Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Oliwierrr] vkie


vkie

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/20995-vkie/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Matthew Bell
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada 
Powód nałożenia kary: 
Mimo obrażeń która twoja postać dostała w wypadku; grasz dzikie akcje związane z pobiciem jakiegoś gracza. Na ten czas usuwasz opis by nie było widać obrażeń. - Brak zastosowania się do narracji GMa.
Członek ekipy nakładający karę: @oliwierr
Wyjaśnienie sytuacji: Jol, pragne wyjasnic sytuacje blokady postaci a wiec, zostala moja postac zablokowana za dzikie akcje zwiazane z pobiciem; postac byla nastraszana IC wiec sluchala sie polecen w trosce o swoje zycie. W zadnym pobiciu nie miala brac udzialu, tzn. nie miala uczestniczyc w bojce ze wzgledu na obrazenia, opis byl ustawiony, bylo go normalnie u mnie widac wiec ja uwazam ze mialem ustawiony opis. Natomiast druga sprawa; nie odgrywanie obrazen: obrazenia odegralem normalnie, wedlug tego co DCMC odegral na /do. 

Ewentualne screeny/świadkowie: 

image.png.4290d658e8ad163c10ca0566c890fc3b.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się, bo byłem w stałym kontakcie z oliwierem i na dobrą sprawę powinieneś dostać tą blokadę dzień wcześniej. Wbiłem wieczorem na centrum, zobaczyć co się dzieje i zobaczyłem Ciebie - fakt faktem drogą gry IC, ale rozpocząłeś bójkę z grupką ludzi. A z tego co wiem, to Twoja postać miała uszkodzoną rękę, bark (w końcu bolał, jak Cię w mieszkaniu po nim klepali) no i naruszony kręgosłup. I ty wpadałeś w walkę z ludźmi na Vespucci, słaniając się grą IC. O sytuacji, za którą dostałeś blokadę się nie wypowiem bo nie było mnie przy tym, ale chętnie opowiem też, że gdy otaczały cię 3 osoby (w tym jedna z bejsbolem, druga z nożem) miałeś właśnie nóż przy szyi, który zostawił Ci ślad, a ty sięgałeś po pistolet w kaburze. Zostawiam to do oceny słuszności kary.

Edit: Z tego co mi wiadomo, oliwier narzucił Wam (Tobie i Megan Adler) narrację, że jeśli nie dostosujecie się do narracji, to Waszym postaciom grozi paraliż ciała. Zważywszy na fakt, co odprawiałeś na tej postaci po wypadku - i tak długo na niej pograłeś.

Furix i Brtmss lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, theProdiger napisał:


Edit: Z tego co mi wiadomo, oliwier narzucił Wam (Tobie i Megan Adler) narrację, że jeśli nie dostosujecie się do narracji, to Waszym postaciom grozi paraliż ciała. 

Opis na postaci mialem caly czas ustawiany, potem byl problem ze raz bylo go widac raz nie, rowniez mam ss potwierdzajace ze latalem z opisem ustawionym

IMG_7248.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, opis opisem - ale miałeś oprócz gipsu jeszcze uszkodzony bark (nie wiem który) i krąg w kręgosłupie. A ty sam, na moich oczach, wyskoczyłeś do grupki osób na bijatykę bo Cię prowokowali IC - spoko, poszło wszystko IC, ale nie zmienia to faktu że zrobiłeś to z gipsem i wizją spędzenia reszty życia na wózku albo jako warzywo.

fly i Brtmss lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo'w, opiszę krótko i na temat.

Trzy/cztery dni temu dostałeś narracje po wypadku który widziałem. Wspomnę, że urządzałeś sobie wyścigi uliczne na Vespucci w godzinach szczytu.
** Doszło do wypadku gdzie czarne Elegy uderzyło w słup który przecięło i walnęło przodem w ścianę. Wszystkie osoby w pojeździe są nieprzytomne z poważnymi obrażeniami. Kierowca ma złamaną rekę, skręcony nadgarstek oraz złamane żebra. W tym .. (( oliwierr ))
** .. przesunięcie kręgu w kręgosłupie. Pasażerka z przodu ma złamane żebra, podobnie jak osoba siedząca z tyłu, na kanapie. Cała trójka jest nieprzytomna. Poduszki uderzyły w ich twarze, przez co także wlicza się złamanie przegrody nosowej. (( oliwierr ))

** Pojazd jest do kasacji, nie nadaje się do użytku zgodnie z uderzeniem ponad 100 km/h na godzine. (( oliwierr ))

Jeśli osoba rozpatrująca będzie potrzebowała nagranie - dostanie je, lecz z pewnych przyczyn nie mogę w tym miejscu umieść załącznika.
Od samego początku nie wyraziłeś chęci do gry, czym potwierdziłeś to pisząc: (( Matthew Bell (12): No jak juz chca zebysmy grali to gramy. ))

Dzień po wypadku otrzymuję od Prodigiera wiadomość, że zostaliście pobici 2 razy z takimi opisami. Nie wiedział, że dzień wcześniej miałem z wami przyjemność grać, więc sytuacja losowa. Powiadomiłem go, iż powinniście mieć takie i takie obrażenia. Jednak jedyne co zauważyłem w twoim opisie to "ręka w gipsie". - Kierowca ma złamaną rekę, skręcony nadgarstek oraz złamane żebra. W tym .. (( oliwierr ))
** .. przesunięcie kręgu w kręgosłupie. 
- Nie zastosowałeś się do mojej narracji, co ująłem w powodzie kary. Wchodziłeś w bójki tylko po to, by za 5min wstać z BW i grać dalej.

W dniu otrzymania kary widziałem jak jedziecie z Paleto do Santos, cali ubraniu niczym ekipa remontowa z fivem z nieznajomymi nad głową. Kominiarka i rękawiczki były w grze więc wiedziałem, że coś się szykuje. No i to co zobaczyłem to przebiło wszystkie moje oczekiwania.
1. Próba wejścia do mieszkania gracza którego chcieliście pobić.
2. Próba zwabienia go do uliczki w okolicy La Puerta by zajechać mu drogę z pomocą 3. gracza który z wami planował chyba napad na bank.. Rzecz jasna, jak wy to opisaliście - wszystko w celu spuszczenia mu "wpierdolu".
3. Próba włączenia w akcję osoby trzeciej w formie ?partnerki?, nie kogo grał gracz waszego kumpla. Ale tak.. To był tzw. PLAN C. 

Nic z tego nie wyszło, więc.. Przedyskutowałem i sprawdziłem wasze postacie, jako iż twoja postać to były kelner oraz mechanik to przykro mi. Ale background całkowicie nie pasuje do sytuacji.

Dodam, że nie było to miłe w momencie jak stałem i upominałem innego gracza po otrzymaniu przez ciebie blokady, gdy mi napisałeś "Spierdalaj" przybiegając na drugiej postaci.

Wszystko zostawiam dla rozpatrującego skargę, tyle ode mnie. Pozdro.

theProdiger lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dodam, że nie było to miłe w momencie jak stałem i upominałem innego gracza po otrzymaniu przez ciebie blokady, gdy mi napisałeś "Spierdalaj" przybiegając na drugiej postaci." No to powiedz czy dla mnie bylo mile to jak trzy dni temu nazwaleś mnie że jestem pojebany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, oliwierr napisał:

 

Nic z tego nie wyszło, więc.. Przedyskutowałem i sprawdziłem wasze postacie, jako iż twoja postać to były kelner oraz mechanik to przykro mi. Ale background całkowicie nie pasuje do sytuacji.

To byla tez moja pierwsza akcja tego typu; tez nie wiedzialem jak to grać wiec gralem tak jak bylem nauczony na SAMP'ie. Podobne sytuacje konczyly sie tam na upomnieniu/adminjailem. W takim razie przyznaje się do błedu, wiem ze moglem nie uczestniczyć w tej akcji lub calkiem inaczej to zagrać. Z góry jedynie prosze żeby chociaż odblokować postać, chciałem zrobić na niej celebryte. Chociaż przez blokade jest to niemożliwe a na Drake Croop mam inny zamysl ktory chce zrealizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin