Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Cut some pieces


Rekomendowane odpowiedzi

RJ4WPYH.png



Osoby, które mają ze sobą problemy często powtarzają taką frazę "Ja nie jestem nic warty". Rzeczywistość jest zupełnie inna, gdyż każda osoba, która nie ma zrujnowanych wnętrzności może zostać przemieniona w pieniądz, przy odpowiednich kontaktach oraz umiejętnościach. 

Handel organami to mimo wszystko skomplikowany proces, w którym jedna jednostka nie zdziała zbyt wiele. Potrzeba tutaj samych organów, osobę od tego, która wydobędzie je z ciała innego człowieka, jak i samego kupca. To są trzy najważniejsze postacie, lecz mimo tego angaż jest o wiele większy, niż może się wydawać. Ten cały trójkąt potrzebny do działania jest wypełniony niepewnością, sporym ryzykiem, a co najważniejsze - sowitym zarobkiem. Ludzie wykorzystują wszystkie możliwe środki, próbując jak najbardziej zmniejszyć ryzyko potencjalnej wtopy i wylądowania za kratkami. Cały ten brudny interes jest na delikatnej linii, nie można sobie pozwolić na to, aby do kogoś niepotrzebnego dotarła informacja o czymś takim. 

Ludzie decydują się kupować organy z najróżniejszych powodów, a zazwyczaj są to: Nerki, Wątroba oraz Serce. Choć te trzy są najbardziej pożądane, to wydobyć można więcej, w zależności od tego co wymaga druga strona. Potrzeba również wiedzy, do czego ma być przeznaczony dany narząd. Służy to jak najlepszym dopasowaniu komórek, przy tym zmniejszamy ryzyko niepowodzenia późniejszej transplantacji.

Rynek nielegalnych narządów jest spory, jednakże aby się w nim odnaleźć trzeba odpowiednio lawirować i mieć na uwagę na wszystko dookoła. Częścią całego procesu może być każdy, od zaawansowanego chirurga po wielkiego, lojalnego, wydziaranego faceta, który robi za tymczasową ochronę przy ważnych rozmowach lub transakcjach. Natomiast to cisza i brak rozgłosu zapewniają największe powodzenie całemu przedsięwzięciu.

Spoiler

OOC:
Siema. Wychodzę z projektem zarobkowym do mojej postaci w strefie przestępczej, gdzie jak łatwo wywnioskować będzie polegać na handlu organami, przechodząc przez cały proces. Od uzyskania ciała bądź samej osoby żywej, do wycięcia organu a następnie sprzedaży. Przy całym tym procesie będę starał się wkręcać organizacje przestępcze, które mają kontakt z moją postacią, aby też miały kolejny wątek do rozegrania.

Tym ruchem nie chce się ograniczać tylko do event team, a być może nawet wykorzystywać do wycinania organów osób żyjących i normalnie grających z różnorakich powodów. Czy to porwania jak ktoś sobie u mnie (lub kogoś innego bliskiego) solidnie przeskrobie lub dobrowolne oddane nerki dla swojego zarobku, wszystko zachowując w granicach rozsądku. Nie ma to wyglądać tak, że jak ktoś chce kasę to idzie wyciąć nerkę. Odpowiedni powód, dobra gra i budowanie narracji - bez tego nie chcę, żeby coś takiego miało miejsce. Nieliczna grupa osób ma wiedzieć o tym przedsięwzięciu, jednakże nie mylić tego z tym, że to będzie zamknięta grupa graczy. To ma być interes dla mnie jak i dla innych.

Wstępnie temat jest realizowany przy współpracy z organizacją AP @ngp123, jednakże nie wykluczam dołączenia jakiś jednostek do tego procederu, które mogą się przydać.

 

Edytowane przez Symiron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin