Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[20.05][DSE] Kayes - Holding Up My Line (Official Audio)


Barru

Rekomendowane odpowiedzi

rb6Q17C.pngDnia 20 maja 2024 roku równo o godzinie 21:45 na wszelkich platformach streamingowych pojawił się niezapowiadany singiel od artystki Aniyah Kayes Geovanney pod wydawnictwem Digital Scale Entertainment, co oznacza, że wciąż realizuje się artystycznie w wytwórni mimo wyprzedania swoich udziałów. Piosenka nosi tytuł Holding Up My Line, została stworzona dla rozwiania wątpliwości co do siostrzanej relacji Aniyah Kayes Geovanney i Renee RiRi Tillery, która od dłuższego czasu była podważana przez portale plotkarskie, wszelkie media - utwór potwierdza spekulacje, jest wręcz atakiem w kierunku raperki. Wytyka jej między innymi fałszywość, niedocenienie w swoim kierunku, a co najbardziej szokujące i dające do myślenia - ujawnia informacje o rzekomym dziecku Renee RiRi Tillery, które ta miałaby dawno porzucić na pastwę losu. W piosence przewijają się nawiązania do przeszłości piosenkarki, jak i również mniej oczywiste nawiązania do takich osób jak kuzyn Renee RiRi Tillery - Elijah Elliott - który został oskarżony przez Chase CHA$E Love o pobicie Aniyah Kayes Geovanney; Viviane Genereux; Jaquan Trigga Happy Braddy. Produkcją podkładu muzycznego zajął się Chase CHA$E Love, odpowiada również za miks i mastering, do którego swoją ekspercką dłoń dołożyła sama Aniyah Kayes Geovanney. Okładką singla zajęła się Sireen Bazzi ze studia fotograficznego Arabic Photography i przyjmuje ona znaczną większość znaczeń symboli z sennika. Wyjątkiem są jedynie kozy, które odnoszą się do skrótu G.O.A.T. po rozwinięciu dającego z kolei The Greatest Of All Time - najlepszy w historii. Biała suknia ślubna na piosenkarce w senniku ma jedynie pozytywny wydźwięk i oznacza nadchodzące pozytywne zmiany, miłość, szczęście i dobrobyt. Aniyah Kayes Geovanney trzyma w dłoniach nieco brudny parasol, co w senniku oznacza brak ochrony przed najróżniejszymi problemami lub zawód na bliskiej osobie.

5xBYITa.png

Spoiler

Performer: Kayes
Written by: Kayes
Produced by: CHA$E
Mixed/mastered by: Kayes, CHA$E

[Intro: Kayes]
Znamy prawdę, dziecino

[Verse 1: Kayes]
Koniec dobrych dni, dla nich zostały tylko złe
Tworzę dziwki jak dzieci, porzucam jak one swoje własne
Jedyne co się zmieniło, to że chcę nieść dobro przez to co robię
Whoa-oh, whoa
Zostać zapamiętana zanim skończę w grobie
Tworzę je od podstaw, znamy prawdę
Nie muszę być komfortowa, trzymam gardę
Nie jestem niczyją księżniczką, zawsze byłam diabłem

[Pre-Chorus: Kayes]
Mam dosyć kłamstw
Nie daję więcej łask
W końcu do tego dorosłam
Nie marnuję czasu, jestem na swoim grindzie
Suko, oddałam się szansie

[Chorus: Kayes]
Jestem spokojna
Mam nad wszystkim kontrolę
Rządzę swoim losem
Jestem na swojej linii
Na żadnej innej, zawsze na własnej
Jestem na swojej linii
Jestem na swojej linii, whoa
Jestem na swojej linii

[Verse 2: Kayes]
Kariera leci im w dół jak końcowe napisy
Nie muszę niczego fałszować, jestem z ulicy 
Zaczęłam od złączonych bloków, doszłam do marmurowych podłóg
Klepali mnie po plecach, a mogli złamać kręgosłup, whoa
Miałam sen jak Martin Luther King
Stał się rzeczywistością, nie muszę dalej śnić
To nie tylko muzyka, to jest głębsze 
Chrzanić węże, toleruję tylko te na swojej torebce

[Pre-Chorus: Kayes]
Widzę po nich, nienawidzą mnie
Koniec wspomnień
Odeszły w cień
Noże w plecach, nie będę już płakać
Jestem w tym silna

[Chorus: Kayes]
Po prostu mówię prosto w twarz, że
Jestem spokojna
Mam nad wszystkim kontrolę
Rządzę swoim losem
Jestem na swojej linii
Na żadnej innej, zawsze na własnej
Jestem na swojej linii
Jestem na swojej linii, whoa
Jestem na swojej linii

[Outro: Kayes]
Jestem w tym silna
Chociaż na psychice zostaje blizna
Jestem w tym silna
Chociaż na psychice zostaje blizna
Jestem w tym silna

 

Spoiler

Odgrywki (dziękuję @champagnenasti i @mlodszyblaki za gierkę):

Materiał nie podlega wycenie, podkreślone teksty to odnośniki do ich wyjaśnień, więc jak ktoś chce poczytać, zachęcam. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**E. Eliott odsłuchał numer podczas wieczornej jazdy samochodem, tuż przed wstawieniem się na zakończenie jednodniowej przepustki z odwyku. Podesłał załącznik do Renee Tillery, zaznaczając odniesienia do wersów, w których Aniyah Geovanney rzyga całą dotychczasową przyjaźnią dziewczyn. Dopisał w wiadomości: **
Odbilo jej od forsy.. Spojrz tylko, wdziecznosc za wspolne zycie. Odwrocila sie od wlasnego Boga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin