Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[BIZNES/Studio tatuażu] Davis Ink Den


RowerCzterokolowy

Rekomendowane odpowiedzi

 

image.webp.3123c66b3af8d17727f14f64d2200d12.webp

Davis Ink Den Młody i pełen ambicji mieszkaniec dzielnicy Davis, był niezwykle kreatywny i posiadał ogromne zamiłowanie do sztuki ulicznej. Od zawsze fascynowały go tatuaże, ich znaczenie oraz sposób, w jaki mogą zmieniać ludzkie ciała w żywe płótna. Wychował się w trudnych warunkach na dzielnicy Davis, przez co nie miał dostępu do różnorakich szkoleń oraz szkół artystycznych i musiał być zdany sam na siebie.

 

Zaczął pogłębiać swoje umiejętności tatuatorskie. Jego garaż stał się miejscem gdzie zaczął eksperymentować z różnymi technikami używając na początku tylko prostych i tanich narzędzi do tatuowania gdzie nie potrzeba wiele umiejętności.
Choć jego prace nie były wybitne, to pasja Dayvon'a nie znała granic.


Do Dayvon'a zaczeli przychodzić jego znajomi, którzy dostrzegali jego talent i zaangażowanie, oferował im usługi za pół darmo. Jego reputacja wzrastała z dnia na dzień, a jego garaż stał się jego miejscem pracy.

Z czasem, dzięki wsparciu swoich pierwszych klientów Dayvon zdecydował się przejść na wyższy poziom. Otworzył oficjalne studio tatuażu które nazwał
"Davis Ink Den". To było miejsce w którym każdy kto przekroczy próg lokalu może poczuć magie tatuażu i złapać do tego ogromną zajawkę. 

 

seks.webp.a75993f0810370b85ab88e589c9b900a.webp

image.webp.fbb5a3eb205fdf62bec1fbf9ce871305.webp

 

Postać lidera: Dayvon Lashun
UID postaci lidera z panelu gracza: 49194
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: wstawiłem u góry
Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Salon Tatuażu
Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a):
Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): 

OOC

Spoiler

Cześć, wpadłem na pomysł założenia salonu tatuażu na Davis. Uważam że granie salonu tatuażu jest ciekawe jeżeli gra się coś więcej niż podanie katalogu, stawiam na wysoki poziom roleplay oraz mam czas na prowadzenie tego biznesu, chciałbym w ten biznes wkładać z siebie wszystko oraz chciałbym poszerzyć ekipę o parę osób, nie chciałbym się ograniczać ani skupiać się na farmieniu pieniędzy, chciałbym stawiać na ciekawe wątki które będą rozwijać mój biznes oraz ciekawe współprace z innymi firmami, tak aby tworzyć jak największą interakcje z graczami.

 

Edytowane przez RowerCzterokolowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin