Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Astrid "Valkyrie": Bjornsen


Caerro

Rekomendowane odpowiedzi

Brana22.thumb.png.3e18ae857d4ae5cc46099e7fca56c1e9.png

 

 

Astrid "Valkyrie" Bjornsen (ur. 14.02.2000 - Bergen, Norwegia) - Profesjonalna Kick-bokserka, W wieku dziecięcym rozpoczęła treningi sportów walki, co raczej nie miało zbyt wspólnego z prawdziwym sportem a bardziej zabawą, lecz już wtedy dużo ją to uczyło iż aktywność fizyczna i zdrowy tryb życia to podstawa. W wieku 10 lat rozpoczęła treningi bardziej "profesjonalne" Kickboxingu gdzie toczyła pierwsze sparingowe walki dla dzieci. 

W wieku nastoletnim (14 lat)  wraz z rodzicami przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych a dokładnie do Los Santos w stanie San Andreas, to właśnie tam kontynuowała swoją naukę w nowej szkole (High School), okres pierwszej klasy minął jej samotnie z powodu iż nie potrafiła się odnaleźć, lecz w tym samym czasie kontynuowała treningi sztuk walki gdzie podbudowywało to jej charakter i determinacje do osiągnięcia wysokich celów, to tutaj osiągała swoje pierwsze sukcesy - w wieku 15 lat po kilku udanych amatorskich walkach, zawalczyła w końcu na Młodzieżowych Mistrzostwach San Andreas w Kick-Boxingu, zwyciężyła ona je notując się jako mistrzyni w swojej kategorii wiekowej i wagowej. 

Tuż po tym sukcesie dostała powołanie na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Kick-Boxingu reprezentując swój kraj, jako iż Mistrzostwa były organizowane w USA - nie miała daleko do wydarzenia. Niestety, tutaj porażkę, zajmując jedynie 4 miejsce poza podium. 

Lecz ta porażka wpłynęła "pozytywnie" na dziewczynę jako iż wraz z trenerem zrozumieli iż muszą razem więcej pracować żeby osiągnąć sukcesy, jej determinacja była tak wielka, że kilka lat później, w wieku 16 lat dostała propozycję walki na lokalnej amatorskiej gali Los Santos Boxing Night 1, gdzie dumnie zwyciężyła swoją walkę. 

Lekko przechodząc o kilka lat później w wieku 24 lat, po wielu sukcesach w Kick-Boxingu postanowiła spróbować czegoś innego i zaczęła trenować Mixed Martial Arts (MMA), postanowiła iż w tej dziedzinie chciała by zawalczyć na jakiejś gali, spróbować swoich sił  - marzy się jej walka na gali VFF.

 

 

 

 

 

 

PRO RECORD 

Kick-Boxing/K1: 5 WIN'S | 0 LOSE'S | 1 DRAW'S
MMA: 0 WIN'S | 0 LOSE'S | 0 DRAW'S

AMATEUR RECORD 

Kick-Boxing/K1: 10 WIN'S | 4 LOSE'S | 0 DRAW'S
MMA: 0 WIN'S | 0 LOSE'S | 0 DRAW'S

SOCIAL MEDIA: 

LIFEINVADER: https://li.v-rp.pl/Astrid_Bjornsen_49697

POWIĄZANIA: 

VIOLENT FIGHT FEDERATION

WorldWide Fight Club

WZMIANKI:

1. https://li.v-rp.pl/post/81405_wielki-powrot-i-wyczekiwany-debiut-nele-van-dahl-zawodniczka-mma-ktora-wraca-do.html

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Astrid Bjornsen
Numer konta postaci: 0727400514
Przynależność: VFF

 

Edytowane przez Caerro
wasakk, Vesa, Sava i 5 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

UPDATE 1 - Współpraca z nowym klubem sportów walki

image(5).png.cf50bc4b0d8b124e2f760de0cd0bbdc7.pngimage(6).png.c90e614f4d45fe81a0bfbb5fc1491eb6.png

 

 

 

  • Astrid Bjornsen podpisała umowę o pracę z L.S VINEWOOD BOXING GYM i tym samym dołączając do sztabu trenerskiego klubu, również będzie reprezentować klub jako członkini itp. na swoich walkach, lecz trenerem do MMA zostaje dalej Matt Orton (@virusik).
Edytowane przez Caerro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano (edytowane)

Update 2 - Potencjalna Współpraca z Soul Evisceration

rozmowa.png.61ee1d5b62ee0e5214781bc1189fe7e5.png

rozmowa2.png.0d46db4a0a6fad0b7c17aae1376b0bbe.png

**31.05 o godzinie 18:00 Astrid Bjornsen wraz z Fehu Skarsgard ( @Sava )  spotykają się w "siedzibie" Soul Evisceration **

 

  • Astrid Bjornsen mówi: Hey Fehu.
  • *** Fehu Skarsgard kiwnęła do kobiety na powitanie.**
  • Fehu Skarsgard mówi: Cześć Astrid. Super, że udalo się trafić.
  • *** Fehu Skarsgard spojrzała za szkotem.**
  • Wattie Reid mówi: Yo.
  • Fehu Skarsgard mówi: Nie wiem, czy miałaś okazje poznać Wattiego... jest u nas gitarą prowadzącą w kapeli.
  • Astrid Bjornsen mówi: Yo.. dobrze dobrze - dla mnie ważne żeby zrobić show.. na tej gali.
  • Astrid Bjornsen mówi: Hey.. Hey - miło poznać, Jestem Astrid - niedługo debiutująca w VFF.
  • Fehu Skarsgard mówi: Domyslam się haha. Siadaj, napijesz się czegoś?
  • Fehu Skarsgard mówi: Wody? Soku?
  • Astrid Bjornsen mówi: Hmm.. wody, wody.
  • Wattie Reid mówi: Szkockiej piwa?
  • Astrid Bjornsen mówi: Nie pije alkoholu.. haha.
  • Fehu Skarsgard mówi do Wattie Reid: Już naznosiłeś...?
  • Wattie Reid mówi: Pewnie bez tego czuje sie obco.
  • *** Fehu Skarsgard pokręciła głową rozbawiona.**
  • Fehu Skarsgard mówi do Astrid Bjornsen: Dopiero się tu urządzamy
  • Astrid Bjornsen mówi: Fajnie tu macie.. serio.
  • *** Fehu Skarsgard wzieła szklankę i polała wody filtrowanej do niej.**
  • Fehu Skarsgard mówi: Rozkręcamy się dopiero.
  • *** Fehu Skarsgard podała szklankę do kobiety.**
  • Astrid Bjornsen mówi: Kiedys myslalam nad zrobieniem jednej nuty.. tak typowo dla zabawy - ale to nie dla mnie.. haha.
  • Wattie Reid mówi: Dzieki dzieki o to chodzi by sie tym bawić.
  • Fehu Skarsgard mówi: Cóż, jakby Cię naszło, mamy studio na wynajem po drugiej stronie ulicy dosłownie, zapraszam.
  • Fehu Skarsgard mówi: Taaak.
  • Astrid Bjornsen mówi: Jak bym miała robić jakąkolwiek nutę to wtedy ktos z topki muzyków w Santos.. musiałby mnie prowadzić za rączke żeby mój głos był w niej słuchalny.
  • Wattie Reid mówi: Trzy akordy darcie mordy dziecino myslisz ze w punku umieli spiewać?
  • Fehu Skarsgard mówi: Z topki? Nieźle celujesz, słowo... A co do występu, rozumiem, że chodzi Ci o zagranie kawałka przed Twoim wejściem, na wejściu?
  • Wattie Reid mówi: Ja tez pare lat temu brzmiałem jakbym zamawiał potrójna szkocka kompletnie pijany.
  • Fehu Skarsgard mówi: Dalej tak brzmisz.
  • Astrid Bjornsen mówi: Tiaa.. o to chodzi - jako iż jestem z norwegii... uwielbiam swoje strony, chce do tego wyjscia dodać klimatu nordyckiego - wiesz żeby ludzie poczuli klimat nordycki.
  • Fehu Skarsgard mówi: No pewnie. Patrzyłaś już coś z naszych kawałków, co by Ci przypadło do gustu na wejście?
  • Astrid Bjornsen mówi: Wiesz co.. hmm - napewno musi to być mocno podbuduwujące... motywujące - mające mocne pierdolniecie, kopa.
  • Fehu Skarsgard mówi: No tak... ale pytam, czy w ogóle sprawdzałaś nasze kawałki.
  • Astrid Bjornsen mówi: Nie no wiem.. wiem.
  • *** Wattie Reid usmiechnal sie w strone fehu.**
  • *** Fehu Skarsgard spojrzała kątem oka na W. Reid.**
  • *** Wattie Reid wysunal paczke cherry papierosow zgarnal jednego mietolac w ustach.**
  • Astrid Bjornsen mówi: Fehu.. podoba mi się ten twój cover na gitarce - The day is gone, The forest Rangers Cover... co myslisz żeby zagrać na gali?
  • *** Wattie Reid rozpalil papierosa przygladajac sie kobieta.**
  • Fehu Skarsgard mówi: Gram na gali i tak. Niemniej to mówimy o moich solowych.. a Tobie chodzi o norweskie klimaty, więc bardziej kawałki Soul Evisceration.
  • Wattie Reid mówi: Yeah jednak najblizej temu do oddania chłodu północnej europy skarbie.
  • Astrid Bjornsen mówi: Okey.. okey - jeżeli chodzi o sprawy techniczne z potencjalnym występem to nie martwcie się.. to ogromna federacja, ich gale to złoto.
  • Fehu Skarsgard mówi: Wiem, bo obserwuje to, występowałam u boku Ortona, czy mocno działałam z kibicowaniem Dos Santosa... Girl, wiemy czym to jest, bywamy na galach, ja sama jestem mocno zaangażowana.
  • Fehu Skarsgard mówi: Gram solowo przed main eventem.
  • Fehu Skarsgard mówi: Chciałaś wspólpracy z nami, ale mam wrazenie, że nawet nie wiesz co gramy.
  • Wattie Reid mówi: Możemy zawsze wrzucić ci jakieś które według nas by pasowały pod taki klimat i się zastanowisz.
  • Fehu Skarsgard mówi: Yep.
  • Wattie Reid mówi: Wiemy że jednak black metal jest nizszowym gatunkiem dla szerszej populacji nawet to kurwa nie dziwi.
  • Astrid Bjornsen mówi: No możecie też podpronować... osobiscie myslalam nad którąs z nutek z waszego albumu Self Dianosis, Fathomless Dark LP.
  • Fehu Skarsgard mówi: W sumie te z moim wokalem to już bardziej Death Metal...
  • Fehu Skarsgard mówi: Dobra... Możemy zrobić jak Reid Ci zaproponował, że wybierzemy kawałki i wybierzesz pasujący najbardziej.
  • Astrid Bjornsen mówi: Okey.. okey.
  • Astrid Bjornsen mówi: A tak na odmianę.. chce zrobić fajną otoczke na konferencji - dogadam z zarządem federacji.. Fehu na samej konferencji chcialabys zagrać ten cover - mam fajnie obmyslone wejscie... wiesz nawet na samej konferencji można wszystko ustalić, jeden gosc.
  • Astrid Bjornsen mówi: Wjechal na nią karawanem haha.
  • *** Fehu Skarsgard zmarszczyła nos, podrapała się po nosie, zastanawiając się.**
  • Fehu Skarsgard mówi: Wiesz, że ta nuta to depresyjna ballada? Chcesz ich uśpić?
  • *** Fehu Skarsgard zaśmiała się lekko.**
  • Fehu Skarsgard mówi: I nie ma nic związanego z Norwegią.
  • Fehu Skarsgard mówi: Plus szczerze, nie wiem, czy konferencja to dobre miejsce na koncerty... dodatkowo karawaną wjechałam z Juanem, więc to trochę odgrzewany kotrlet.
  • Astrid Bjornsen mówi: Hmmmm... chodziło o samą konferencje.
  • Fehu Skarsgard mówi: Tfu, kotlet.
  • Fehu Skarsgard mówi: Czyli na konferencji niekoniecznie zależy Ci na trzymaniu się klimatu?
  • Fehu Skarsgard mówi: W sensie skandynawii i tak dalej.
  • *** Fehu Skarsgard zakreśliła dłońmi okrąg, jakby miała na mysli ogół.**
  • Astrid Bjornsen mówi: To znaczy na konferencji chce żebys wystąpiła ty solowo.
  • *** Wattie Reid popala papierosa przymknal oczy wypuszczajac kłeb dymu.**
  • Fehu Skarsgard mówi: Hm... Nie wiem, czy to nie zabije impaktu z występu na gali przy main event.
  • Astrid Bjornsen mówi: W sumie racja.. racja - to nie kombinujmy zostańmy przy początkowym zamysle o wystąpieniu Soul zespołowo na wyjsciu do walki.
  • Fehu Skarsgard mówi: Yep. Wiesz może czy będzie tam miejsce na wejściu, gdziekolwiek, by perkusja mogła stać?
  • Wattie Reid mówi: Yeah trzeba jednak sprawnie ja zamontować zdemontować zadbać o to by jakoś zrobić to sprawnie.
  • Fehu Skarsgard mówi: Yeeah... bo widzisz to jak? Gramy na wyjściu, więc mamy iść z Tobą, czy grać gdzieś na górze jak jest zejście?
  • Astrid Bjornsen mówi: Na górze.. na górze -.
  • Astrid Bjornsen mówi: Dogadam z nimi żebym wychodziła jako druga.. wtedy będzie to łatwiej od strony logistycznej.
  • Astrid Bjornsen mówi: Bo sama nie wiem jak wychodze.
  • Fehu Skarsgard mówi: Pewnie... Próby i tak będziemy musieli ogarnąć, byśmy mieli zgranie z Tobą.
  • Astrid Bjornsen mówi: Ja i tak wychodząc stane w najwyższym miejscu wyjscia i wykonam kilka prostych i będę dosc wolno szła.... dwa trzeba zbijać piątki z fanami haha.
  • Fehu Skarsgard mówi: Yep, pewnie. Po prostu wiesz, w teorii brzmi to wszystko fajnie, w praktyce ani my nie możemy przeszkadzać Tobie, ani Ty nam. Wokal jeszcze sobie poradzi, ale jak instrument się szturchnie to może wyjść niedociągnięcie, a z występami jesteśmy mocnymi.
  • Fehu Skarsgard mówi: Perfekcjonalistami.
  • Astrid Bjornsen mówi: Wiadomo wiadomo.. wiesz co do gali mamy jeszcze troche czasu - do końca tego tygodnia napewno skontaktuje się z kims z zarządu podpytać o te ważne kwestie.
  • Fehu Skarsgard mówi: Okey, a jak to widzisz od strony finansowej?
  • Astrid Bjornsen mówi: Możecie mi też wysłać ridera technicznego a ja im przesle.
  • Fehu Skarsgard mówi: Pewnie, niemniej jak określiłam, próby i tak trzeba trzasnąć.
  • Astrid Bjornsen mówi: Wiadomo.. wiadomo - a jak by was interesowało?
  • Wattie Reid mówi: Tak samo przeslemy ci kawałki jak my to widzimy w najblizszym czasie własnie kwestia pieniędzy.
  • Astrid Bjornsen mówi: Może nawet się uda.. że sama federacja by wam zapłaciła za występ - to również mocno plusuje na ich gale, albo pogadam o podwyższce mojego kontraktu, wtedy zrobimy procent od mojego kontraktu.
  • Fehu Skarsgard mówi: Patrząc na zasięgi jakie mamy, ilość osób, które przychodzą na nasze występy, netrate... 150 tysięcy brzmi na cenę sensowną za to.
  • *** Fehu Skarsgard rozłożyła ręce.**
  • Fehu Skarsgard mówi: To już zostawiam w Twoich rękach, ale możliwe... raczej teraz będą łapać opcji, by się podbić, zwłaszcza po tragedii na LSBA.
  • *** Fehu Skarsgard wypuściła powietrze, dalej jej przykro po informacji o śmierci znajomego.**
  • Astrid Bjornsen mówi: A co się tam stało.. bylam przez chwile na początku konferencji - wiem że stała się tragedia z odejsciem z tego swiata Thomasa Zucco - swietnego pięsciarza.
  • Wattie Reid mówi: Yeah teraz będą chcieli zrobić dobrze swojemu wizerunkowi i takie tam inne pierdoły.
  • Wattie Reid mówi: Nie wiem nie sledze zbytnio tych gal dziecino Fehu jest wieksza fanka.
  • Wattie Reid mówi: Przykro mi jest poprostu że ktoś robiący coś dla ludzi umarł.
  • Fehu Skarsgard mówi: Właśnie chodzi o Zucco. Laski na niego się rzuciły, odepchnął jedną, potem nie wiem... ale no...
  • Fehu Skarsgard mówi: Nie powinno się tak stać. Temu też, informacja dla Ciebie, bo jak Wattie określił, jestem fanką sztuk walk, ale jeśli VFF lub na konferencji odbędzie się coś, co będzie robić z tego marne freakfight to duża szansa, że zrezygnujemy.
  • Fehu Skarsgard mówi: Bo to co się dzieje to porażka, ale na szczęście VFF zdaje sie mieć wiekszy poziom.
  • Fehu Skarsgard mówi do Wattie Reid: Tak mi też... Thomas był jaki był, ale był nieszkodliwy i sympatyczny
  • Astrid Bjornsen mówi: Tiaa... ja nie rozumiem tych pseudosportowców wyzywająych się od dziwek, pizd, zjebów i tak dalej - a sportowo w klatce pokazują poziom freakfight... ja akurat powiem szczerze że będę mieć ciężką walke jako iż może w samym K1 zawodowym mam.
  • Astrid Bjornsen mówi: Pięć wygranych, zero porażek, jeden remis to w MMA debiutuje - a mam przeciwniczke która ma za sobą dwie walki, jedną wygraną, jedną przegraną... więc będzie ciężko haha ale razem z Ortonem jestesmy gotowi na wszystko on jest moim trenerem.
  • Wattie Reid mówi: Chcą nakrecic show ale często przesadzaja i nie rózni sie to on zwykłego pub brawl.
  • Astrid Bjornsen mówi: W K1 miałam swój sztab, ale do mojego sztabu trenerskiego dołączył Matt z racji iż to MMA.
  • Fehu Skarsgard mówi: Nawet gorzej, bo w pub brawl chociaż masz pociski ciekawe.
  • Fehu Skarsgard mówi: Orton? To dobrze, to dobrze.
  • Fehu Skarsgard mówi: Dasz radę, samo wyjście do walki to już wiele.
  • Astrid Bjornsen mówi: Ciekawostka... moja przeciwniczka też pochodzi z skandynawii - chyba norwegia... więc nieźle nas dobrali, początkowo miałam w kontrakcie totalnie inną zawodniczke ale sama nie wiem co się stało.
  • Wattie Reid mówi: Nordycki wiatr łapie łapie tym bardziej by było dobrać jednak zajebisty wstęp by nadał klimatu.
  • Fehu Skarsgard mówi: A nie z niemczech? Nazwisko ma bardziej germańskie.
  • Astrid Bjornsen mówi: No zobaczymy która z nas trafi do valhalli po tej walce.. haha.
  • Fehu Skarsgard mówi: Jesteś wierząca?
  • Fehu Skarsgard mówi: Chodzi mi o asatru. Wierzenia staronordyckie.
  • Wattie Reid mówi: W saksoni tez wyznawali niemiecka wersje.
  • Fehu Skarsgard mówi: Ot ciekawostka.
  • Astrid Bjornsen mówi: Powiem tak zależy... lubię te tematy - ale ostatnio czasu nie mam na wiele rzeczy, mam zapracowaną głowe walką, w przyszlosci mam plan otworzenie fight clubu.
  • Fehu Skarsgard mówi: Czyli nie wierzysz, prosta odpowiedź haha. Spokojnie, pytam bardziej z ciekawości.
  • Fehu Skarsgard mówi: Własny fight club?
  • Fehu Skarsgard mówi: Niezły plan, gdzie?
  • *** Fehu Skarsgard uśmiechnela sie slyszac Type O Negative z głośników.**
  • Astrid Bjornsen mówi: W ogóle.. co sądzicie o tych kultach satanistyznych i tak dalej?
  • Wattie Reid mówi: Wiekszość systemow wiary jest i tak warta naszczania na nia.
  • *** Fehu Skarsgard zamrugała szybciej.**
  • Fehu Skarsgard mówi: W sensie, ogółem?
  • Wattie Reid mówi: Satanizmu uwielbiam jeść koty z rana a wieczorami przekąsze jakiegoś nietoperza jak ozzy a co?
  • Astrid Bjornsen mówi: Ostatnio wraz z partnerem wybralismy się do jakiejs jaskinii.. Jaskinia Iza - szczerze, pierdolnięte miejsce to miejsce jakiegos kultu, typu pentagram jakas kaplica, jezioro, wielki komin smierci jak potem doczytalam tak to sie nazywa.
  • Wattie Reid mówi: W miedzyczasie w przerwie złoze krew z dziewicy ale to deficytowy towar.
  • Fehu Skarsgard mówi: Oooo zajebiste, gdzie to?
  • *** Wattie Reid usmiechnal sie szyderczo.**
  • Fehu Skarsgard mówi: Mi tam nie przeszkadza, póki nie robią komuś krzywdy - wywalone. Sama wierzę w pogańskie bóstwa, więc jestem skreślona przez boga katolickiego.
  • Astrid Bjornsen mówi: Kurde.. musialabym wam pokazać - ciężko to opisać, serioo.
  • Fehu Skarsgard mówi: Na koncertach cieliśmy się, oblewaliśmy krwią...
  • Fehu Skarsgard mówi: Więc daleko nam do tego nie jest.
  • Wattie Reid mówi: Sam bardziej podchodze do systemu wicca w tym wszystkim.
  • Wattie Reid mówi: To tym bardziej hiszpanska inkwizycja by mnie chciała spalić na stosie.
  • Astrid Bjornsen mówi: Dobra.. to podsumuwując pogadam z organizacją.. o planach technicznych, wy przedstawicie mi potencjalne utwory do wyjscia - jasne?
  • Fehu Skarsgard mówi: Yep. Ustalmy, że do 6-go czerwca najpóźniej damy sobie wszelkie info, byśmy mogli zacząć działać z przygotowaniami, okey?
  • Fehu Skarsgard mówi: Jak uda Ci sie wczesniej dostarczyć nam info - tym lepiej.
  • Fehu Skarsgard mówi: Sami też postaramy sie dogadać to jak najszybciej.
  • Astrid Bjornsen mówi: Jasne jasne.. ogólnie - to może początek czegos wielkiego haha?
  • Fehu Skarsgard mówi: Kto wie, kto wie... możliwe girl.
  • *** Fehu Skarsgard uśmiechnęła sie do niej pogodnie.**
  • Wattie Reid mówi: Yeah zobaczymy nie?
  • Wattie Reid mówi: Nie jestem wyrocznia ledwo czytam runy w naturze.
  • *** Astrid Bjornsen wstała z kanapy podbiła do dwójki osób przybić grabe.**
  • Fehu Skarsgard mówi: Runy są łatwe, c'mon...
  • Wattie Reid mówi: Nie jak jestes w wiecznym rauszu.
  • *** Fehu Skarsgard zbiła z nią, uśmiechajac sie do A. Bjornsen.**
  • Fehu Skarsgard mówi: Czytam znaki jak ślepy z folii bąbelkowej...
  • Astrid Bjornsen mówi: Fajna siedziba tak w ogóle.. serioo.
  • Fehu Skarsgard mówi: Dzieki!
  • Wattie Reid mówi: Dobrze jakbys czytala tak jeszcze instrukcje do skrecenia mebli.
  • Fehu Skarsgard mówi: Niedługo ruszamy z wieloma akcjami związanymi z tym miejscem.
  • **Astrid po rozmowie wyszła z budynku**

 

Edytowane przez Caerro
Sizenox, skoyyyo i Vesa lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin