Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[22.01][507boyz] 507Raufen - Ende deiner Macht, Schwein #FREERAUFEN.


Baartoszek

Rekomendowane odpowiedzi

 

**Głośno zrobiło się o undergroundowym raperze z grupy 507 ''Raufer'' - media w stanie relacjonowały sprawę bójki rapera z 'ulicy' z oficerami departamentu. Ksywka gangstera z Amsterdamu pojawiła się na ustach mediów, ze względu na brutalność policji. Jak donosi adwokat rapera oficer okładał nieprzytomnego już gangstera na ziemii po twarzy nadużywając swoich uprawnien. Sprawą zajał się wydział wewnętrzny IAG - jak mówią media nie wiedzą czy to przypadek czy też 'ustawiona promocja' nowego utworu rapera. Jedno jest pewne dzięki rozgłosowi jednym czynem stał się popularniejszy niż większość undergroundowych raperów. W social mediach można zauważyć #FREE507RAUFEN - oraz nagonkę na brutalność departamentu względem imigrantów.**

**W swoim utworze raper poruszył w mocny sposób życia na ulicy, skrytykował brutalność policji przelewając żal wielu na papier - utwór podbił serca osób lubiący typ mocnej i rewolucyjnej muzyki. Raper mówi również o miłości do ojczyzny i nienawiści do policji. **

664960874_NewProject(35).jpg.90cf54630b8ff4fabfcef6aeb03768d6.jpg

Tekst:

 

Spoiler

Jestem jedynym prawdziwym 13-letnim królem i mogę nosić Breitlinga, Branie zakładników,jebanie przed radiowozem, Mój majątek rośnie, ghettopöbelrap, a moja przedsiębiorczość mówi, że nie ma rzeczy niemożliwych
Niemieckie luksusowe limuzyny, złote karty kredytowe, duże miasto, piraci każdy chce zarobić, a departament węszy po kątach - zabierają naszych braci.
Oh czarne wszystko jak satanista, instyle. Suki wysyłają błyszczące fajne nagie zdjęcia przez WhatsApp (tak). Wielkie usta jak pelikan, śródziemnomorska l'meri Tschan!
Pierdolona czarna świnia chciała mnie pobić teraz leży martwy - verdammter Mord!
Einige Bälle für diejenigen wie Sie, einige Bälle
Für Zeugen ein paar Murmeln
Ein paar Bälle für die Lumpen, ein paar Bälle
Vielleicht ein paar Bälle für den Staatsanwalt
Ein paar Murmeln, ein paar Murmeln, ein paar Murmeln
Ein paar Murmeln, ein paar Murmeln, ein paar Murmeln
Ein paar Murmeln, ein paar Murmeln, ein paar Murmeln
Ein paar Bälle!
Na wymianę wezmę wyrok, ulice spływają śmiercią i kokainą.
Po twojej suce znowu jebią moje palce
Wchodzę z towarem na salony , wszyscy się gapią 
Sie wollen diese Scheiße lutschen, 
und du bist kein Gangster, sondern eine blaue Uniform!Jestem jedynym prawdziwym 13-letnim królem i mogę nosić Breitlinga, Branie zakładników, molestowanie policji przed radiowozem, Mój majątek rośnie, ghettopöbelrap, a moja przedsiębiorczość mówi, że nie ma rzeczy niemożliwych
Niemieckie luksusowe limuzyny, złote karty kredytowe, duże miasto, piraci każdy chce zarobić, a departament węszy po kątach - zabierają naszych braci.
Oh czarne wszystko jak satanista, instyle. Suki wysyłają błyszczące fajne nagie zdjęcia przez WhatsApp (tak). Wielkie usta jak pelikan, śródziemnomorska l'meri Tschan!
Pierdolona czarna świnia chciała mnie pobić teraz leży martwy - verdammter Mord!
Einige Bälle für diejenigen wie Sie, einige Bälle
Für Zeugen ein paar Murmeln
Ein paar Bälle für die Lumpen, ein paar Bälle
Vielleicht ein paar Bälle für den Staatsanwalt
Ein paar Murmeln, ein paar Murmeln, ein paar Murmeln
Ein paar Murmeln, ein paar Murmeln, ein paar Murmeln
Ein paar Murmeln, ein paar Murmeln, ein paar Murmeln
Ein paar Bälle!
Na wymianę wezmę wyrok, ulice spływają śmiercią i kokainą.
Po twojej suce znowu jebią moje palce
Wchodzę z towarem na salony , wszyscy się gapią 
Sie wollen diese Scheiße lutschen, 
und du bist kein Gangster, sondern eine blaue Uniform!

**Burzę w internecie odnośnie rapera zrobił jeden z największych twórców rap gry w LS Jeffrey Shrape - powiązny z takimi osobami jak Robin "MTM roBB" Atlanta Vaughn Headley Keelan Rivers Aurelien LeRoux Martin Ruiz Lamar Benson - przez co post z ksywką rapera i popularnym #FREE507RAUFEN i linkiem do kawałka trafił do gigantycznego zakresu słuchaczy szczególnie przez afery ostatnie znanego raper J.Sharpe'a".

 

Spoiler

mię i nazwisko postaci: Erik Roth

Numer konta postaci: 1384934070

Przynależność: 507boyz

Imię i nazwisko menadżera: N/A

Numer konta menadżera: N/A

Kontrakt zawarty z menadżerem: N/A

 

 

Edytowane przez Baartoszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin