Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Gastronomia] Taco Bomb - Ekskluzywne meksykańskie bistro


m1nem

Rekomendowane odpowiedzi

taco_bomb_logo.png?ex=662fbac1&is=661d45c1&hm=abbad61c7693b599f2f7c01f6d1a471a41e827c1f4cea60c8bb0d7cd30ace88b&TACO BOMB - EKSKLUZYWNE MEKSYKAŃSKIE BISTRO
 
Młoda Szwedka, Harper Timberland, od zawsze pasjonowała się gotowaniem. Już jako dziecko uwielbiała eksperymentować z różnymi smakami i aromatami kuchni z całego świata, spędzając wiele godzin w kuchni, ucząc się przygotowywania tradycyjnych potraw. Szczególnie zakochała się w kuchni meksykańskiej, fascynując się bogactwem smaków i eksplozją kolorów. W wieku 18 lat Harper opuściła Szwecję i udała się do Los Santos, aby spełnić swoje marzenie o otwarciu własnego bistro. Po długich poszukiwaniach Harper znalazła idealne miejsce na image.png?ex=662fbd6d&is=661d486d&hm=f36ba95b683c930cb7e7a7a5fa4dc97c1a2d6b92c4b037a764218373bb190fd2&swoją restaurację w sercu Los Santos. Lokal znajduje się na skrzyżowaniu Little Seoul, jest przestronny i jasny, a z okien roztacza się piękny widok na miasto. Miejsce to było bogate w historię – mieściła się tu niegdyś popularna restauracja meksykańska o nazwie „Taco Bomb”. Harper zdecydowała się zachować pierwotną nazwę lokalu i rozpoczęła remont oraz aranżację wnętrz, dbając o zachowanie klimatu starej restauracji, ale jednocześnie nadanie jej nowoczesnego stylu. Wnętrza restauracji zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlić atmosferę Meksyku, łącząc tradycyjne elementy z nowoczesnym stylem. Na ścianach wisiały kolorowe obrazy przedstawiające meksykańskie krajobrazy, a meble z  naturalnego drewna nadawały wnętrzu ciepłego i przytulnego charakteru. Harper osobiście komponowała każdy przepis na danie znajdujące się w karcie, dbając o to, aby oddawał prawdziwy smak Meksyku. Po otwarciu restauracji, Harper chciałaby także stworzyć miejsce do rozwijania współpracy biznesowej. Nawiązałaby między innymi współprace z lokalnymi firmami produkującymi napoje lub inne produkty, aby nieco wzbogacić menu restauracji. Planuje także organizację spotkań biznesowych i wyjazdów dla swoich pracowników, lub nawet partnerów biznesowych. Wierząc w swój zespół, Harper zobowiązałaby się do zapewnienia swoim pracownikom wspierającego środowiska. Harper chciałaby także nagradzać swoich pracowników za ich pracę, premiami za nadgodziny, największą liczbę zrealizowanych zamówień itp.
 
W menu można znaleźć potrawy takie jak:
 
Chilaquiles - popularne meksykańskie śniadanie składające się z pokrojonych na kawałki tortilli smażonych na patelni, jajek, fasoli, cebuli i pikantnego sosu.
Enchiladas - tortille z nadzieniem z mięsa lub warzyw, zrolowane i polane sosem pomidorowym lub salsą, posypane startym serem.
Pozole - gęsta zupa z hominy (skruszonego i gotowanego ziarna kukurydzy), mięsa (zwykle wieprzowego), chili i przypraw, często podawana z sałatką, kawałkami awokado i plasterkami limonki.
Tamales - kawałki ciasta kukurydzianego z różnymi nadzieniami (np. mięso, owoce, warzywa), zawinięte w liście kukurydzy i gotowane na parze.
Horchata - popularny meksykański napój mleczny na bazie ryżu z cynamonem, cukrem i migdałami.
Burrito - danie zawijane w dużą tortillę wokół mięsa wołowego, pikantnych fasoli, sera cheddar, sałaty i guacamole.
Taco - danie składające się z tortilli, wypełnionej mięsem (zazwyczaj wołowiną lub kurczakiem), rybami lub warzywami, a następnie posypanej serem, sałatą i różnymi sosami.
Fajitas - danie z krewetek podsmażanych z cebulą, papryką i przyprawami.
Tostadas - krucha tortilla, na której znajduje się sałata, tuńczyk w sosie adobo, guacamole i pikantny sos.
Churros - słodka przekąska z ciasta smażonego na złoty kolor, posypana cukrem pudrem i podawana z dowolną polewą (np. gorącą czekoladą, polewą truskawkową lub malinową).
Quesadilla - płaskie placki z tortilli z serem, mięsem lub warzywami w środku, podawane z guacamole i innymi sosami.
 
Spoiler

Cześć wszystkim, ode mnie kilka słów OOC odnośnie mojej gierki.
Chciałbym na początku przeprosić za wszystko, co zrobiłem w mojej przeszłości, wiem, że szanse na przyjęcie tej aplikacji są marne, ale zawsze warto spróbować. Wszystkie znijaczone postacie zostawiam w tyle, chcę zacząć coś nowego i postarać się, by nie wywinąć niczego głupiego, co robiłem w przeszłości. Nie chcę grać pod edolary, śmigać Itali GTO na fulltune, chcę po prostu dobrze się bawić, zapewnić komuś środowisko do gry, rozdawać realne premie, tworzyć fajne historie z ludźmi. Nawiązywać współprace, organizować jakieś wycieczki, wydarzenia biznesowe, itd. Chcę zostawić przeszłość w tyle, nieudane projekty, nieudane aplikacje, itd. Zauważyłem, że slot z gastro nie jest zapełniony, więc chciałbym dać coś od siebie i już nigdy więcej nie odwalać. Dzięki, jeżeli to przeczytaliście, mam nadzieję, że dostanę jeszcze jedną szansę, mimo to, że otrzymałem ich już dużo. Miłego dnia wszystkim. ;* (a i btw. sprawdzałem ten tekst na scribbr i quillbot, na quillbot nie mam pojęcia dlaczego, ale jest napisane, że jest w 100% wygenerowany przez AI, a na scribbr, 56%.)

Spoiler

Postać lidera: Harper Timberland
UID postaci lidera z panelu gracza: 30735
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: (chyba o to chodzi) https://cdn.discordapp.com/attachments/1199799705689927780/1229536700544450581/image.png?ex=66300a49&is=661d9549&hm=eabfdcdaf5aa3f4fb079fa7c9bed791af48cf9fae1dc8428250c310548baa18b&
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Gastro
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): n/a
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a):  n/a

Edytowane przez m1nem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin