Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Cremieux Visual Arts Gallery


Rekomendowane odpowiedzi

YNgyu04.png
 

Spoiler

Postać lidera: Theodore Carotti
UID postaci lidera z panelu gracza: 49161
Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu:
pbQ4GTJ.pngtbj9sov.png

Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Inny

Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): Biuro Executive Warm, ewentualnie chętnie podyskutuję na temat interioru do projektu. 



Cześć. Zauważyłem, że sfera artystyczna na serwisie sprowadza się praktycznie wyłącznie do kwestii muzycznych dlatego postanowiłem ruszyć z projektem trochę odbiegającym od standardów. Moim pomysłem jest stworzenie galerii sztuki, a jej założenia przedstawię Wam w kolejnych akapitach.

Na początek mały disclaimer — mój pomysł na galerię sztuki będzie opierać się na dwóch odnogach. Każda z nich angażuje oraz organizuje rozgrywkę dla graczy pochodzących z różnych środowisk na różne sposoby – jednak w zasadzie nie może odbyć się bez nich. Każda z nich przewiduje gratyfikację w postaci pieniędzy dla graczy, ale nie jestem w stanie zagwarantować chęci innych do uczestnictwa w tym projekcie.

  • Sfera publiczna

Backstory galerii wygląda tak, że jej finanse pozostają na lekkim minusie. Zamierzam odwrócić ten trend w rozgrywce IC poprzez organizowanie za pomocą forum konkursów fotograficznych (a w przyszłości być może i digital-artu) dla wszystkich chętnych uczestników.

Tematyka prac będzie ogłaszana przez galerię, która będzie organizować konkurs. Gracze będą mogli poprzez rozgrywkę IC tworzyć zdjęcia za pomocą swoich telefonów (lub odgrywać, że robią zdjęcia za pomocą aparatów), a następnie po uiszczeniu wpisowego (nie planuję wygórowanych kwot, maksymalnie do $500 dolarów, jeśli pomysł się przyjmie) będą mogli zgłosić swoje zdjęcia do konkursu. Do fotografii będzie można dodać krótką notkę przybliżającą historię zdjęcia (przykładem World Press Photo oraz burnmagazine). Czas zgłoszeniowy będzie ograniczony, a zakwalifikowane prace zostaną wystawione na forum, by społeczność mogła samodzielnie zagłosować na swoje ulubione zdjęcie. Głosowanie odbędzie się albo za pomocą Google’a, albo za pomocą zewnętrznego narzędzia, które będzie zezwalać na głosowanie jednorazowe. 

Planuję przygotować stosowny regulamin, aby nikt nie próbował oszukiwać lub nadwyrężać zabawy dla innych, ponieważ pula nagród dla zwycięzcy (lub osób na podium — w zależności od formuły konkursu) będzie pochodziła z wpisowego (im więcej osób zgłosi się do zabawy, tym pula nagród będzie większa), pomniejszona o 20% z ogólnej kwoty w formie opłat na działanie galerii. Tłumacząc obrazowo – jeśli pula pieniędzy wynikająca ze zgłoszeń wyniesie $1000,  to pula nagród dla uczestników wyniesie $800. Reszta kwoty zostanie potrącona na rzecz działania biura. 

Wpisowe będzie można uiścić osobiście (kontaktując się z właścicielem galerii), lub poprzez przelew na wskazane w konkursie konto bankowe, z konkretnym tytułem przelewu. Do zgłoszenia będzie trzeba wysłać screen z potwierdzeniem uiszczenia opłaty (zwykły screen z przelewów lub /pay do właściciela/pracownika), aby praca mogła zostać zgłoszona. 

Oczywiście nie zamykam się też na wszelkie inne formy rozgrywki. Przykładowo, jeśli jesteś celebrytą i chciałbyś poszerzyć swoje portfolio, lub chciałbyś stworzyć postać malarza, digital artu, rzeźbiarza, etc. i poszukujesz wsparcia, to z wielką chęcią wspomogę taką współpracę. Jeśli tylko masz pomysł i chciałbyś rozegrać coś ciekawego, to zapraszam do kontaktu zarówno OOC (forum/discord) jak i IC (mailowo/telefonicznie). 

  •  Sfera przestępcza

Projekt galerii sztuki z problemami finansowymi aż prosi się o to, by skorzystać z możliwości poszerzenia zarobku i wpływów w przestępczej części miasta. 

Dlatego planuję w niedługim czasie od publikacji tego tematu również udostępnienie projektu zarobkowego związanego z działaniem pasera oraz rozbudowy projektu o fałszowanie obrazów (w granicach rozsądku oczywiście).

W jaki sposób mam zamiar zorganizować grę dla przestępczej części miasta? Otóż, zamierzam im płacić za rozegranie akcji kradzieży oraz dostarczenia obrazów/rzeźb/dzieł sztuki wizualnej. Za rozegranie stosownej akcji, udokumentowanie jej (screenami lub podrzuceniem mi tematu z działu “Przestępstwa”) oraz dokonanie wymiany zamierzam zapłacić e-dolary. 

Zadacie sobie pewnie pytanie – no tak, ale w jaki sposób ma się to sfinansować? Przecież pieniędzy nie dostaniesz z nieba. To prawda, dlatego zamierzam skorzystać z możliwości Crime Supportu będącego częścią Event Teamu (z którym już jestem po słowie - m.in. z @boa oraz @siwysoprano), by sprzedać obrazy z zyskiem i otrzymać za to gratyfikację pieniężną. Dzięki temu procesowi otrzymam finansowanie dla kolejnych grup chcących dodatkowo dorobić do swojego włamania, bądź celujących konkretnie w kradzieże sztuki. 

Jeżeli ktokolwiek ma pytania lub chciałby dowiedzieć się więcej w tej części to oczywiście zapraszam do kontaktu — chętnie odpowiem na wszystkie nieścisłości, z wielką przyjemnością przyjmę wszelką formę krytyki i propozycje działania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się to 😍

Twoja aplikacja na Projekt IC została przyjęta.

Zgłoś się na oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA 

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu, który prowadzisz. W swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu, kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa)

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.


Pamiętaj, że twoim obowiązkiem jest aktualizować temat przynajmniej raz na 30 dni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tUonBqY.png

 

Jqki7KK.png

 

Spoiler

Dzięki za okazane zaufanie. Jako, że moja postać niezbyt mocno jest związana z jakąkolwiek formą sztuki poprosiłem Event Team o możliwość rozegrania wspólnej akcji. Na dniach pojawi się więcej screenów dających do zrozumienia w jaki sposób drogą IC ktoś taki jak Theodore Carotti ma wpływ na galerię sztuki pana Cremieux. Wielkie dzięki @siwysoprano za podjęcie rękawicy odegrania tej postaci. Z czasem zamierzam stworzyć tę postać samodzielnie, by móc szerzej wyjść do kontaktu ze wszystkimi zainteresowanymi (zarówno w sferze publicznej, prywatnej jak i przestępczej). 

 

Zachęcam do podejmowania kontaktu w jakiejkolwiek formie. Na dniach pojawi się pierwsza aktywność dla wszystkich zainteresowanych. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Wydarzenia w świecie IC pędzą swoim torem, do pełni działania galerii. W międzyczasie pracujemy nad stworzeniem klimatycznego interioru współczesnej galerii sztuki dostępnej dla każdego, kto choćby tylko przez chwilę chciałby rozegrać akcję w tym miejscu. Szkielet został przygotowany, pozostało jedynie uzupełnić go brakującymi dziełami.

 

Wielkie dzięki @dan aka sqn!

image.png.28e34a18d38236cfbd5e60157834afdc.png

image.png.7ae7fc99a2311a72167e7bcc6840eaa2.png

image.png.ef27e54d57d79518e1799d2d9539d96d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W wyniku rozgrywki IC moja postać finalnie została częściowym udziałowcem galerii sztuki. Nie pozostaje mi zatem nic innego jak tylko rozpocząć oficjalne działanie pod szyldem Cremieux Visual Arts. Na dniach przygotuję pierwszy konkurs fotograficzny oraz regulamin wydarzenia. Wielkie dzięki Crime Support za udział!

image.png.4dd61e6668142ff7c0a2cd45b50ad2a4.png

image.png.56358dab76ffc00c57174b2ee759e46a.png

image.png.0544c16e4f4e0d25d188ec0b8285cca0.png

image.png.c5b0dca8a2f57b22ebe665133994843e.png

GZY, Cwaniak, Juzi i 3 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin