Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, vinsu napisał:

Boze jedyny. To juz czwarty dzien bez mojego ulubionego serwera vibe rp. Pierwszego dnia olalem to wszystko. Przerwa techniczna, tak juz przeciez bywalo. Drugiego zaczalem sie martwic. Odebralo mi apetyt, zaczalem tesknic za moimi wirtualnymi bracmi z gangu ulicznego i za dziewczynami ktore zabieram codziennie wieczorem na przejazdzki po Los Santos (LS). Wczoraj? Zaczelo sie nieco uspokajac. Poziom mojego testosteronu nieco wzrosl, a z mojej twarzy zaczal znikac tradzik. Mimo nie spania od 72 godzin, zdolalem nawet posprzatac swoj pokoj. Wyrzucilem torebki po czipsach i butelki po piwie - to pozostalosci po oczekiwaniu na powrot mojego ulubionego serwera. Zasnalem wczoraj o siedemnastej. Dzisiaj? Jest spoko. Pojechalem rano do szkoly. Jestem nauczycielem geografii wiec nie jest to jakos meczaca dla mnie robota. Porozmawialem z innymi nauczycielami. Nie czulem zadnej presji, a nasze rozmowy szly plynnie i bez zbednych problemow. Minela godzina dwunasta. Niektore kobiety (ucze w zaocznej wiec sa dorosle) zaczely mi sie nawet podobac. Zarowno z twarzy, jak i ubioru. Czuje, ze zyskuje swoja pewnosc z powrotem. Wrocilem do domu i usiadlem przed komputerem. Powraca tesknota. Robiac menyoo przypomnialem sobie znowu pieknosc tego serwera. Czuje sie, jakbym mial PTSD, zespol stresu pourazowego, ale moja trauma sprowadza sie do klimacika. Widzac te postacie z gta V ubrane w tematyce gangow ulicznych po prostu oszalalem. Zaczalem sie trzasc. Rzucam gangsigny sluchajac mojego ulubionego tworcy z Los Angeles (LA) (free) tr3yway6k. Nie moge wytrzymac. Wpadlem w trans. Po prostu tesknie za slonecznym Los Santos. Boje sie, ze serwer zniknie wraz z majatkiem postaci mojej i moich kolegow. Sama mysl tego, ze nie bede mogl zlapac fades z innym graczem wieczorem pozbawia mnie checi do zycia. Blagam, przywroccie klimacik.

 

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin