Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[08.06.2024] United Experimental Series 1st Edition


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

**Na social mediach klubu USC, w dodatku na zapowiadanych wydarzeniach w okolicach znalazły się informacje o nowym wydarzeniu zapowiadanym na 01 czerwca. W kategorii ćwiczeń są tagi "Survival" "Competition". Więcej informacji zawiera wpis "Coming Soon."**

Black-and-Yellow-Dark-Gamer-Survival-You

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na social mediach klubu United Sport Club oraz przy informacji o wydarzeniu doszły informacje odnośnie sponsorów z Los Santos, Sandy Shores oraz Paleto Bay. W dodatku doszedły informacje w formie plakatu informujace o nagrodach w tym nagrodzie głównej ponad $100.000**

Design.png Design-1.png Design-2.png

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Design-4.png

Verenar lubi to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

**Na stronie wydarzen w stanie San Andreas oraz na LI klubu sportowego USC pojawił się finalny plakat odnośnie wydarzenia United Experimental Series 1st edition**

Design-5.png

**klikajac na link zawarty w darmowych zapisach przekierowuje cie na strone zapisów na zawody.**

Cytat

Imie:
Nazwisko:
Wiek:

 

 

Edytowane przez Vesa
Sava i Verenar lubią to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)

**Na stronie wydarzenia "United Experimental Series 1st Edition" zostały zawarte nowe informacje odnośnie zapisów.**

Formularz z zapisami prosimy wysłać przez dwie możliwe drogi kontaktowe. Jedną z nich jest strona internetowa wydarzeń w polu "Zapisy na wydarzenie" ((PW na Forum)), drugą z nich jest e-mail organizatora jakim jest United Sport Club poprzez wysłanie wypełnionego formu zapisów. ((Dsc: vesior))

Cytat

Imie:
Nazwisko:
Wiek:


*Zapisując się na niniejsze zawody potwierdzam iż moje warunki fizyczne oraz mentalne są w prawidłowym stanie, przez co pobieram całą odpowiedzialność za swoje zachowanie w trakcie trwania wydarzenia.
**Podpisując niniejszą zgode zgadzam się na to iż jeżeli moje zachowanie doprowadzi do dyskwalifikacji mojej osoby z zawodów, tak też moja osoba zaakceptuje ów fakt bez tworzenia zbędnych głebszych problemów.

Podpis:

 

Edytowane przez Vesa
Verenar, Verisa i Sava lubią to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Informacje na temat zawodów zostały zmienione, aktualna data została zmieniona na 08.06.2024. Godzina i miejsce pozostały bez zmian, o czym również jest informacja na social mediach.**

Design-6.png

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na stronie wydarzenia oraz na social mediach klubowych pojawiły się informacje na temat wyzwań, w tym krótkie streszczenie na czym będą się skupiały oraz opis.**

Design-7.png

Cytat

Physical Test - Dyscyplina & Wytrzymałość - Test słuchania się rozkazów organizatora, gdzie będziesz wykonywać pompki, brzuszki albo pajacyki. Podążaj za rozkazami z dobrym czasem. (animacje: .pompki .brzuszki .pajacyki w randomowych sekwencjach)

Heavy Duty Run - Szybkość & Wytrzymałość - Bieg przez bagna ponad wysokość kolan z obciązeniem na plecach, 2 razy przed siebie i powrót. (skryptowy bieg przez bagna)

Save The Mate - Technika & Ruchy - Ciągniecie rannego kompana do punktu medycznego z limitem czasowym (komenda /ciagnij (id) do punktu)

Intuition Test - Intuicja & Wiedza - Będziecie miec kilka opcji do wyboru z limitem czasowym, pomyślcie szybko która opcja wam najbardziej odpowiada i podążajcie za instynktem.

Camouflage Master - Ukrywanie & Skradanie - Organizator bedzie rozgladać się za uczestnikami dookoła strefy, pamiętajcie możecie skryc się w jednym miejscu, bądź się skradać do innych miejsc gdy ten was nie obserwuje, ale uważajcie!

**Pod spodem widnieje również przekierowanie do zapisów, oraz informacja o mozliwym zapisaniu sie na miejscu**

Cytat

Imie:
Nazwisko:
Wiek:


*Zapisując się na niniejsze zawody potwierdzam iż moje warunki fizyczne oraz mentalne są w prawidłowym stanie, przez co pobieram całą odpowiedzialność za swoje zachowanie w trakcie trwania wydarzenia.
**Podpisując niniejszą zgode zgadzam się na to iż jeżeli moje zachowanie doprowadzi do dyskwalifikacji mojej osoby z zawodów, tak też moja osoba zaakceptuje ów fakt bez tworzenia zbędnych głebszych problemów.

Podpis:

 

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Na oficjalnej stronie wydarzen pojawił sie kolejny plakat promujacy wydarzenie z głównymi nagrodami**

Design-11.png

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin