Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

GeeAcKtive (Elijas Hasey)


flame

Rekomendowane odpowiedzi

  

Elijas Hasey (ur. 18/01/2006) znany również jako GeeAcKtive#3 w swojej społeczności, a w internecie tworzący muzykę pod pseudonimem GeeAcKtive to stawiający pierwsze kroki na scenie muzycznej południowej Kalifornii raper, a jednocześnie członek jednego z najbardziej niebezpiecznych i znienawidzonych gangów w mieście Inglewood stanu Kalifornia Crenshaw Mafia Gangster Bloods. W pełnym tego słowa znaczeniu realizuje gangowy program, traktując swoją twórczość muzyczną jedynie jako odskocznie od codzienności. Pierwsze numery zaczął tworzyć kilka miesięcy temu, kiedy zaczął odbywać we własnym domu karę dozoru elektronicznego po incydencie z bronią palną. Wkręcił się w tworzenie muzyki i zaczął się w to mocniej zagłębiać, co doprowadziło do tego, że po odbyciu wyroku chce stawiać pierwsze kroki w lokalnym podziemiu. Nie ma jednak zamiaru schodzić na legalną ścieżkę i nieustannie utrzymuje się głównie z handlu narkotykami, a także pozostaje aktywnym członkiem setu. Urodził się i wychowywał od najmłodszych lat na 104th Street, głównie przebywając w otoczeniu osób w jakimkolwiek stopniu powiązanych z Crab Murda Gang. Przeszedł put-on w wieku 15 lat po wykonaniu kilku mniejszych misji na rzecz setu, wokół którego się kręcił. Jest 12th grade w Inglewood High School i mimo, że nie zależy mu na wykształceniu, to chce dociągnąć edukację do końca. Przez swoją muzykę bezpośrednio reprezentuje i promuje program Crenshaw Mafia. Ma kilka opublikowanych kawałków na swoim koncie w serwisie SoundCloud, które w głównej mierze skupiają się na atakowaniu setów spod karty Neighborhood Crips (NHC).

ZAŁOŻENIA GRY / PLANY

  • Rozpoczęcie kreowania postaci pod projektem grupy przestępczej CRENSHAW MAFIA (CRAB MURDA / M GANG), który dopóki nie zostanie zamknięty będzie głównym tłem fabularnym dla mojej postaci.
  • Nie celuję w mainstream, chcę na tej postaci przebić się wysoko w podziemiu i stać się jego swego rodzaju symbolem, nie interesują mnie wille/samochody za miliony, a e-pieniądze przede wszystkim będą reinwestowane, czy po prostu wydawane na głupoty (biżuteria, imprezy).
  • Moja postać tworzy charakterystyczny dla LA west coast rap, chociaż nie wykluczam, że po dłuższym czasie będę dopuszczał eksperymenty, o ile uda mi się to zmieścić w granicach dobrego smaku.
  • Chcę grać płynny postęp kariery, nie mam zamiaru po tygodniu rozgrywki otaczać się największymi gwiazdami branży, chyba, że realnie wyjdzie to w grze In Character.
  • Momentem rozpoczęcia rozgrywki jest moment, kiedy moja postać kończy odbywać karę dozoru elektronicznego i wraca do pełnej aktywności na ulicy, równolegle do tego stawiając pierwsze kroki w swojej karierze muzycznej, która płynnie będzie się rozkręcać, czasem kolidując z ulicznym stylem życia mojej postaci.
     
Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Elijas Hasey
Numer konta postaci: 1570597154
Przynależność:
Imię i nazwisko menadżera:
Numer konta menadżera:
Kontrakt zawarty z menadżerem:

 

Edytowane przez flame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin