Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Want to look good for a low price?


Rekomendowane odpowiedzi

SUIQ5y8.png"Artykuł: Przejęcie 1 miliarda dolarów podrobionych markowych towarów w największym nalocie w historii USAWładze federalne i nowojorska policja skonfiskowały tysiące podróbek markowych torebek i butów o wartości ulicznej nieco ponad 1 miliarda dolarów, co czyni tę akcję największą w historii Stanów Zjednoczonych - poinformowało w środę Biuro Prokuratora Generalnego Południowego Dystryktu Nowego Jorku. Masowy nalot miał miejsce w magazynie na Manhattanie w Nowym Jorku, gdzie skonfiskowano około 219 000 podrobionych torebek, ubrań, butów i innych luksusowych produktów. Władze stwierdziły, że łączna szacunkowa cena detaliczna sugerowana przez producenta (MSRP) podrobionych towarów przekracza 1,03 miliarda dolarów, chociaż wartość uliczna takich podrobionych towarów jest zazwyczaj znacznie niższa niż MSRP.


Handel podróbkami stanowi wielki problem dla całego świata nie tylko Stanów Zjednoczonych, handel podróbkami generuje bardzo wielkie straty dla oryginalnych producentów marek. Dlaczego ludzie coraz częściej siegają po podróbki? Statystyki wykazują, że najczęściej po nieoryginalne ciuchy sięgają młodsze osoby, ponieważ nie widzą nic złego w kupupowaniu "fałszywek" a liczy się tylko dla nich efekt i to, że posiadają logo markowego ciuchu za niską cene. Badania opracowano na podstawie odpowiedzi młodych Amerykanów w wieku 13-25 lat. Aż 54 proc. Młodych respondentów na pytanie o to, co myślą o kupowaniu podróbek – stwierdziło, że „jest to ok”. W Stanach Zjednoczonych zaczęły obowiązywać przepisy ustawy INFORM (Integrity, Notification, and Fairness in Online Retail Marketplaces for Consumers Act). To akt o uczciwości na internetowych rynkach detalicznych nakładający na platformy e-commerce konieczność przekazywania służbom danych sprzedawców działających w ich ramach. Zmiany są podyktowane rosnącą skalą pojawiania się podróbek sieci które oferują podrabiane towary. Szacunki mówią, że w samych Stanach Zjednoczonych uczciwy sprzedawcy mieli ponieść straty w kwocie 95 miliardów dolarów. Wprowadzone w tym tygodniu przepisy argumentowane są tym, że obecna polityka największych graczy na rynku nie chroni sprzedawców przed przestępczą działalnością. Nowe przepisy mówią, że platformy e-commerce będą musiały zbierać, weryfikować i ujawniać informacje dotyczące zewnętrznych sprzedawców, którzy przeprowadzają co najmniej 200 transakcji


Spoiler

elo mam plan zagrać sprzedawce podrobionych ciuchów, na ten moment będę grać to na małą skale, lecz z przebiegiem gry ic rozwijać temacior dalej, jest to długo terminowy plan na gierke ponieważ kreuje w tym kierunku moją postać od początku gry w organizacji przestępczej Asian Boyz Crips. Mam zamiar skupować ciuchy od prywatnego agenta i sprzedawać je przez internet jak i do ręki. Całą gre będę dokumentował pod tym tematem mam nadzieje, że poleci to dobrze pozdro.

strony z których brałem teksty:
https://fashionbiznes.pl/nieudany-przekret-na-miliard-dolarow-to-najwieksza-w-historii-usa-konfiskata-podrobek/
https://antyweb.pl/stany-zjednoczone-wojna-z-podrobkami-w-sieci
https://www.foxnews.com/us/1-billion-fake-designer-goods-seized-largest-bust-us-history

Temat gangu pod którą jest moja postać:

 

 

Edytowane przez Staris600
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin