Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Gra/Krzysiu] UrBaNPL


UrBaNPL

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/16828-urbanpl/
Nazwa postaci na którą nałożono karę: Toney Davis
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Blokada Postaci 
Powód nałożenia kary:  
Logasz po złapaniu przez LEA. Tłumacz się w apelacji.
Członek ekipy nakładający karę: @Krzysiu
Wyjaśnienie sytuacji: Zacznijmy akcje pod Vespucci kiedy stałem normalnie i porzyczyłem se motor pojechałem załatwić sprawę wróciłem i oddałem koleżanka pusciła jakąs złą informację że jednak ten motor skradłem, no i kolega bez żadnego odegrania bił mnie co zgłosiłem na /report i nikt mi nie pomógł postanowiłem wrocić na vesspuci gdzie znajdowało sie LSPD które grało z tym chłopkiem kiedy oni se grali mi wywaliło ping i nie mogłem nic a nic napisać, jestem tu nowy ta akcja to było totalne gówno facet bez odegrania biegnie i mnie bije poczym pisze na /pw że mi bana łatwi albo coś 
Ewentualne screeny/świadkowie: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Supporter

Dostałem tylko informacje o Twoim lognieciu z serwera od graczy SD, wcześniejszej sytuacji nie znam. Jesteś nowym graczem, więc jeśli faktycznie zawinił tutaj ping, to nie mam nic przeciwko, żeby Ci tą karę zdjąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin