Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[21/04/24] [DSE] Maxine Koci - Questions (Official Music Video) [prod. Trophy/Kayes]


sleepwalker

Rekomendowane odpowiedzi

**Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią artystki, na jej oficjalnym kanale vTube pojawił się klip do najnowszego singla pt. "Questions". Produkcja jest ostatnim, udostępnionym singlem z nadchodzącego albumu Koci, który oczekuje na oficjalną zapowiedź przez piosenkarkę. Sam teledysk został nakręcony na wyspie Island Paradise, który przesiąkł egzotycznym vibe'm natury jak i samym seksapilem wokalistki. Wydawcą najnowszej produkcji Maxine stało się Digital Scale Entertainment - wytwórnia płytowa, do której dołączyła w ostatnim czasie wokalistka. Nad produkcją tracku czuwał Trophy, jak i również Aniyah Kayes Geovanney.**

 

 

Subscribe to the Maxine Koci channel for all the best and latest official music videos, behind the scenes and live performances.

Follow Maxine Koci: tiktok-icon-logo-1CB398A1BD-seeklogo.com.png Nbb0p1M.png

Pre-order 'Sweet Disaster', the new album here!

Lyrics:

Spoiler

Nazwa utworu: Questions
Tekst: Maxine Koci
Produkcja: Trophy/Kayes
Data wydania: 21/04/2024

[VERSE 1]

Wiesz?
Gonię za tym, będąc w bałaganie
Obietnice... Serwujesz główne danie
Będziesz najjaśniejszą ze wszystkich gwiazd
Wiem, tego chciałam
Wiem, kim właśnie się stałam
Lecz nie licz, że będę wiecznym ideałem

[PRE-CHORUS]

Będę, będę, będę, będę wciąż tym kim chcę
Bez wygórowanych oczekiwań, bez zbędnego żalu
Decyduję, za to co się stanie
Nie odpowiesz za mnie, hej, oh nie, nie, nie!
Potrzebuję tych błędów, własnych doświadczeń
Od początku, aż po kres, prawda moim przywilejem
Decyduję, za to co się stanie
Nie odpowiesz za mnie, hej, stanę w ogniu pytań

[CHORUS]

Próbujesz mnie ugasić, to ugasić
Rzucasz spojrzenia, pełne kolejnych pytań
Próbujesz mi wmówić, to wmówić
Rzucasz spojrzenia, pełne kolejnych pytań
Biegnąc do odpowiedzi, zdradzę jak jest
Teraz zadajesz więcej pytań
Strony się obrócą, wtedy ty staniesz w fali pytań

[VERSE 2]

Wszystkie flesze zamiast nieba gwiazd
Aparat gotowy ująć kiedy upadam
Shimmy shimmy ya
Czy jestem gotowa na kolejny mój krok?
Nie pragnę pierdolonej atencji
Odpowiem za swoje wybory
Odpowiem za wejście na szczyt
Zdolna by podbić cały świat?
Wyglądasz jakbyś wiedział
Przyznaj, yeah


[PRE-CHORUS]

Będę, będę, będę, będę wciąż tym kim chcę
Bez wygórowanych oczekiwań, bez zbędnego żalu
Decyduję, za to co się stanie
Nie odpowiesz za mnie, hej
Stanę w ogniu pytań

[CHORUS]

Próbujesz mnie ugasić, to ugasić
Rzucasz spojrzenia, pełne kolejnych pytań
Próbujesz mi wmówić, to wmówić
Rzucasz spojrzenia, pełne kolejnych pytań
Biegnąc do odpowiedzi, zdradzę jak jest
Teraz zadajesz więcej pytań
Strony się obrócą, wtedy ty staniesz w fali pytań
Próbujesz mnie ugasić, to ugasić
Rzucasz spojrzenia, pełne kolejnych pytań
Próbujesz mi wmówić, to wmówić
Rzucasz spojrzenia, pełne kolejnych pytań
Biegnąc do odpowiedzi, zdradzę jak jest
Teraz zadajesz więcej pytań
Strony się obrócą, wtedy ty staniesz w fali pytań

SS'y:

Spoiler

Nagrywki studio:

KLIK

Klip:

KLIK

Wydatki:

Spoiler
  • Produkcja/mastering/beat - $50000
  • Zakwaterowanie Island Paradise - $100000
  • Nagroda dla zwycięzcy "#sweetdisaster / #questions dance challenge" - $50000 
  • Grafika pre-orderu albumu "Sweet Disaster" - $50000
  • Reklama radiowa DG (3 dni) - $30000

 

Promocje:

Spoiler
  • Osobisty wpis na swoich socialach, nawiązujący do odległych porażek, które stały się decydującym czynnikiem przy genezie powstania albumu "Sweet Disaster"
  • Post portalu plotkarskiego Celebrity Preview, odnośnie rzekomego romansu w którym wokalistka miała tkwić z artystą Chase'm Love.
  • Maxine pojawiła się w kampanii reklamowej LE FOUNDATION - promując otwarcie schroniska dla zwierząt w nowej lokalizacji w Los Santos.
  • Celebrity Awards nominowało wokalistkę w trzech kategoriach; "Best POP Artist", "Debut Of The Year" oraz "Best Campaign Model"
  • Koci zorganizowała live dla swoich słuchaczy, podczas którego pokazała swoją rutynę pielęgnacyjną, poruszając tematy związane z albumem jak i nadchodzącymi kosmetykami do włosów (Fix Your Hair) spod skrzydeł marki Asami. 
  • Podczas tegorocznego wydarzenia, jakim było Celebrity Awards, Koci została laureatką dwóch nagród; "Debut Of The Year" oraz "Best Campaign Model" - podczas gali, również pojawiła się na scenie, wręczając nagrodę w kategorii; "Best Performance"
  • Dzień po gali Celebrity Awards, Koci zagrała koncert w Mirage Club, promując swój nadchodzący krążek "Sweet Disaster", nie mniej jednak, również odświeżyła podczas występu pamięć o swoim EP "Souls Burnin' Like A Cigarette"
  • Na LI piosenkarki, pojawił się wpis z podziękowaniami w stronę fanów oraz słuchaczy, celebrując swoją wygraną podczas tegorocznego Celebrity Awards.
  • Koci została ogłoszona nowym artystą zasilającym szeregi w wytwórni Digital Scale Entertainment.
  • Maxine wraz z Asami Kiyoko, udostępniły TikTokowy challenge w którym piosenkarki rzuciły obserwatorom wyzwanie taneczne, promując przy tym nadchodzący kawałek Maxine pt. "Questions"
  • Piosenkarka pojawiła się z kolejnym występem na żywo, tym razem w klubie SKY7, ponownie promując nadchodzące nowości muzyczne.
  • Koci podjęła się również promocji All Route Logistics, sugerując działania inwestycyjne na rzecz firmy jak i dobra Los Santos.
  • Wokalistka podjęła współpracę z lokalnym salonem beauty Île de Stylo, stając się ambasadorką firmy.
  • W jednym ze swoich postów, Maxine udostępniła swoim obserwującym tracklist nadchodzącego krążka "Sweet Disaster"
  • Piosenkarka ogłosiła na swoim LI, wyniki TikTokowego wyzwania, które rzuciła wraz z piosenkarką Asami (#sweetdisaster / #questions dance challenge). 
  • Zapowiedź klipu w jednym z wpisów na swojej tablicy LI
  • Pre-order krążka "Sweet Disaster"
  • Reklama radiowa DG promująca klip oraz pre-order albumu (trzy dni)
  • Wydanie albumu Sweet Disaster

Dane: 

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Maxine Koci
Numer konta postaci: 1037789751
Przynależność: Digital Scale Entertainment (20%)
Management: Viviane Généreux
Numer konta menadżera:  3960816485
Kontrakt zawarty z menedżerem: EMPIRE MANAGEMENT (15%)

Edytowane przez sleepwalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na oficjalnej stronie internetowej artystki, ruszyła przedsprzedaż albumu "Sweet Disaster". Dostępne produkty to Vinyl, CD, CD z kartą z autografem (w nakładzie 1000 sztuk), oraz merch w postaci bluz damskich i męskich (nakład 1000 sztuk dla obu płci). Strona również podaje datę wydawnictwa - 28 kwietnia.**

EXbbcXK.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin