Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] DRÖM Art Gallery


Rekomendowane odpowiedzi

 

WBxOQh5.png

DRÖM Art Gallery to galeria sztuki założona przez młodą szwedkę, Paige Lofgren (Löfgren) - ambitną fotografkę. Na co dzień pracuje w zawodzie, w ANV Photo Studio, na co nakierował ją znajomy jej przyrodniej siostry. Hobbystycznie prowadzi stronę na Lifeinvaderze: Paige's Photography. Jest osobą bardzo kreatywną, a co za tym idzie - będzie można to odczuć wewnątrz galerii.

Galeria ma za zadanie prowadzić różnego rodzaju mini-eventy związane ze sztuką, bez zamykania się na jej konkretny rodzaj. Współpracować z mniej lub bardziej rozpoznawalnymi artystami z Los Santos jak i zagranicy, jak również handlować sztuką zgodnie z literą prawa. Galeria dodatkowo ma być też odpowiednim miejscem do tego, aby Paige Lofgren mogła prezentować swoje większe sesje niż to, co spontanicznie udaje jej się wrzucić na Lifeinvader. Głównym założeniem galerii jest to, by dać mieszkańcom miasta i okolic możliwość obcowania ze sztuką, która zostanie im podana niemalże pod nos. Założycielka galerii, dodatkowo, chce umożliwić koneserom sztuki możliwość zakupić wartych uwagi dzieł, które w ten sposób staną się na ich wyciągnięcie ręki. 

DRÖM Art Gallery to spełnienie marzeń młodej Paige, która chce robić coś więcej niż naciskanie przycisku w swoim drogim aparacie. Jej zdaniem pieniądze to nie wszystko, wszystkim jest umiejętność pozwolenia ludziom cieszyć obok pięknem sztuki - to jest sens całej pracy fotografa. Lokalizacja na jaką się decyduje jest mało przypadkowa - Paige zdecydowała zbliżyć się do bogatych dzielnic ażeby to właśnie tę część społeczności ściągać ale jednocześnie nie zamykać się na biedniejsze osoby czy wycieczki szkolne. Dla wszystki znajdzie się miejsce w DRÖM, jednak to co na zewnątrz - jak ładne budynki, ciekawa okolica - to prawdziwa zachęta dla klientów.

Spoiler

Wiem, że jest już jeden projekt tego typu - który mnie wyprzedził 😅 ale jednak chcę spróbować swoich sił, zrobić to trochę inaczej chyba nawet. Postać od początku rozwijam na ambitną fotografkę, gram w studio fotograficznym, a plan galerii miałam od dawna 🤷‍♀️ Mam też sporo do zaoferowania, bo plany na zdjęcia, sesje co chwilą wyrastają mi znikąd dosłownie. Myślę, że nawet dwa takie projekty jednocześnie to nic złego, a może i udałoby się wejść w jakieś fajne interakcje między sobą? Postać rozwija mi się fajnie, dlatego zależy mi na tym, abym dostała zgodę na prowadzenie tego projektu.

Spoiler

Postać lidera: Paige Lofgren

UID postaci lidera z panelu gracza: 48834

Link URL do mapy z lokalizacją biznesu/projektu: https://imgur.com/1VJsbSu https://imgur.com/MTKlINx zależy mi tylko na kawałku tego budynku, nie na całym. 

Typ biznesu (Gastro, Salon Tatuażu...): Galeria Sztuki

Wybrany interior* (jeśli nie dotyczy, to n/a): n/a

Link do tematu organizacji** (jeśli nie dotyczy, to n/a): n/a

* https://forum.v-rp.pl/topic/6989-lista-id-interiorów-serwerowych/#comment-47591

** Dotyczy spotu organizacji

🧁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja aplikacja na Projekt IC została przyjęta.

Zgłoś się na oficjalnego Discorda biznesów i projektów IC VIBE ROLE PLAY https://discord.gg/SrtCf9PvQA 

Na miejscu utwórz ticket z prośbą o nadanie rangi poprzez wejście do kanału ⁠kontakt. Pamiętaj, by w nazwie użytkownika dołączyć po znaku "|" nazwę biznesu/projektu, który prowadzisz. W swoim tickecie zawrzyj prośbę o stworzenie dla Ciebie skryptu, kopiując w treść ticketa formatkę uzupełnioną zgodnie ze wzorem (UID postaci, typ biznesu, mapa)

Na Discord zapraszana jest jedna osoba z każdego biznesu/projektu. Nie dopuszczamy więcej reprezentantów. Wszelkie sprawy techniczne czy ustalenia są rozwiązywane poprzez ticket na discordzie biznesowym.


Pamiętaj, że twoim obowiązkiem jest aktualizować temat przynajmniej raz na 30 dni!

miami and elvvi lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nowy_projekt.png.5dc14f0395f1476a19fd435476f534e3.png**22.06.2024 - W sobotę pod adresem Dröm Art Gallery na West Vinewood, Eclipse Boulevard zawitali inspektorzy z Fire Prevention Bureau, którzy zajęli się sprawdzeniem zgodność dokumentacji lokalu po czym wykonali oględzinami obiektu po całej jego powierzchni. Sprawdzili oni także wyposażenie lokalu w postaci gaśnic, apteczek oraz węży naściennych. Przeprowadzili oni również diagnostykę systemów przeciwpożarowych i tuż po tym je podbili, ustawili przypomnienie o wygaśnięciu badań. Zakończyli oni inspekcję z pozytywną oceną końcową co zawarli finalnie w raporcie z inspekcji tuż po wizycie w galerii sztuki**

elvvi lubi to

🙄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin