Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Broom] Masny Gzib


Masny Gzib

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/20691-masny-gzib/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Clyde Cobain
Rodzaj kary: BAN (NA 300 LAT)
Powód nałożenia kary: "szkodnik"
Członek ekipy nakładający karę: Broom
Wyjaśnienie sytuacji:

Witam bardzo serdecznie wszystkich, którzy mają okazje czytać tą apelacje. Na wstępie chciałem powiedzieć, że.. TAK, swego rodzaju zaszkodziłem rozgrywce na serwerze uważam, że w sposób, który może nie był powodem do dania mi całkowitego bana na 300 lat, ale mimo wszystko doskonale to rozumiem, bo po prostu odjebałem i tyle. Jeśli kogoś interesuje co odjebałem, to już wyjaśniam. Sytuacja wygląda tak, że podczas rozgrywki ze znajomymi, wszedłem do baru gdzie podczas mojego wejścia odbywała się bójka, dołączyłem się do niej i dostałem bw, potem już powinni wszyscy się domyślać, bo pisze tą apelacje. Chciałem napomknąć, że w tamtym momencie w barze było więcej osób, niż gra wieczorem w peaku na DevGaming (około 30), więc było tam mega tłoczno, dla nowej osoby takiej jak ja stanowi to trochę problem, jak grasz z kolegą i co pięć minut podbijasz do kogoś innego, bo myślisz, że to twój kolega, a okazuje się, że twój kolega jest gdzieś daleko. No po prostu pierdolą się osoby z którymi grasz, ale to nie powód, żeby nie przyznać się do swoich win, owszem przyznaje się do tego, że dołączyłem do trwającej już bójki w barze. Trochę przez moją pomyłkę, ale to nie jest sensowne wytłumaczenie, żeby wchodzić do baru i bez odegrania niczego zacząć się napierdalać. Czy mam coś na swoje usprawiedliwienie? Chyba nie, bo nie miałem okazji grać na vibe, miałem okazje pogrywać coś na DevGaming do ostatnich dni, więc nie ma tutaj nikogo, kto mógłby poręczyć ani cokolwiek o mnie powiedzieć zarówno z tej dobrej strony, jak i tej złej. W kwestii rozpatrzenia jestem zdany tylko i wyłącznie na was, ale to nie wszystko, bo jak już piszemy taką apelacje, to przyznajemy się do wszystkich przewinień. Oprócz tego bana, na tym koncie, zrobiłem kiedyś dawno temu MK. Myślę, że jestem chętny aby normalnie pograć na serwerze więc mówię o tym od razu. @Grzybek69 to moje MK, nawet jeśli apelacja ta zostanie negatywnie rozpatrzona, prosiłbym zrobić swoje hege-mege i nie wiem.. coś tam zrobić z tym MK, bo jeśli będzie mi dane, chciałbym kontynuować rozgrywkę na tym koncie. Podczas tego bana, nie grałem na tym mk, chociaż mogłem, fakt, ale chciałem zachować się uczciwie w stosunku do was, mam nadzieje, że będę mógł liczyć na odwzajemnienie. Zalogowałem się w dniu pisania tej apelacji na to mk. Zrobiłem to konto dawno temu, nie do końca znam powód czemu zrobiłem te mk, z którego pisze, ale najprawdopodobniej zapomniałem hasła, albo myślałem, że nie mam jeszcze zrobionego konta na vibe. To konto jest nowsze, miałem okazje pogrywać na nim w jednym z gangów ulicznych, wiec to jest mój główny global, główne konto, na którym będzie kontynuowana rozgrywka, jeśli dostane szansę. 

Chciałbym, aby ktoś kto będzie rozpatrywać tą apelacje, podszedł po prostu po ludzku, nie mam pojęcia, czy apelacja ta zostanie rozpatrzona i ban zostanie zdjęty, lecz w wypadku wątpliwości, jestem gotowy przyjąć jakąś klątwę jeśli istnieje tutaj coś takiego. Wiadomym faktem jest to, że fajną sprawą byłoby gdyby ban został po prostu zdjęty, ale może się tak nie stać, więc jeśli mógłbym prosić, to zmieńcie mi ten typ kary na jakiś konkretny czas.. nie wiem, miesiąc, rok chuj wie. Po prostu czas, który mógłby określić czy w najbliższym czasie będzie mi dane pograć, czy nie. W wypadku gdy komuś się nie będzie chciało tego zmieniać, prosiłbym o napisanie chociaż tutaj po jakim czasie będę mógł się odwołać jeszcze raz. 

Dzięki za poświęcony czas, jeszcze raz przepraszam za to co odjebałem, mam nadzieje, że do zobaczenia w gierce i POZDRO!!!
 


Ewentualne screeny/świadkowie:

Przepraszam - Darmowy animowany GIF - PicMix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin