nie wnosze nic do swojej rozgrywki.. uwierz mi że tak nie jest, mam swoją postać i doskonale się na niej bawie, doskonale zapewne wiesz że odgrywam gostka który nie odpuszcza tak łatwo. a co wtedy z tym muskularnym to to był zwykły sparing. Po niekąt fakt przyznaje sie zjebałem sprawę. Co do tego że nie rozumiem powage sytuacji... No co ja moge powiedziec, doskonale wiedzialem ze pewnie wstawicie mi bana.. Wiec nawet przeprosiny by nic nie daly, wiem Oliwier ze jestes surowy i wy nie lubicie takich zagran na tym czystym serwerze.. I to nie jest tak ze wtedy drwiałem z was.. No nie wiem no, chciałbym bardzo przeprosić za moją rozgrywke i ze robie jak normalnie z deszczu pod rynne. ze u jednego dostalem to do drugiego ide.. Na przyszlosc wiecej entuzjazmu zycze i wiecej radosci z zycia, rozumiem ze to powazny serwis i to respektuje w 100.. ale wiecej usmiechu zycze, prosze o chociaz o skrocenie kary lub calkowite usuniece jej, no wiem ze spierzyplem.. i co zrobisz. a dokanczajac to nie jest tak ze nie wnosze niczego do rozgrywki.. Jeszcze kilka minut temu dałem akcje PD, bo mnie chcieli zabić chyba i mnie auto goniło.. Fajnie sie bawiłem bo odegralem ze uzywam telefonu a tak naprawde uzylem zooma na aparacie i zobaczylem tablice auta ktore mnie sledzilo i wezwalem departament, kurde naprawde szkoda bo naprawde fajnie mi się grało.. Ale no wiem jak to z waszej perspektywy wygląda... jeszcze raz wielkie przepraszam za ten cały całokształt tej sytuacji.. szkoda ze pewnie szybko nie wróce na ten serwis, świetnie się dziś bawiłem.. To na tyle, z góry dzięki że któreś z was to przeczytało. Miłej nocy życze
Ewentualne screeny/świadkowie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozpatrzę, ale tylko dorzucę swoje trzy grosze, skoro już mnie wywołałeś. Obserwowałem cię od momentu, gdy dostałeś BW od swoich znajomych przez ten nieszczęsny sparing. Odpuściliśmy wam te walki na deptaku, ale potem przebiegłeś (cały czas sprintem) z deptaka obok siłowni na prawie sam spawn, gdzie odnowiłeś sobie zdrowie i  z powrotem sprintem na deptak, ale udało Ci się dotrzeć tylko na parking, bo tam zacząłeś głupie podchody i zaczepki w kierunku grupki ludzi. Było tam conajmniej dwóch umięśnionych, którzy mogliby cię śmiało zgnieść, a Ty ich wyzywałeś i zachęcałeś do bójki. Jak już się zaczęła bójka i uspokoiłem Was, nie rozumiałeś o co chodzi. A jak z Oliwierem ci tłumaczyliśmy to dalej miałeś podejście takie, że jakbyśmy Cię puścili dalej to byś odwalał syf i zaczepiał bezsensownie ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdę od razu do rzeczy. W ciągu 5min zostałeś pobity, po prowokacji z twojej strony. Schodzisz z bw, jak gdyby nigdy nic biegniesz sprintem do sklepu uzupełnić sobie hp. Widzę cię po chwili w tym samym miejscu jak prowokujesz kolejnego gracza. Twoja rozgrywka skupia się do jednego - bicia się i śmiania z tego co robisz. Decyzje które podejmujesz są beznadziejne, wchodzisz w miejsca z graczami tylko po to by ich prowokować i się bić. Jedyne co widziałem po bójce do jak odegrałeś /do "jest przytomny". Wstałeś jakby nic się nie stało i rzuciłeś na do osób w pobliżu coś w stylu "jestem głodny", od razu sprintem poleciałeś jak do żabki po hotdoga by złapać trochę hp. 

Twoje odpowiedzi gdy z Prodigierem tłumaczyliśmy ci co robisz źle były prawdopodobnie dla "beki":

image.png.d22c5646ccd085cc389468f8e4c41c4c.png

Gdy próbuje się coś tobie wytłumaczyć, ty dalej idziesz w swoje i nie widzisz powagi sytuacji. To od robisz o godzinie 3 w nocy na serwisie nie zwalnia cię od poprawnej kreacji postaci. 

Mogę się odnieść do poprzedniego bana oraz blokady postaci którą otrzymałeś ode mnie; na początku twierdziłeś, że twoje postać jest martwa po akcji z LEA. Potem nagle odżyła i w stroju małpy tańczyłeś .drill ma samochodzie na parkingu Vespucci, gracze zgłaszali twoją grę. Dokładnie tak, jak teraz - także zostałeś zgłoszony.

theProdiger i K4L3K lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do po przedniego bana, to taki był zamysł gierki. Pytałem się czy moge dostać fck bo odegrałem z LEA smierc postki.. No ale nikt mi nie odpowidzail, a jak juz ktos odpowiadal to zazwyczaj ze ponizej 5h nie mozna zrobic fck czego nie nie wiedziałem. Więc po prostu poszedłem grać dalej, to że tam ten gracz mnie zgłosił. No kurde, sam mnie po pchnął nawet to odegrał więc musiałem sie postawić w obronie mojej postaci. Co do kolejnej kary na moim profilu, Uważasz że w przeciągu 5 minut zostałem pobity cytuje  "po prowokacji z mojej strony" Co jest nie prawdą bo goście sami do mnie podeszli i zaproponowali mi sparing. nie wiem czy widziałeś co się tam działo w jednym momencie sparing miało 8 graczy na Vespucci, dobra fakt rozumiem że może zjebałem później . ale odegrałem że lekko zgłodniałem i pobiegłem na siłach juz do sklepu.. no i pozniej wrocilem na vespucci, fakt faktem. Masz racje tu już mogła byc szybciej prowokacja ale tam, nie sądzę . Spytałem się gostka czemu mnie wyzywał, bo wszystko słyszałem IC, odegrałem że jestem przytomny, tylko ze troche mi słabo. A gostek stał na de mną i mówił że jestem pedałem. Nie powiem wkurzyłem się lekko. Wiec pozniej do niego podszedłem i sie go pytałem czemu mnie wyzywał, i ze ma sie postawic w mojej sytuacji. Wtracil sie jego kolega i sie rozplatała bójka. Uważam ze za drugim razem to nie do końca była prowokacja. Bo ten gostek sam do mnie przedtem podchodził i mówił ze jestem pedałem. Cóż moge rzec, przepraszam za tak chaotyczną wiadomośc.. I nie wiem sprawe daje wam do rozpatrzenia, bo nie wiem jak to wygląda z waszej perspektywy a nie będę błagał bo i tak mi ub nie dacie znając tutejszy rygor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij. Apelację odrzucam. 

Przez 10 minut błagałeś supportera o nadanie HP, a zaraz po tym jak Ci nadał - zacząłeś kolejną bójke. Odpoczniesz od poważnego serwisu, żebyś też nabrał trochę powagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin